Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, StephenBob said:

Nazalost, mnogi su naseli na Terzicevo mazanje ociju navijacima sa Stankovicem. Ja sam odmah na pocetku znao da od toga nema nista, ali glupo je bilo da se mraci pre nego sto je dobio sansu.

Svi smo znali.Jbg.Nema potreba da nas gledas s visine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Drop ne odustaje za Miloja 🙂

Drop je realan.

 

Bolji je on mnogo od Stankovica, ali sad ovo mlataranje Milojevicevim rezultatima u neuporedivim situacijama je malo bljak.

 

Eto, da se igra revans, lagano bismo prosli dalje i to je skoro pa cinjenica. 

 

Stankovic nema ni kvalitet, ni iskustvo koje Milojevic ima, da bolje postavi taktiku i na jednu tekmu izbaci ovakav tim na gostovanju. 

Mozemo da palamudimo sta bi bilo da je Vladan tu, da li bi on prosao u ovakvom sistemu, ali nista od toga ne dobijamo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Drop je realan.

 

Bolji je on mnogo od Stankovica, ali sad ovo mlataranje Milojevicevim rezultatima u neuporedivim situacijama je malo bljak.

 

Eto, da se igra revans, lagano bismo prosli dalje i to je skoro pa cinjenica. 

 

Stankovic nema ni kvalitet, ni iskustvo koje Milojevic ima, da bolje postavi taktiku i na jednu tekmu izbaci ovakav tim na gostovanju. 

Mozemo da palamudimo sta bi bilo da je Vladan tu, da li bi on prosao u ovakvom sistemu, ali nista od toga ne dobijamo.

 

 

Jedina razika bi bila što bi bilo 0:0 u regularnom.

 

A penale bi možda izvukao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2020 at 4:40 PM, goldberg said:

Omonia je mnogo jaca ekipa od Tirane.

 

Zato ne vidim razlog za toliki optimizam, kao, podici ce se forma, pa i ne moze losije od onoga u Tirani. Prosto, nema meca u LLSL koji moze da "simulira" gostovanje na Kipru. Mozda to bude gostovanje na B.Brdu, ali samo ako ne dobijemo taj mec, ako ga lako dobijemo to nije to.

 

Videlo si i koliko je teze igrati protiv Tirane u odnosu na Macvu i Proleter.

 

Na domacem terenu je druga stvar. I bez navijaca je tu nas teren, igraci ga poznaju, tesko je na njemu sabiti se u svoj sesnaesterac jer ima dosta prostora. U gostima je tesko protiv svakog protivnika i moram li da vas podsetim da su nasi mecevi u kvalifikacijama u gostima bili mucenja i da nikog nismo lagano dobili?

 

Zao mi je sto moram da se citiram, ali za sve sam bio u pravu.

 

I ne moze se stalno provlaciti na penale i produzetke, ali to nije najveci problem. Problem je 10, 15 i 20 vezanih meceva bez poraza u ligi i kako onda spremiti ekipu za prave izazove? Mene licno uopste ne raduje sto se TSC pobedio sa 5:0 i sto su lagano trijumfovali u gostima protiv Cukarickog, sto imamo 15 vezanih pobeda protiv Vojvodine, da ne nabrajam sad dalje.

 

Mnoge ekipe gube ili igraju nereseno pred evropske meceve, namerno igraju te meceve sa pola snage jer je dugo prvenstvo. U nasem prvenstvu ne sme ni da se izgubi ni da se igra nereseno, cesto su komentari da se lose igra pri rezultatima 2:0, 3:1, 2:1 u gostima.

 

Ova ekipa ima mnogo rupa. Levi bek je dosta bolji od desnog, ali je stalno rovit, napadaca nemamo (tipa Zigic, Pantelic, Boakye iz prvog mandata), imamo samo jednog dobrog centralnog vezistu. Ovo nije tim za LS, ali se bojim da nije ni za LE. Raniji timovi jesu bili za LE, odnosno za prolaz grupa.

 

Nista, idemo opet 1:0 protiv Vozdovca vec u 19. minutu, pa onda lagano u Lucanima, pa malo mucenje protiv Napretka, ali gazimo i to, pa poraz od Partizana, pa opet laganih 9 pobeda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Igrali u gostima, bez publike, protiv ekipe koja predstavlja Kipar. Prestrašno baš, mislim da smo kolektivno preoštri, protiv takvih uslova se ipak nije moglo.

 

Quote

ali stojim pri tome da nam je falio gol u drugom poluvremenu. Da smo ga postigli, sve bi drugačije bilo

 

Grunf original nam na klupi.

Edited by prolup
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, prolup said:

Igrali u gostima, bez publike, protiv ekipe koja predstavlja Kipar. Prestrašno baš, mislim da smo kolektivno preoštri, protiv takvih uslova se ipak nije moglo.

Pa predstavnik Kipra nije predstavnik Malte. Ispadao je i Partizan od Apoela kao sampion na dva meca, a i mi isto. Mislim, neuspeh jeste, ali ne dozivljavam ovo kao bruku. Ako se ne varam, na slicnoj poziciji UEFA rang liste su nam takmicenja.

Njihov teren, navikli na ovakve uslove, mi smo imali prednost samo sto smo povlasceni i nista vise nije bilo na nasoj strani...osim kvaliteta, jelte. 

 

Toliko favorita je pogubilo i na svom terenu. Ludogorec, Seltik, Legija. Jbg, izgleda kao izgovor, ali nije nimalo lako u kvalifijacijama na jednu tekmu izbaciti cak i mnogo nekvalitetniji tim, pogotovo na njegovom terenu. Evo i Dinamo mozda ispadne od Ferencvarosa iako je sigurno bolji i od njih, a i od nas.

 

Da podvucem jos jednom...odgovornost je na treneru i igracima + naravno Upravi, samo...malo realnosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...