Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Drago mi je zbog Mrkele i Terze. No u sns Srbiji nece niko snositi odgovornost. Ali dobro manje para za ta govna. Mislio sam da komentarisem igrace, ali to je stavrno vise besmisleno. Pa nikad vise necu dozvoliti sebi da se pitam zasto ne igra Ćićo pre studenta privatnog fakulteta. Zasto budjava i skapana kruska stoji u ilogu, a ne zdrava. Neka je Zvezda postala seoski klub bez napadaca,  bez bekova, sa misterom na klupi. Nece se evropski fudbal igrati ove god na Miticu, vracamo se u eru Vadana Lukica. Trebali smo jos od Tirane da izgubimo, no dobro, eto moze mister da se pohvali kako je doasao do treceg kola. Nego daj da se proda Gavric, to je nekako goruce.

Link to comment
Share on other sites

Ispali smo od lošijeg tima. Sa Milojem smo izbacivali bolje od sebe.
Ja mogu da razumem da sa Kopenhagenom i deset igrača ideš na penale. Ti ovde ideš od početka na penale, neki oprez najavljuješ kao da igraš sa Juventusom. Umesto u prvom poluvremenu da rešimo utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo napadate Stankovica. Koliko je prepesacio pored aut linije, koliko puta se samo prekrstio. Na kraju je na kolenima u molitvenom polozaju pratio penale. Uradio je sve sto je mogao, ja bih na njegovom mestu mirno spavao.

Edited by Del Piero
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mile1 said:

Nadam se da ce ovo biti Terzicev "Vozdovac" 

Ma jok to mozda ako izduvamo u Le.

imaju spreman izgovor korona jedan mec plus 35 i slicna sranja.

aj sto je stankovic dobio ozbiljnu igracku i trio ben/katai/kanga covek je dobio najlaksi put do 4 runde europa/tirana/omonija. Omonija u pingpong ligi bi se borila za 3/4 mesto a tirana u plej out.

Bice rasula i rasprodaje ako se ne udje u Le.

Link to comment
Share on other sites

Ujebo nas sistem takmičenja. Nismo se snašli. 

 

Mislim, šalu na stranu, odgovornost je na struci i igračima, ali jbg, mnogo je teže izbaciti tvrdu ekipu na jedan meč i to kod njih. Ima li smo šanse neke, mogao je Ben da reši lagano....mogli smo i da primimo gol. 

Nije ovo FIFA ili PES, pa kao ajde napadaj. Vremenski uslovi za igru su bili jako loši i sigurno da nije bilo dovoljno energije za produžetke, zato se igralo opreznije i nije se previše napadalo. 

 

Zbog Uprave mi je drago, ali se ipak nadam da ćemo igrati grupnu fazu LE.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem nivo pizditisa koji mora da ima u sebi ovaj naš trener da ovako igra protiv grupe građana koja ne ume da se sastavi na terenu, koja 70 minuta nije prešla centar. Ej muko moja, Dejane, kukavico jedna. Sram te bilo.

 

Evo odmah počela govna da pišu tekstove protiv ovog Italijana. Pa šta, promašio penal? Šta smo koj kurac ziherašili i čekali penale protiv ovih bre? EEEEEEEEEEEJJ!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Ja se nadam da nikada više nećemo igrati Evropu, samo da osvajamo prvenstvo i kup. To je dovoljno za nas. 

 

Sad bi dobio administratorsko mesto na rsb za ovaj upis. To je to. Njima samo to i treba, seljačenje sa Partizanom u ligi gde je samo nama i njima dozvoljeno da osvajaju, u koju igrači dolaze samo po kazni i koja ne znači više od petog mesta druge lige Švajcarske. No kapiram da si sarkastičan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Ja se nadam da nikada više nećemo igrati Evropu, samo da osvajamo prvenstvo i kup. To je dovoljno za nas. 

Kup ne moze da osvojis pored partizana, jedino da lalat bije njih, pa da nas pusti. Mi za pocetak trebamo dati gol partizanu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...