Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Radovao bih se da smo prosli, ali da mi je nesto preterano zao i nije. Takva nekakva losa atmosfera se napravila u i oko kluba i pored svih rezultata prethodnih godina da sam doteran do toga da nisam razocaran ispadanjem na penale u dvomecu koji je mogao da donese grupnu fazu. I ne da nisam jedini, nego mi se cini da je vecina ovde u istom stanju, obzirom na postove nakon zavrsetka meca, koji su obicno malo izdvajaju jer su napisani u afektu, ali toga sada nema.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 12Laki said:

Ovo je moglo i prosle godine da se desi samo je tad tas srece prevagnuo na nasu stranu.

 

Samo sto sreca cesto prati hrabre ili bar vredne i posvecene ili one koji bar znaju nesto o trenerskom poslu

 

Miloje je stigao do neke tacke i to je to, ali sve mi deluje da sa Terzom, Mrkelom i mentalitetom nasih igraca i nije mogao vise

 

Svakako cemo ga praviti od blata

 

I zasluzeni poraz skroz, losa pojacanja, lose izmene i igranje na nereseno od pocetka drugog poluvremena su dosle na naplatu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi put ravnodusan posle ispadanja, cak mi je malo i drago, znam da zvuci cudno, ali tako je. Drago mi je da nece imati sta da se pokrade ove sezone. Stankovic nula od trenera, ali nije sam sebe doveo na to mesto. Mrkela nula od sportskog direktora. Karma dosla po svoje, ne moze se vecno prolaziti na srecu a da se lose radi i dovode losa pojacanja. Sansa da prodjemo ove penale je bila ravno 0% kad se uzme u obzir koliko smo se do sad puta provukli i da smo Omoniju prosli put dobili na penale. Milojevic otisao na vreme , svaka mu cast, osetio da ce brod da potone. Sad ce da nam zapadne nosilac u plejofu i ostali smo bez LE. Da vidim onda Terzu madjiju i Mrkelu sta ce da kazu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ras kass said:

Borjan svaki put omasio stranu, kod 4. odlucio da ostane u mestu pa ako ga pogodi. 

 

Ako cemo iskreno 3 puta u istu stranu se bacio i onda kad je sutano u tu stranu nije se bacio.

11 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Ima i taj Intertoto kup...

 

Ima i LE gde cemo biti povlasceni, a cekaj pa i sad smo bili povlasceni.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

naravno 99% prozivaju igrače i ovog italijana a zna se ko lebdi iznad marakane i čuva guzice mrkeli i terzicu. ako se i posle ovoga niko od navijača ne oglasi onda i nismo za bolje. steta sto je stankovic upraljao igracku karijeru ali znao je sa kim sarađuje

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 12Laki said:

Uopste nisam razocaran.

 

Konacno ce neke stvari izaci na cistac.

 

 

Što bi bio razočaran?

 

Geačka ekipa sa kitom od trenera, gomila raznih kombinacija, besmislen nazovimo fudbal koji igramo, snage za jedno poluvreme, zbog kog kurca bi se jedili?

 

Ovakvi antifudbalski timovi moraju što ranije biti izcipelirani iz svakog ozbiljnog takmičenja da ga svojim prisustvom ne bi uneređivali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...