Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

7 minutes ago, K.Dot said:

 

I da, kakva sramotna reakcija Gobeljića kod primljenog gola. Lik se spustio samo kao čka, u fazonu nije moj posao. 


Ja prvi ne mogu da smislim pojavu od Gobeljica ali pretpostavljam da mu je Borjan viknuo tipa “moja”

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Born Ready said:

Prolazimo, značajno smo bolji od ovih

 

Ali Vukanović je ladno i prazan gol promašio glavom s metar odstojanja nakon što je sviran faul nad golmanom kod poslednjeg kornera :classic_laugh:

 

Pre toga je u prethodnoj prilici uspeo prvo da uštopuje loptu rukom jer mu se odbila od noge kao od kamena, a onda da sa 40cm od gola po sredini pošalhe istu u more.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ridji said:


Ja prvi ne mogu da smislim pojavu od Gobeljica ali pretpostavljam da mu je Borjan viknuo tipa “moja”

Onda je Borjan malo debilan dečko. Za koji k igrač stoji na prvoj stativi. Mada sada vidim kako su se njih dvojica gledali nakon gola, stvarno je pitanje ko je tu koga zajebao. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ridji said:


Ja prvi ne mogu da smislim pojavu od Gobeljica ali pretpostavljam da mu je Borjan viknuo tipa “moja”

 

Gobeljic polako postaje najmucniji igrac  u prvih 11 za gledanje. Kakav robot jebeni, bez mozga, bez talenta, bez iceg, samo zna da trci prema naucenim kretnjama i to je to.  Lik centrira gore od Borjana verovatno. 

 

Gajic za klasu bolji. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...