Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Vukanović solidan. Daj bre ubaci špica da završimo ove sa dva, tri komada. Mnogo smo bolji. Metiljavko ga opet umuva. 

 

I da, kakva sramotna reakcija Gobeljića kod primljenog gola. Lik se spustio samo kao čka, u fazonu nije moj posao. 

Edited by K.Dot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gobeljic primi loptu, namesti se, pogleda koga ima u 16...i onda prebaci sve za 3 metra, pa sta tom coveku vise treba? Zigic ne bi mogao da da gol sa njim na beku. 

 

Ja bih njemu zabranio da podize loptu. Kad dodje u situaciju da centrira neka salje loptu na ivicu kaznenog po zemlji, kao sto Rodic to uglavnom radi i mozda nesto i uradimo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sta kanga igra osim sto im je otvorio kontru kod zutog kod sanoga i 20 suta daleko od gola.

idemooo ivanicu

ovi bas fuj ekipa skicu od 1 minuta i valjaju se

 

Steta sto nemozemo u paralelnom univerzumu da vidimo kako bi u slicnoj ulozi odigrali njegos ili jovancic. Tako bi lakse uocio razliku i taj added value kojeg donosi kanga u veznom redu. Ja sam prvi koji ga kritikuje bez milosti kada jede govna. Ali ovu utakmicu je svaku loptu poslje prijema pronasao pas unapred i tako uspesno otvorio nas napad. Naravno uz takav mindset ide i rizik da se i pogresi ali je po meni ovo milijon puta bolje nego ono jajarsko vracanje lopte stoperima koje obicno vidimo od nasih centralnih veznih. Ja sam iskreno prijatno iznenadjen nasom igrom danas a cini mi se da zato najvise zasluga ima bas kanga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Kanga je sasvim dobar, svaka lopta ide napred, stalno se nudi da je uzme i ne moramo da gledamo ispucavanja, salje pristojne lopte izmedju linija. Cak nemam problem ni sa brojem njegovih suteva, sve mi deluje da ce uci jedan.

Imao je jedan kiks gde je izgubio loptu na sredini terena kada je Sanogo dobio zuti karton.Ostalo sve 5 bolje i da sutira nego da dodaje loptu Vukanovicu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Borjan vec sad po tradiciji prima slepacke golove na jacim utakmicama. Super sto on dobro brani protiv Spartaka i slicnih buranija ili sto protiv Bajerna spreci da izgubimo 8:0, umesto 5:0, ali bi mogao i na derbijima, i na drugim evropskim utakmicama da bude normalan. 

 

Vukanovic je grozan. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...