Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

35 minutes ago, mister-no said:

Ma sve isto kao u zadnje tri godine.. Kao klub sve činimo da ispadnemo. Samo što ovaj put tu nema Miloja miljenika fudbalskih bogova.

Milojev takmicarski pristup i priprema nokaut meceva kvalif je druga dimenzija potpuno, kakva gosd sreca se pominjala i koliko god je zaista i bilo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Apsolvirano je to rečenicom Bolje se roditi bez k nego bez sreće.
Da je tu Miloje ja bih spokojno čekao utakmicu.. Ovako grizem džigerice, otaljavam posao, da pobegnem i da otvorim neku žestinu pre 17h.
Nego kontam ako Sanogo popije žuti a to je u najavi, onda za LŠ ili grupe LE sa vladikom ili Jovančom, ili obojicom. Što reče Ljuba Tadić..sekiracija ti ne gine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Golijat said:

Kakva je ta Omonija? Mi ako ne udjemo u evropu tek tad ce da se vidi koliko su popljackali klub...

 

U klub je uslo vise od 100 miliona, klub je smanjio dug za desetak miliona, tako kazu. Tako da je vec jasno da je klub opljackan, samo jos to treba da se ozvanici, ali to kad ova kriminalna garnitura ode, naravno ne odgovaravsi za svoja nedela.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

U klub je uslo vise od 100 miliona, klub je smanjio dug za desetak miliona, tako kazu. Tako da je vec jasno da je klub opljackan, samo jos to treba da se ozvanici, ali to kad ova kriminalna garnitura ode, naravno ne odgovaravsi za svoja nedela.

 

Jasno je a tek bi se videlo u slucaju da ne prodjemo u evropu...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godzo said:

A za Krasnodar sam zaglavio u klozetu na stadionu pa sam propustio Kangin gol.

 

30 000 ljudi jedno pišačko mesto. To se osećalo govno do govneta. Sudija hteo da prekine utakmicu, mislio bačena gasna bomba. A nije bila bačena gasna bomba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Константин said:

Сви медији најављују у шпицу оног клоца од Вукановића. Ето среће да погоди неку фрљоку, али заиста послије оволико пара с ким нападамо ЛШ...

Manje je zlo njega gledati u vrhu napada nego na krilu, možda nekom i pobegne pre nego što njemu lopta pobegne u aut. Taj podatak mi govori da definitivno ide čekalica i ganjanje neke kontre/prekida.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Selektor said:

Vukanović ga prodao svaki put kada ga je stavio u 11, a opet ima poverenje u njega. 

 

image.png.0897602f9eeb7b566e12f492d9ca7a00.png

6 minutes ago, Selektor said:

Borjan, Gobeljić, Degenek, Pankov, Rodić, Sanogo, Ivanić, Kanga, Katai, Ben, Vukanović.

 

 

Da li ga je Milunovic iznervirao bas toliko na onoj domacoj utakmici ili sta li je... ali eto Pankova. Nekako mi je to i ok jer sa Milunom nikad ne znas kakvu ce glupost da napravi, jeste jaci, visi, ali ono laktanje kad vidim, najezim se!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Константин said:

Сви медији најављују у шпицу оног клоца од Вукановића. Ето среће да погоди неку фрљоку, али заиста послије оволико пара с ким нападамо ЛШ...

 

Verovatno je, znate već tko, ponovo (po)zvao Vukanovića 😴 

 

Ako ništa drugo, vršiće konstantan pritisak na poslednju liniju Kiprana i naše živce 😁

 

I da, ja sad idem da radim, a oni nek pokušaju da se ne plasiraju u sledeću rundu kvalifikacija 😴

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...