Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

6 hours ago, Tunji Awojobi said:

Nakon što je Bane otišao u VBA, Bojan Ostojić, još jedan veliki srpski štoper, izjavio je da ne bi prešao kod nas ni za 15 miliona.

 

Šta god da se desi u Nikoziji, crni dani su pred našim klubom. 

 

😂

 

Ko je ovaj?

Link to comment
Share on other sites

I opet se usrao Deki izgleda, kao protiv Tirane.. Sve, sve ali Jovančić, kao da smo zaboravili kako igra. Još na konferenciji kaže ne smemo da gubimo loptu na sredini..
Pa neverovatno. Vukanović. Da pojača iznenađenje. Iznenadio je samo naše trošne srčke. Jedino da ga Vučić pozove večeras- Sine, daj im gol.
Pa brate mili kao da idemo na Santjago Bernabeu.
Mislio sam da smo, ako ne na stručnom, bar na tom mentalnom planu dobili sa Stankovićem. Ali ne lezi vraže. Moraću i ja sutra neku rakijicu na onu vrućinu, vidim ja.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tunji Awojobi said:

Nakon što je Bane otišao u VBA, Bojan Ostojić, još jedan veliki srpski štoper, izjavio je da ne bi prešao kod nas ni za 15 miliona.

 

Šta god da se desi u Nikoziji, crni dani su pred našim klubom. 

 

😂

 

Sto se Ostojica tice, najgori grobari su cigani. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam odakle ovo za Jovanču, verujem da je patka. Lik nije igrao fudbal 3 meseca, morao bi manijak da bude da ga stavi pre Nikolica, Petrovica i Ivanica.

 

Sto se tice Vukanovica, ne vidim da mu treba klasican spic(sto Vukanovic svakako nije) i steta bi bilo da ne krene sa Benom i Ivanicem desno. Opet i Ben desno isto moze dosta da pruzi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, berti said:

Ako nesrecni Jovanca zaigra, to je stopostotni znak da je i Deki upregnut u menadzerske plugove.

Nerealno zvuci da mu pocne igrac bez minuta fudbala od starta takmicarske sezone, al nista ne treba da nas iznenadi u ovdasnjim prilikama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1.Standardna komunikacija sa porptirom uz konstataciju da će biti jako teško i da nam je igra čemer i jad.

2.U glavi vrtim hiljadu kombinacija o startnih 11, te nada da će Gavrić početi na krilu

3.Diskusija na poslu sa kolegama Ciganima, tenzija i zabrinutost u vazduhu

4.Molimo se bogu da ovi pozadi ne dožive prevelik broj pomračenja uma

5.Nada u trio Katai-Kanga-Ben i njihov individualni kvalitet

6.Pun sto posla, a ja šesnaesti put pišem/brišem upis na forumu, nervozan kao pas

7.Odrastao čovek, a budala

 

 

  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja danas radim drugu, ne znam na šta će to da liči jer posla ima preko glave ali fudbal se mora gledati.
Pozitivna stvar je što sam u svi odlučujućim utakmicama ako ne računamo Krasnodar bio druga smena.
A za Krasnodar sam zaglavio u klozetu na stadionu pa sam propustio Kangin gol.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Godzo said:

A za Krasnodar sam zaglavio u klozetu na stadionu pa sam propustio Kangin gol.

Došao rođak iz Kanade i odvedem ga na tekmu. Čovek je poput mene zaluđen Zvezdom, a 15 godina nije bio na Marakani. Jedva je dočekao utakmicu, poveo sa sobom ženu(Italijanku),  njegova žena htela da napravi sliku, ovaj se okrenuo da ispozira i u tom trenutku buuuuum. Okreće se i gleda kako svi skaču, pa pita čoveka pored šta je bilo nisam video gol, a ovaj mu odgovara "ja ne patim da sam video lepši gol", a ovaj skače od besa i psuje sve i selfi i ženu.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...