Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

16 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Zvezda dovela napadača iz Krotonea

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-dovela-napadaca-iz-krotonea/365999

dajte jos tog vunderkinda iz cg i pali se makina

 

Sramota je da vracamo igrace koji su svojevremeno bezali iz kluba i isli trbuhom za kruhom. Sa Simicem sam pojeo govno, ali ove kombinacije su sramne i bukvalno bi neko morao da stopira ovakve.

 

Uz to je mali do pre dva meseca trenirao sa Partizanom. Katastrofa. Bio dobar kao pionir, posle nije dao 20 golova sve zajedno, ima top ledja, ima kintu, gurali ga u Juve, ma nista.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako

Quote

Marković je uz Dušana Vlahovića svojevremeno važio za najvećeg talenta generacije 2000, tako su crveno-beli vratili pravi biser u svoje redove, koji će dobiti priliku da se izbori za svoje mesto pod suncem u srpkom fudbalu.

 

Nema veze sto se pisu "informacije" koje se, naravno, ne mogu proveriti. Pazi, najtalentovaniji uz tog i tog. Tako mogu reci za bilo koga, jer tu decu gledas ti i njihova familija. Svaki prelazni rok se ta fraza koristi za razne mediokritete koji prvi tim nece videti.

Link to comment
Share on other sites

Кад видим како се Оли појачава упитам се каква ли је Терзићева калкулација... Што се Омоније тиче бићу срећан ако прођемо после продужетака. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, suptil said:

Кад видим како се Оли појачава упитам се каква ли је Терзићева калкулација... Што се Омоније тиче бићу срећан ако прођемо после продужетака. 

 

"Prejaki su za nas, Boze moj, LE je realnost"...

Link to comment
Share on other sites

Dole je 35 stepeni, daj boze da ce ovi nasi imati snage za 60 minuta fudbala. Bice ovo za nas jako zajebana utakmica, odbrana nam je stvarno devastirana, daj boze da krene Gajic, ako krene Gobeljic i metiljavi Rodic, mislim a cemo se nagledati svega i svacega. 

Jako je dobro sto ce KAtai i Ben moci da pomognu i sto ce silom prilika Ben u napad, on bar ume da udje u sansju pa mozda i uradimo nesto jer im je koliko vidim odbrana malo sporija.

Ovo nam je uzasno bitna utakmica, ako prodjemo nastavljamo sa jacanjem koeficijenta, i mozda i prodamo nekog igrajuci grupe. Kako su mi mrzni ova dvojica kretena, sta oni uradise za dve godine leb ti jebem. Gde im je GArsija, hahaah, samo na osnovu ovog transfera vidi se kakve su to lopurde i nesposobnjakovici. Umesto da konacno dovedu dva beka i da imamo kakvu takvu produkciju sa bekova, jer ovo sto imamo osim Gajica meni ne bi igralo nikad, oni su se ispromasivali sa VLP i Garsijama i raznoraznim menadzerskim kombinacijama.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

United have been keeping tabs on Racic, whose idol is their midfield superstar Paul Pogba.

With doubts still remaining about the Frenchman’s Old Trafford future, Racic could be a reasonably-priced long-term replacement if the France ace does leave.

 

Haha, zanimljivo 😁

Link to comment
Share on other sites

Ovo sutra ce biti toliko mucno u najavi da se ja vec zivcano spremam, razmisljam o nekoj meditaciji sat vremena pre utakmice.

 

Ne ocekujem nista, samo se plasim da nam igraci ne poumiru posto su se dokazali nesposobni da trce i po nasem vremenu, a kamo li po onom vlaznom, morskom talasu vrucine.

 

Nadam se prolasku, bilo kakvom, na koji god nacin. Sto bi rekao Pantic "Situacija je daj sta das, samo da nisu goli kecevi da ne opandrknem"

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Don Juan said:

United have been keeping tabs on Racic, whose idol is their midfield superstar Paul Pogba.

With doubts still remaining about the Frenchman’s Old Trafford future, Racic could be a reasonably-priced long-term replacement if the France ace does leave.

 

Haha, zanimljivo 😁

Menadzerski tekst. Jbt pokusavaju Racicu da dignu cenu. :D

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, 12Laki said:

Menadzerski tekst. Jbt pokusavaju Racicu da dignu cenu. 😄

Sa druge strane

"Racic's camp confirm interest from Manchester United for the player but NOT the €30m offer. Let's see if there really is a final offer or if it only remains as interest,' Gomez tweeted."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...