Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Dobili smo treći po snazi od četiri tima. Neće biti lako u četvrtom kolu ali ne bi bilo prvi put da Kiprani izbace Grke. 🙂

 

Šalu na stranu, ako mi budemo igrali s njima, otežavajuća okolnost je vašarska amosfera koju bi pravili najverniji, a olakšavajuća što će morati da je prave van stadiona.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Колико само приче да ли је могло боље, горе и чувеној срећи...

И Омонија и Олимпијакос су екипе које су обично баш таквих квалитета за 3.претколо и ПО квалификација ЛШ. То што ми послије 100 милки и 3 године Европе нисмо бољи него што смо били па се опет призива срећа а не нека нова тактика или нова квалитетна имена жељних доказивања у ЛШ као адут, то је већ стара прича...

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo da preskocimo Kiprane, ima vremena za Oly ...

 

 

22 hours ago, Zvezdinho said:

 

Vidi ti njega, od kad si poceo da se razumes u fudbal:default_coffee:

 

Jbg, lupim kad kad po koju pametnu i ja 😄 ( corava koka i slično )

  

 

P.S: moraće stručni štab na čelu sa Dekijem u domaćem prvenstvu da se uozbilji malo, ovima sa tamne strane brda se vratio Sale Samrok 😴

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Dies at the End said:

Prvo da preskocimo Kiprane, ima vremena za Oly ...

 

 

 

Jbg, lupim kad kad po koju pametnu i ja 😄 ( corava koka i slično )

  

 

P.S: moraće stručni štab na čelu sa Dekijem u domaćem prvenstvu da se uozbilji malo, ovima sa tamne strane brda se vratio Sale Samrok 😴

Ozbiljnost nije na odmet, pre svega za mec na Kipru, to nam je ulaznica za jevropu ove sezone.

Bez zelje da hvalim tudje, obzirom na standard price o kradjama i vezanim rukama/nogama, Stanojevic je vise nego level up u odnosu na Savu. A Mister Deki je pocetnik svog zanata, samo kazem.

Oprez i mnogo rada bice potrebno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Vrh je sto ce se igrati bez navijaca. Fudbalski smo tu negde, moze da se igra. 

 

Olympiacos - Bayern: 2:3

Crvena zvezda - Bayern: 0:6

 

Olympiacos - Tottenham: 2:2

Crvena zvezda - Tottenham: 0:4

 

Bayern - Olympiacos: 2:0

Bayern - Crvena zvezda: 3:0

 

Tottenham - Olympiacos: 4:2

Tottenham - Crvena zvezda: 4:0

 

Nesto bas i ne bih rekao da smo tu negde. Razvalili bi oni nas i ovde da nisu dobili crveni karton.

 

Treba se pripremati za grupe LE, nije ni to lose. Moze daleko da se prodje ako budemo imali srece u zrebu i angazujemo pojacanja.

Link to comment
Share on other sites

Provejava mi neki optimizam da prolazimo ovaj Omonijakos tromeč.. 
Moglo je i gore biti na žrebu, samo da se utegnemo pozadi, i biće to sve u (CL) redu.. 
Ja sam veoma zadovoljan zrebom, ove tri godine imamo stvarno dobar zreb, ok idemo u goste Omoniji,ali smo izvukli ekipu koja je posle Bresta najslabija od mogucih kojw smo mogli da izvucemo. Sve ove tri godine smo dobijali ekipe koje su prolazne i imali smo srece da smo stalno izbegavali najace ekipe. Posebno je dobar po meni zreb za playoff. Ovde neki gledaju Oly ktoz prizmu ptosle sezone, ok oni kada udju i formu dobra su ekipa, ali oni su u ova doba godine ptolazna prepreka, setimo se njihovih mucenja i blamaza protiv autsajdera. Ja mislim da je jako bitno sto smo izbegli Finamo, Yong Boys i Salzburg jer bi nas te tri ekipe nakantale zestoko. Svaka iz sbojih razloga bi bas bile motivisane protiv nas.
Zaista imamo dobru sansu protiv Omonije da nastavimo kontinuitet igranja Evrope. Za Dekija koji je teski pocetnik mozda je i bolje da ide stepenik po stepenik. Ja bih licno potpisao da prodjemo Omoniju a da ispadnemo od Olija. LE je liga po nasoj meri, naravno uvek treba pokusati sve da se igra najace takmicenje, ali nama bilo koja grupa EU takmicenja zlata vredi obzirom da je ovo godina kada nam.se brise 0 iz koeficijenta.

Bilo bi steta da potrosimo Stankovica bzv, imali smo srece u Tirani, nadam.se da ce se pametnije pristupiti narednoj utakmici i da cemo videti mnogo pragmaticniji sastav od Stankovica, vremena ima da.se digne forma.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, goldberg said:

 

Olympiacos - Bayern: 2:3

Crvena zvezda - Bayern: 0:6

 

Olympiacos - Tottenham: 2:2

Crvena zvezda - Tottenham: 0:4

 

Bayern - Olympiacos: 2:0

Bayern - Crvena zvezda: 3:0

 

Tottenham - Olympiacos: 4:2

Tottenham - Crvena zvezda: 4:0

 

Nesto bas i ne bih rekao da smo tu negde. Razvalili bi oni nas i ovde da nisu dobili crveni karton.

 

Treba se pripremati za grupe LE, nije ni to lose. Moze daleko da se prodje ako budemo imali srece u zrebu i angazujemo pojacanja.

Nisi fer. Prikazao si sve mečeve sem međusobnih, a tu smo bolji i to je jedino što je merilo.

Što nas nisu razvalili u Atini?

Edited by Don Juan
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim Zvezde je dosta jači od onog iz prošle sezone. Odbrana je ostala ista, Sanogo je došao na mesto Kanjasa, Katai zamenio Van la Paru, Kanga Marina, Ben došao na mesto Matea. U napadu ko god bude, biće bolji od Tomanea. Nikolić i Gavrić su pravo osveženje, Spiridonovic dobar da JSL.

 

Stanković jeste enigma i svima nam je jasno da je doveden da bi se uprava sakrila iza njega. Dosta loše se snašao u drugom delu prošle sezone, ali možda je tako i bolje. Treba ga istrpeti i nema razloga za avansnu pljuvačinu. U Tirani je u 11 stavio Nikolića pre Ivanića i to treba pohvaliti. Budalaštinu sa Degenekom ćemo zaboraviti uz nadu da mu takve ideje više neće padati na pamet. Sa Omonijom će biti teško ali verujem da ćemo pobediti na kvalitet. Sa Olijem igramo ravnopravno i imamo šansu za prolazak. Stim da je možda bolje da igramo LE, jer sezona u LŠ bez publike dodatno smanjuje entuzijazam koji smo već prošle godine počeli da gubimo. Jedna sezona odmora od najelitnijeg takmičenja možda i nije loša opcija. Mnogo je važnije sačuvati nosioce i za naredan ciklus kvalifijacija.

 

Iskreno se nadam skoron prodaji Matea, Njegoša, Boaćija i Tomanea, pa možda i Radulovića, jer u tom slučaju možda zadržimo Gavrića koji je potreban timu. Žao mi je što nismo pokušali da nadjemo nekog mladog štopera, ali kako imamo Erakovića nadam se da ćemo umeti da ga istrpimo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...