Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

14 minutes ago, goldberg said:

 

Kakve veze ima broj Srba koji letuju u Albaniji sa potencijalnim mecom u Tirani?

 

 

U jednom mecu Rusija itekako moze da izbaci Nemacku, pogotovo ako Nemacka nije uigrana kako treba.

 

Na SP ipak imas meceve u grupi pre knockout faze. Mi cemo do 2. kola imati 1. kolo i revijalne meceve u LLSL.

P ima sa tim što su granice Albanije otvorene za građane Srbije, pa samim tim neće biti problema kao sa drugim državama.

21 minutes ago, Helmet said:

Dobar zreb, ovo bi trebali da prodjemo na suv kvalitet. Vise bih voleo Gruziju zbog politike, ali cini mi se da oba protivnika nisu ni blizu kvalitetni kao mi, ali spic mora pod hitno da se resava.

Boaci bi bio idealan ako moze da se oporavi, ovaj Makeda mi se ne svidja nikako. Nekako mi deluje da se slepa na ime i karijeru, a da ne nudi mnogo vise od ovih napadaca koje imamo.

Za sada imamo srece, ovo se mora proci, ova sezona nam je zbog koeficijenta bas bitna, mislim da bi ulaskom u grupne faze zaradili dosta poena.

Problem je samo što od 2.kola mi nismo izraziti favoriti ukoliko meč igramo u gostima. Čak sam mišljenja da bi nam bolje legli Danci na Marakani, nego bilo koje gostovanje.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

P ima sa tim što su granice Albanije otvorene za građane Srbije, pa samim tim neće biti problema kao sa drugim državama.

 

To da, ja sam razumeo (ocigledno pogresno) da je dobro sto se igra u Tirani jer moze da bude i pristojan broj nasih navijaca tamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Prva Boacijeva iteracija je bila odlicna, takav spic nam sada treba. Ono sto mozda moze da ga pokrene je Kangin dolazak. Njih dvojica su se odlicno slagali i na terenu i van njega (mislim da je Boacijev dolazak zapravo tada pokrenuo Kangu, koji em sto je igrao promenljivo, em je bio dosta problematican). Rado bih video reprizu.

Najpre je potrebno da se Boa otrese povreda i dovede u red,fizicki i mentalno.
Covek ne moze da izgura nijedan trening pod maks opterecenjem.

Z(d)rebom sam vrlo zadovoljan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

brži je don što ne čudi pošto je i mlađi, Albanija je otvorena za sve građane Srbije pa igrači neće imati problema da tamo gostuju , navijača će biti kad Uefa odobri a neće skoro sigurno  

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Najpre je potrebno da se Boa otrese povreda i dovede u red,fizicki i mentalno.
Covek ne moze da izgura nijedan trening pod maks opterecenjem.

Z(d)rebom sam vrlo zadovoljan.

 

Naravno, sve to za Boacija stoji i sa svime se slazem.

 

A zdrebece nas je fino pomilovalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Čuj mene jafa. Plazma 😄

 

edit: jbg, jesi dobro napisao, ali je dvosmisleno...da li oni nece proci Tbilisi ili Tbilisi nece proci 🙂

 

Tbilisi ce da ih cepne vrlo lagano. Tako da nista od duela za srbsku cast. 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imamo kvalitetniji sastav od Gruzina/Albanaca, igramo ok od starta sezone uz neke neophodne promene u 11 i nadu da ce Kanga uz novog spica uskoro biti na terenu, ali jedan mec u nokaut fazi nije isto sto i dvomec. 

Treba dizati formu i igru do tada, bice jos 3 meca uz ovaj jevropski.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pero_Cameron said:

Meni nimalo nije svejedno sto igramo protiv Tbilisija, ovde se predstavlja kao da su rang ove Evrope. Vrlo čvrsta i tvrda mesarska ekipa..jedan meč, 90 minuta, lopta je okrugla.

 

Ako cemo da se bojimo takvih ekipa, onda mozemo da se resetujemo na 2014. godinu.

 

Sramota bi bilo neigranje Evrope, uprkos svemu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da bi bilo veliko iznenađenje da prođe Tirana. Oni su pre 3 godine ispali i iz te albanske prve lige. Vratili se posle jedne godine, prošle bili 7. a ove jedva uzeli tu titulu.

 

Gruzijci su i dalje na starom sistemu, prvi su i ove godine. Imaju godinama unazad evropske utakmice, a znamo i sami kakvi znaju da budu i kako je to izgledalo pre 11 godina. Prošle godine su prošli 2 kola u LE pre nego što su naleteli na Fejnord. Na jednu utakmicu to može da bude nezgodno, ali smo ozbiljni favoriti i bio bi ogroman neuspeh da ispadnemo tu, pogotovo što će verovatno biti na neutralnom terenu.

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Ikac said:

... pogotovo što će verovatno biti na neutralnom terenu.

 

Iskreno se nadam da će se igrati na neutralnom, jer su tereni po Gruziji na nivou naših od pre 20 godina. 

edit: Kolika je mogućnost da se igra na neutralnom ako prođe Tbilisi Albance?

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Neme said:

 

 

Iskreno se nadam da će se igrati na neutralnom, jer su tereni po Gruziji na nivou naših od pre 20 godina. 

edit: Kolika je mogućnost da se igra na neutralnom ako prođe Tbilisi Albance?

Vrlo mala, jer državljani Srbije nesmetano mogu u Albaniju, što kod Gruzije nije slučaj te se stoga pominje neutralni teren... Moje skromno mišljenje da se, ni u slučaju da prođu Gruzijci, neće potezati neutralni teren već da će se naći način da ekipa otputuje u Gruziju...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

A da li to važi i za strance koji igraju u vašem timu?

To je meni juče palo na pamet, ali pretpostavljam da kada dolaze sa teritorija koje su označene kao rizične, imaju ili obavezan karantin ili PCR test koji nije stariji od 2 dana.

Ali ovo samo za igrače iz EU i Zimbabvea. Za ostale ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Preminuo je Vladica Popović, pet puta je osvajao šampionsku titulu kao igrač našeg tima, jednom kao trener i predvodio je sa klupe naš tim do pehara interkontinentalnog kupa kada je naša Zvezda postala prvak sveta. Večna mu slava i hvala. Saučešće porodici.

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se naravano ne sećam Vladice kao igrača. Sećam ga se iz te jako čudne sezone 91/92, zemlja se raspadala, početak građanskog rata, zabrana igranja Evro mečeva u Jugoslaviji....Vladica je dobro vodio Zvezdu i pored svih negativnih stvari koji su pratili tu čudnu sezonu. Mišljenja sam da je moglo mnogo više da se uradi, da je situacija bila drugačija i da se određeni ljudi iz UEFA nisu na jedan jako nepošten način ophodili prema Zvezdi. U finalu superkupa igrali smo samo jednu utakmicu, i to u Mančesteru (tada je bilo pravilo da se igraju dve), zato što je UEFA tako odlučila. Mečeva Kupa Šampiona smo igrali u inostranstvu, zato što je UEFA tako odlučila. Vrhunac je bio kada su odlučila da Savivćevića kazne sa neigranjem mečeva, zbog crvenog kartona u finalu u Tokiju, i ako ta dva takmičenja nemaju veze.

Ipak taj meč u Tokiju  i ta pobeda su jedan od najsvetlijih trenutaka u jugoslovenskom i srpskom sportu i veliko hvala Vladici što je bio jedan od ljudi koji su to omogućili. Veliko hvala i za svaki meč u crveno belom dresu.

Počivaj u miru.

 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Te sezone su vas zajebavali za sve pare.

 

Poslednjih godina sam ga povremeno viđao u Maksiju na Cvetnom trgu, izgledao je sve lošije i čini se da je i u glavi propadao. Baš je bilo tužno videti jednu veličinu u takvom stanju. Opet, prepoznavali su ga zaposleni i imao je njihovo poštovanje i strpljenje, što je bilo dirljivo videti.

 

Neka počiva u miru.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Red Star 🇷🇸 sold another youngster who didn't get the chance to play for the senior team.

Vladimir Prijović joined AaB 🇩🇰 in a deal worth €210k, signing a four-year contract.

Prijović is a left-back (born 2002) and will be going straight to the first team.
 

Radi se punom parom 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...