Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Jebiga, ne moze Suduva bas svaki put. 

 

Danci su stvarno bili kosketina. Sve sem toga je super. Nadam se da ce Bocko i Kanga da budu deo tima do ove utakmice, trebace nam. Sanogo, Vulic i Kanga - Katai, Ben i Bocko, bombonica.

 

U slucaju da pupunedajbozepomerisesmesta ispadnrmo, idemo li u LE?

Link to comment
Share on other sites

Ludogorets-Midtjylland nam je najbolja šansa za mjesto nosioca i u trećem kolu, Kluž-Dinamo nije baš šetnja ali bi ih trebali izbaciti Hrvati, i eventualno u prvom kolu Dinamo Brest-Astana da može biti neko iznenađenje. Young Boys i Celtic baš ne bi smjeli imati problema.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Železničko gnomče said:

Jebiga, ne moze Suduva bas svaki put. 

 

Danci su stvarno bili kosketina. Sve sem toga je super. Nadam se da ce Bocko i Kanga da budu deo tima do ove utakmice, trebace nam. Sanogo, Vulic i Kanga - Katai, Ben i Bocko, bombonica.

 

U slucaju da pupunedajbozepomerisesmesta ispadnrmo, idemo li u LE?

Ako ispadnemo u drugom kolu idemo u Le u trece kolo.

Link to comment
Share on other sites

Dobar zreb, ovo bi trebali da prodjemo na suv kvalitet. Vise bih voleo Gruziju zbog politike, ali cini mi se da oba protivnika nisu ni blizu kvalitetni kao mi, ali spic mora pod hitno da se resava.

Boaci bi bio idealan ako moze da se oporavi, ovaj Makeda mi se ne svidja nikako. Nekako mi deluje da se slepa na ime i karijeru, a da ne nudi mnogo vise od ovih napadaca koje imamo.

Za sada imamo srece, ovo se mora proci, ova sezona nam je zbog koeficijenta bas bitna, mislim da bi ulaskom u grupne faze zaradili dosta poena.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Perkos2 said:

Može u Tirani, sve više Srba letuje u Albaniji  

 

Kakve veze ima broj Srba koji letuju u Albaniji sa potencijalnim mecom u Tirani?

 

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ja ovo gledam kao da u nokaut fazi Svetskog prvenstva igra domacin, npr Rusija, protiv neke Nemacke. I to bez publike. 

 

Jeste jedna tekma, na tudjem terenu, ali samo da izbegnemo gluposti i ne bi trebalo da bude problema.

 

U jednom mecu Rusija itekako moze da izbaci Nemacku, pogotovo ako Nemacka nije uigrana kako treba.

 

Na SP ipak imas meceve u grupi pre knockout faze. Mi cemo do 2. kola imati 1. kolo i revijalne meceve u LLSL.

Link to comment
Share on other sites

Jbg dovoljno je da vidim da ne bih mijenjao naš žrijeb ni sa jednom drugom ekipom od ovih nosilaca iz trećeg kola pa da skontam da smo dobro prošli. Eventualno Young Boys je nešto lakše prošao i to samo zbog domaćinstva.

Link to comment
Share on other sites

I za Nemacku su grupe revijalne : P 

 

To na jednu tekmu, mozemo i mi sa Liverpulom, ali se to desava jednom u 50 puta.


Sto se uigranosti tice, deluje da dobro stojimo i da to ne moze da bude izgovor. Uopste se ne brinem za tu utakmicu, sve je u nasim rukama i kvalitet moramo da pokazemo. Za eventualni neprolazak znam ko bi bio kriv.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Helmet said:

Dobar zreb, ovo bi trebali da prodjemo na suv kvalitet. Vise bih voleo Gruziju zbog politike, ali cini mi se da oba protivnika nisu ni blizu kvalitetni kao mi, ali spic mora pod hitno da se resava.

Boaci bi bio idealan ako moze da se oporavi, ovaj Makeda mi se ne svidja nikako. 

 

Prva Boacijeva iteracija je bila odlicna, takav spic nam sada treba. Ono sto mozda moze da ga pokrene je Kangin dolazak. Njih dvojica su se odlicno slagali i na terenu i van njega (mislim da je Boacijev dolazak zapravo tada pokrenuo Kangu, koji em sto je igrao promenljivo, em je bio dosta problematican). Rado bih video reprizu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...