Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Lopta je okrugla, danas svi igraju fuZbal i slične gluposti 😴 ...  jep se Dejane !!;

 

"Ne potcenjujemo nikog. Igra se jedan meč, to je 90 minuta koncentracije i fokusa i veoma oprezno ćemo pristupiti duelu sa gibraltarskim predstavnikom. Poštujemo svakog rivala, Evropa je šampion države i nema prostora za potcenjivanje. Znamo šta nas očekuje, pripremamao se za izazove na svim frontovima, ali volim da o utakmicama razmišljam tek kada dođe vreme za to. Mi do susreta sa Evropom imaom prvenstvene mečeve, tako da idemo korak po korak. Imamo jasne ciljeve i u Superligi, pa i u evropskim takmičenjima, ali kažem, fokusiran sam na prvog narednog rivala. O Evropi ćemo razmišljati kad dođe vreme za to”, rekao je Dejan Stanković posle žreba.

 

 

A da, portali pišu, Degenek kod Miloja za 3M (nečega)....

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borivoje said:

Nije mi niko odgovorio na pitanje da li je zreb za 3 i 4 kolo povezan, odnosno da li izbacivanjem nosioca u 3 kolu preuzimamo njegov status kao protiv Kopenhagena?

Ako neko od Ludogoreca, Astane, Young Boysa, Dinama i Seltika ne dobaci do trećeg kola mi smo nosioci tamo pa onda nema ništa od povlaštenog statusa u četvrtom. Ako sve bude išlo regularno, onda nismo nosioci u trećem i preuzimamo eventualno mjesto nosioca u četvrtom, pošto je žrijeb za treće kolo 31.08. a za četvrto 01.09.

Edited by prolup
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prolup said:

Ako neko od Ludogoreca, Astane, Young Boysa, Dinama i Seltika ne dobaci do trećeg kola mi smo nosioci tamo pa onda nema ništa od povlaštenog statusa u četvrtom. Ako sve bude išlo regularno, onda nismo nosioci u trećem i preuzimamo eventualno mjesto nosioca u četvrtom, pošto je žrijeb za treće kolo 31.08. a za četvrto 01.09.

 

Čini se da je bolje biti nepovlascen u 3 kolu i imati "lakseg" protivnika u 4. kolu. Bilo bi dobro i da budemo domacini u 3. kolu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...