Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

'Ruznal' pise kako smo dogovorili libne uslove sa Makedom i da ostaje da dva kluba postignu dogovor oko visine obestcenja.

Ajde da uzmem informaciju kao tacnu i da kazem da smo mozda blizu realizacije - jel gledao neko Makedu u Grckoj? Mislim,stvarno gledao,a ne samo pratio statistiku..

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni Bombarder said:

'Ruznal' pise kako smo dogovorili libne uslove sa Makedom i da ostaje da dva kluba postignu dogovor oko visine obestcenja.

Ajde da uzmem informaciju kao tacnu i da kazem da smo mozda blizu realizacije - jel gledao neko Makedu u Grckoj? Mislim,stvarno gledao,a ne samo pratio statistiku..

 

Da li iko gledao tog igrača od kada je dao onaj gol za United za 3:2 u nadoknadi vremena?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevjerovatno ako vrate Plavsica, dje misle s njim ? Kao da igramo 2 lige, 3 kupa i plus mozda Evropu, pa da se svi naigraju. 
 

Ako dodje Makeda da se pitam sto prodao bih Pavkova i Tomanea kojeg cijenim ali ipak vise vjerujem Boaciju, dok ovo s Plavsicem nidje veze realno. 

Link to comment
Share on other sites

Retko se vuku dobri potezi od strane onig koji sede u foteljama, najcesce su dobre stvari dolazile kao splet srecnih okolnosti, a one negativne su svakodnevica.

Od ovih me nista nece iznenaditi, malo je rezona, mnogo je kombina i mesetarenja.

Link to comment
Share on other sites

Samo da napisem da imamo strasnog golmana u kadetima - Stefana Marinkovica. Po meni ima veci plafon i od Katica i od Copica. 

 

Btw, Katic je otisao na pozajmicu u Buducnost iz Dobanovaca. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Po dva igrača na svakoj poziciji je neophodno svakoj ekipi koja pretenduje na visoke domete... Ovo što si nabrojao je zdrava konkurencija i u tome nema ništa loše, naprotiv... Problem je gomilanje drvne građe koja terena ne treba ni da vidi... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Santoro said:

Vracanje Plavsica bi bio najjgluplji potez u istoriji kluba , em nam ne treba , em je prosek od igraca , em tri godine pere igracima kopacke u Sparti iz Praga

 

U moru gluposti na ovoj temi, ovo je jedna od najvećih poslednjih dana... 

 

1 hour ago, ZiS said:

Po dva igrača na svakoj poziciji je neophodno svakoj ekipi koja pretenduje na visoke domete... Ovo što si nabrojao je zdrava konkurencija i u tome nema ništa loše, naprotiv... Problem je gomilanje drvne građe koja terena ne treba ni da vidi... 

 

Ovo je poenta. Zbog raznoraznih usluga i izvlačenja para imamo pun Q igraca koji nisu za JSL + greške sa izborom stranaca i visoke plate koje imaju.

 

Ali jbg, ne daje Dr.Zvezdan novac iz " svog" džepa 😴

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...