Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

8 minutes ago, Don Juan said:

Inače, ono igranje rukom Pankova ne može biti penal, zato što se lopta odbila od drugog dela tela, u ovom slučaju noge. Da ne bude zabune.

Meni se Sanogo sviđa kako igra, biće to dobro. Moram da kažem, možda ne bude popularno, ali Kestović je bolji od Tomanea.

 

 

Ne moze al da je bilo obrnuto i 0:0 svirao bi za nas, trepnuo ne bi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Odbrana nam je očajna. Svaki iole jači tim bi nam razbio raznorazne iluzije. Samo sam zamislio kiks Pankova na sredini i Grinvuda (čak i sirotinjskog) koji mu onu loptu otima... Radnički kao Radnički, mogli su i sa full timom da izađu, da Batak pokaže oba umesto da okrene trticu. Mislim da je bio penal, my5c.

 

Ovo sa Litl Big Benomtm kao malo-lažljivom-devetkom je bolja opcija od Tomanea. Istog ponuditi Turizenseu, govno za govno with all due respect. 

Sa Kangom imamo strašnu liniju napred, osim ako neki iole jači tim ne skocka sve ono što nam realno fali. Onda džabe sve jer niko od njih nije jak defanzivno a i da budemo realni, nećemo ni igrati ovako visoku odbranu.

Vulić mi nikako ne puni oko. Ako ga traže Talijani, samo napred.

Sanogo ima nesreću da je sklon povredama, pomalo i potcenjen od strane kolega-stručnjaka sa foruma, videćemo...

Ivanić bio i ostao metilj. Prodati što pre je moguće ako se iko interesuje, mnogo lošija verzija Ninkovića. A i nisam neki fan tih svilenih...

Džombeljatm je borac i to mu se ne može osporiti. Ali za Borac iz Čačka. 

Nikolića niđe a onda De Bruine na sekund. Više nego dovoljno.

Krstović kanda zalutao,  ovi i dalje ubeđuju da nije.

 

 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Del Piero said:

Ben treba da igra laznu devetku i to je to, bolji je od svih ostalih spiceva 10 puta.

 

Moze mozda u domacici... u Evropi ne moze duel da dobije

 

Jesu prodali Gavrica i Degeneka? Realno, nama su neophodni obojica i kvalitetan spic ako hocemo nesto da uradimo

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Nije tacno. 
 

fali nam spic i u defanzivi bar jedan igrac

Slazem se, mi mnogo lakse mozemo da pokrpimo centarfora sa Benom nego rupu na stoperskoj poziciji koja ce tek biti velika ako prodaju Degeneka. Cak sta vise, da je pameti u klubu da ne prodaju Gavrica, vec da ga gurnu na krilo. a sav novac na stopera ili dva ako ode Degenek. Ovom timu fali samo dobra odbrana i da imamo zaista dobru ekipu koju vredi gledati jer ima sta da se vidi. Po krilima Katai i GAvric, Sanogo i Nikolic, KAnga centralni vezni, a Ben napred. JA mislim da bi ovakva postavka umnogome rasteretila i odbranu, jer ko bi protiv ovakvog tima smeo da izlazi visoko i sl. Potetniju ekipu ne bi imali odavno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Spidi prijatno iznenađenje, samo da nastavi.. Katai je sve ono što smo želeli od Marina. Magiko. Kanga mora umesto metiljavka. Ova trojka iza bi i od Krstovića napravila golgetera. Tomaneu bi trebala neka veća magija, ni Koperfild mu ne bi pomogao.
Gde će tu Ben da nađe mesto ne znam ali može i u špic, još ako se nastavi protežiranje Ivanića..
Sanogo mi je dosta popravio utisak sa priprema i nadam se da je ovo sa Njegošem samo neka verzija za donji dom domaće lige.
Ima dosta fudbala u ovoj ekipi čak i bez pojačanja na špicu, kako će to izgledati u Evropi nisam siguran. Plašim se da je Milojeva filozofija efikasnija u nokaut fazama.

Link to comment
Share on other sites

Degenek i Pankov mogu da budu tandem za Evropu. Pljuje se Pankov zbog jedne greske, a Degeneku lomili kicmu na derbiju pa je opet najbolji igrac. Nama ce svejedno jaki klubovi da prave decu, treba da uigramo sad ovo sto imamo, Gobelja, Degenek, Pankov, Rodic + Gobelja, Erakovic, Babic. To nam je to od odbrane trenutno

 

Svakako se slazem da je napadac prioritet. Tomane je igrac za Surdulicu, objektivno... 

 

17 minutes ago, Helmet said:

a sav novac na stopera ili dva ako ode Degenek

 

Haha koliko ovo zvuci naivno. Kao da mi stv moramo da prodajemo igrace za milion, dva da bismo imali za pojacanja. A kroz klub proslo preko 100 miliona. Ali neko veruje i u Terzine bajke, izgleda... ne moramo da prodajemo nikog, samo lopine da vrate bar 1% od onog sto su pokrali

 

Mada je mozda i bolje ovako, takvoj bagri glave padaju jedino kad preteraju u pohlepi i bahatosti pa im se obije o glavu

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Del Piero said:

Kako je Njegos otvorio kontru Radnickom, momak ne zna gde je.

 

Pre recimo godinu dana je i debitovao za Zvezdu, isto na Marakani, mislim protiv Mladosti. Evo ga godinu dana kasnije odigrava identicnu utakmicu.

 

Ali brat Tomane, da igra za Graficar sumnjam da bi dao 10 golova u PLS. Vazda daleko od lopte, bez ikakvog napadackog instinkta. 

Link to comment
Share on other sites

Tomane ima neki osecaj za igru, ali dugo nisam video spica koji toliko nije u stanju da udje u sansu. Ja stvarno ne znam kako je on davao golove u Portugalu. Nikolic kapa dole za gol, ali imam utisak da se mnogo vise trudio u onom prvom periodu kad je tek Stankovic dosao. Njegosa bih prodao za svaku ponudu preko milion. Meni je on potpuni prosek od igraca, osim suta. Katai majstor. Mislim da fizicki jos nije na sto posto, tako da ocekujem da ce biti jos bolji. Rodic ce tu dosta profitirati, jer Katai ostavlja dosta prostora I zna da gurne pas beku. Ivanic nista specijalno, ali korektno. Kod njega me najvise smara ta potreba da se uvek on hvali, pisu se bajke, komentatori ga hvale. Meni on nije los igrac, znam kako je igrao u Vojvodini I u Bate Borisovu, ali u Zvezdi mi je ostao nedorecen. Ben je odlican bio u spicu, ali veliko je pitanje je kako bi to protiv ozbiljnih ekipa izgledalo. Gajic mi veceras bolje izgledao nego Gobeljic. Stoperi bez nekog posla, iskreno ne verujem da tu ima dovoljno kvaliteta za ozbiljniji ucinak u Evropi. Sanogo I dalje enigma, cekam neke ozbiljnije utakmice za konacan sud. Vezni red ce biti kljuc za jake tekme, prosle godine smo tu gubili utakmice (derbi pre svega) . 

Link to comment
Share on other sites

Previse mi imamo igraca s kojima smo "zavrsili" ali im i dalje placamo lepe plate. Cist debilizam.

 

 

Ivanic je kostao mnogo vise. Ne pokazuje apsolutno nista da opravda ulozene pare pa niko s njim nije zavrsio.

Edited by tsva
Link to comment
Share on other sites

Uvek cu pre kriviti Tezica nego igrace... ok, moze da se opljune po Ivanicu ili bilo kom igracu koji nije opravdao pare. Ali zna se ko i dovodi igrace za veliku lovu i ko im daje ogromne plate i bonuse.

 

I ajde da su se zajebali sa jednim igracem, dvojicom nego bukvalno sa desetak fudbalera

 

I sad imamo gomilu igraca od kojih pola ne mozemo da prodamo jer imaju nenormalne plate, a od druge polovine ocekujemo da igraju bar na nekom drugoligaskom nivou

 

Inace, Ivanica treba pustiti da igra pa mu suditi posle nekog vremena... ionako se raspadne cim oseti pritisak. U sustini, i dalje ne pokazuje kvalitet zbog kojeg je doveden, cak ni naznake da moze da bude neka solidna rezerva... a i meni uvek u glavi oni njegovi mlohavi sutevi u Evropi kad god bi se nasao u izglednoj situaciji... evo sad sam popizdio kad sam se toga setio... bas je imao pickaste partije, ne znam koju drugu rec da upotrebim, bezanje od lopte, nezelaganje, spomenuti sutevi. Ne vidim kako Stankela moze da ga preporodi

 

I dalje ocekujem hladan tus u Evropi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Ben-Katai-Spiridonović-Kanga

 

Ovo zvuči predobro. 

 

Ne mogu oni da igraju zajedno.

 

Ne znam ni da li Ben, Kanga i Katai mogu igrati zajedno. Ni Ben ni Katai nisu klasicna krila, vole mnogo vise da udju u sredinu terena i pozicija iza napadaca im vise lezi. 

 

Odbrana zato i dalje izgleda lose. Rodic kao jedini levi bek bez kondicije kad bude najvaznije, Gobeljic koji je limitiran, Milunovic i Pankov uz Sanoga koji dugo nista nije igrao. Ne zaboravite da smo nepovlasceni u 2 kola LS.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, vepar said:

Uvek cu pre kriviti Tezica nego igrace... ok, moze da se opljune po Ivanicu ili bilo kom igracu koji nije opravdao pare. Ali zna se ko i dovodi igrace za veliku lovu i ko im daje ogromne plate i bonuse.

 

I ajde da su se zajebali sa jednim igracem, dvojicom nego bukvalno sa desetak fudbalera

 

I sad imamo gomilu igraca od kojih pola ne mozemo da prodamo jer imaju nenormalne plate, a od druge polovine ocekujemo da igraju bar na nekom drugoligaskom nivou

 

Inace, Ivanica treba pustiti da igra pa mu suditi posle nekog vremena... ionako se raspadne cim oseti pritisak. U sustini, i dalje ne pokazuje kvalitet zbog kojeg je doveden, cak ni naznake da moze da bude neka solidna rezerva... a i meni uvek u glavi oni njegovi mlohavi sutevi u Evropi kad god bi se nasao u izglednoj situaciji... evo sad sam popizdio kad sam se toga setio... bas je imao pickaste partije, ne znam koju drugu rec da upotrebim, bezanje od lopte, nezelaganje, spomenuti sutevi. Ne vidim kako Stankela moze da ga preporodi

 

I dalje ocekujem hladan tus u Evropi

Ivanic se naigrao u poredjenju sa Garcijom, Kanjasom itd... Milojevic mu godinu dana izmisljao poziciju. Vulic je 10 puta bolji fudbaler. Sramota je da decko ne igra vise.

Link to comment
Share on other sites

Nasi bekovi su pristojno izgledali u Evropi zato što su Ben, Srnic, Vukanovic, Mateo i drugi, sve vreme igrali na poziciji pomocnih bekova.

 

Sada se to ne može očekivati. Selektirani smo tako da moramo igrati fudbala, čak i protiv jačih. Nemamo tim za defanzivne varijante, sem ako necemo da nam igraci od 600k sede na klupi.

 

U tom smislu Stankovic ce imati 2 opcije. Prva je da igra sa tri klasicna ofanzivna vezna(katai, kanga, ben ili spiridon) i 2 zadnja vezna sa puno defanzivnih obaveza. Druga je pomeranje Kataija u sredinu i Kange na osmicu, a recimo Spiridon i Ben na bokove. Ova druga opcija je glupa.

 

Borjan, Gobeljić, Degenek, Pankov, Rodić, Sanogo, Petrović(Nikolić), Katai, Kanga, Ben, ?

 

Borjan, Gobeljić, Degenek, Pankov, Rodić, Sanogo, Petrović(Nikolić), Katai, Kanga, Spiridonović, Ben.

 

U rotaciji još Popović, Eraković, Milunović ili Babić, Gajić, Terzić?, Jovičić, Vulić, Ivanić, Radulović, Vukanović, neko od postojećih napadača. To je 20ak igrača.

 

Ako Degenek ode mora zamena. Jedan od dvojice - Milunović, Babić, mora da ode. Simić mora da ode, najmanje jedan napadač, a najbolje dvojica, moraju da odu. Mateo takođe, poželjno i Petrović. Ne znam je l mi promakao jos neko za odlazak.

 

PS Smatram da nam zamena za Petrovića ne treba. Sanogo, Jovičić, Nikolić, Vulić i po potrebi Ivanić mogu da odrade posao. Tek u slučaju odlaska i Jovičića bi imalo potrebe nekog dovesti.

 

Edited by Borivoje
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, tsva said:

Ivanic se naigrao u poredjenju sa Garcijom, Kanjasom itd... Milojevic mu godinu dana izmisljao poziciju

U stvari nije, u poređenju sa Garcijom je u prvenstvu igrao manje više isto, u LŠ Garcia je igrao sve mečeve, kao starter, a Ivanić samo dve jednu, celu i jednu je počeo sa klupe.

Kanjas je takođe više prostora dobio u LŠ. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Don Juan said:

U stvari nije, u poređenju sa Garcijom je u prvenstvu igrao manje više isto, u LŠ Garcia je igrao sve mečeve, kao starter, a Ivanić samo dve jednu, celu i jednu je počeo sa klupe.

Kanjas je takođe više prostora dobio u LŠ. 

Kad je doveden Ivanic a kad je doveden Garcia?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...