Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Da li je realno da sada ulazite u kvalifikacije sa nominalno jačim timom nego što ste imali u grupama LŠ prethodne sezone? A još ste imali i standardnog trenera sa par godina velikih uspeha iza sebe?

 

Edit: Baš "pošteno" prema Milojeviću.

Edited by Barkley#34
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Fale jos stoper i napadac. Sa ovom odbranom tesko mozemo u LS.

Da Vranjes nije bolid u glavi bio bi dobro resenje kao igrac sa našim pasošem.

 

Citao sam nesto da se spominje Dusko Tosic kao resenje za Degenekov odlazak, ali me plasi u kakvom je on stanju tj formi + godine

 

Opet bi pokrenuo temu sto sam spominjao zimus, a to je dolazak Andrije Zivkovica u nas klub (pozajmica sa mogucnoscu otkupa)

Klub sa ambicijama da igra Evropu, tim gde bi mogao da povrati karijeru i da tu nadjemo obostrani interes i veze Terica sa dobro poznatom menadzerskom agencijom su po meni dobitni faktor.

Niko ne moze da me ubedi da je decko zaboravio da igra fudbal i svako od nas je svestan njegovih kvaliteta.

Ako hocemo iskreno u nezavidnijem polozaju je bio Neca Radonjic kad je dolazio kod nas, nego sad sa Andrijom.

Ako bi vratio onu staru formu, Katai i on bi bili strasan tandem.

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Barkley#34 said:

Da li je realno da sada ulazite u kvalifikacije sa nominalno jačim timom nego što ste imali u grupama LŠ prethodne sezone? A još ste imali i standardnog trenera sa par godina velikih uspeha iza sebe?

 

Edit: Baš "pošteno" prema Milojeviću.

Sanogo, Kanga I Katai na Kanjasa, Marina I Garsiju. Meni je to isti nivo. Ostalo je isto vise manje. 

 

Meni je cela prica vezana za Kanjasa nebulozna. OK, probali su da ga nateraju da ode, nisu uspeli, vratite ga u ekipu. Daju coveku pola milliona evra godisnje da ne radi nista, meni je to za zatvor. Neka konkurise za te dve pozicije u vezi, nije da smo tu prejaki, sta vise. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Barkley#34 said:

Da li je realno da sada ulazite u kvalifikacije sa nominalno jačim timom nego što ste imali u grupama LŠ prethodne sezone? A još ste imali i standardnog trenera sa par godina velikih uspeha iza sebe?

 

Edit: Baš "pošteno" prema Milojeviću.

 

Realno je. To je trenutna slika fkcz. Toliko nelogičnosti, užasno odrađenih prelaznih rokova, prodaja klinaca za male pare, trpanja u sopstvene džepove terze i ekipe itd itd...

Ali opet to je slika i naše države.

 

Povraća mi se bukvalno od svih njih.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Nama ce Aleksa Terzic da resi poziciju levog beka na duzi period. Ako bi uspeli da ga vrate, to bi bilo sasvim dobro, iako je ozbiljna sramota sto su ga uopste  i prodavali onda. 

 

Podrzavam i stoperski tandem Pankov i Erakovic.

Kakav crni duzi period

 

Ako odigra dve cestite utakmice, preprodace ga vec na zimu

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Nama ce Aleksa Terzic da resi poziciju levog beka na duzi period. Ako bi uspeli da ga vrate, to bi bilo sasvim dobro, iako je ozbiljna sramota sto su ga uopste  i prodavali onda. 

 

Podrzavam i stoperski tandem Pankov i Erakovic.

za sta podrzavas ovaj štoperski tandem?  za utakmice u Evropi?  pankov jeste lepo izveo dva penala u Danskoj i uz to sto je navijač od malih nogu nema drugih kvaliteta dok je Erakovic tek fudbalaki prohodao i baciti ga samog u evropke utakmice je veliki rizik. 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

za sta podrzavas ovaj štoperski tandem?  za utakmice u Evropi?  pankov jeste lepo izveo dva penala u Danskoj i uz to sto je navijač od malih nogu nema drugih kvaliteta dok je Erakovic tek fudbalaki prohodao i baciti ga samog u evropke utakmice je veliki rizik. 

 

Od igraca koje imam, njih dvojica bi mi igrala. Treba nam pojacanje svakako. 

 

Degenek je glavom van kluba, Milunovic nema pojma, a Babic je neubedljiv tokom 90 minuta, a ne ya nesto ozbiljnije. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Da li je realno da sada ulazite u kvalifikacije sa nominalno jačim timom nego što ste imali u grupama LŠ prethodne sezone? A još ste imali i standardnog trenera sa par godina velikih uspeha iza sebe?

 

Edit: Baš "pošteno" prema Milojeviću.

Sve je to slučajno ispalo. Katai je tu zato što ga je žena sjebala, Kanga je bio blizu Turske, pa su oni popili suspenziju u međuvremenu. Dakle, poklopilo se par stvari, ali ni slučajno da je deo neke strategije. Pa evo napadača ne mogu da nađu ni pod razno, pa nije isključeno i Hugo da se vrati, pošto je i on izrazio želju da opet igra za Zvezdu.

Edited by Don Juan
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Od igraca koje imam, njih dvojica bi mi igrala. Treba nam pojacanje svakako. 

 

Degenek je glavom van kluba, Milunovic nema pojma, a Babic je neubedljiv tokom 90 minuta, a ne ya nesto ozbiljnije. 

i dalje nisi uverio forumsku javnost na osnovu čega imaš toliko poverenje u pankova i erakovica. Pankov jednu krstenu utakmicu nije sastavio drugi je klinac koji tek pocinje karijeru i odmah apsolutna podrska😕 Za Degeneka se zna ko je kriv, Milunovic se moze koristiti u određenim uzakmicama a Babić nije nista slabiji od tandema koji bi ti gurao. Simpatije su jedno a stvarnost drugo.

Edited by Perkos2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pankov nije uspeo da se nametne ni na Kipru, ni u Rusiji, sasvim prosečan superligaški štoper sa jednom dobrom utakmicom u karijeri i mnogo dobrim menadžerom. Potpuno besmileno zauzima Babiću mesto, kojem je kroz celu karijeru bio rezerva u Vojvodini, omladinskoj i mladoj reprezentaciji. Pritom je Pankov i godinu dana stariji. Babić ima najmanja leđa od svih igrača u klubu, konstantno ga sputavaju da ostvari bilo kontinuitet igara pod izgovorom da "nije ubedljiv". Istovremeno naš ubedljivo najopasniji igrač iz prekida. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Don Juan said:

Pa evo napadača ne mogu da nađu ni pod razno, pa nije isključeno i Hugo da se vrati, pošto je i on izrazio želju da opet igra za Zvezdu.

Decko ne igra ozbiljno fudbal 2 godine + njegove godine, tako da bi bio svakako promasaj. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Siguran sam da postoji lista zelja, da postoji odredjen plan ali takodje postoji i slucaj koji doprinosi kvalitetu prelaznog roka. Pod silom slucaja smatram Kangu i Kataia i ne pamtim kada je takav ubod bio zahvaljujuci spletu okolnosti na koje nikako kao klub nismo mogli da uticemo. Pre toga bio je slucaj Belodedic kada je doticni preplivao Dunav. Sada kada je slucaj ovu krasotu realizovao ocekujem da oni planovi prelaznog roka budu realizovani. Dakle kvalitetne zamene za odlaske. 

Vulic decko odigrao sezonu u Zvezdi i evo ima zainteresovanih verovatno ce se obezbediti ugovorom. Ipak u klubu imamo i onog nesrecnika kojem je ovih dana otpocela treca godina ugovora, da mislim na Simica. 

Sve ovo na kraju moze kada se crta podvuce izgledati jako, jako dobro. Reklo bi se da je Stankovicu ispunjena svaka zelja kao zeni prve bracne noci. 

Ipak da sacekamo odlaske i te zamene pa da podvucemo ctru.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borivoje said:

A je l mislite da bi Miloje umeo da igra sa Kangom i Kataijem u 11? A da nije korone nijedan od pomenute dvojice ne bi bio u Zvezdi. Mozda Kanga samo, sa kojim Miloje nije uvek bio na liniji.

 

I Kanga i Katai su doktori fudbala za kompletan ostatak tima, tako da samo potpuno lud čovek ne bi stavio obojicu u ekupu (ukoliko su naravno spremni za igru).

Link to comment
Share on other sites

Babic trci kao da vuce bukagije na nogama. Pankov barem djeluje pokretnije od njega. Milunovic je ispricana prica, masina za pravljenje bespotrebnih faulova. Bolje Erakovica da probamo nego da i dalje gledamo ove mediokritete. Nama svakako treba ozbiljan stoper, niko od navedenih nije dobro resenje za Evropu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

I Kanga i Katai su doktori fudbala za kompletan ostatak tima, tako da samo potpuno lud čovek ne bi stavio obojicu u ekupu (ukoliko su naravno spremni za igru).

 

Miloje je i Marina povukao unutra jer ne igra odbranu. Postulat njegove taktike su krila koja riljaju u odbrani. Bilo je nekih informacija da Miloje nikad nije bio odusevljen Kataijem. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

i dalje nisi uverio forumsku javnost na osnovu čega imaš toliko poverenje u pankova i erakovica. Pankov jednu krstenu utakmicu nije sastavio drugi je klinac koji tek pocinje karijeru i odmah apsolutna podrska😕 Za Degeneka se zna ko je kriv, Milunovic se moze koristiti u određenim uzakmicama a Babić nije nista slabiji od tandema koji bi ti gurao. Simpatije su jedno a stvarnost drugo.

 

Ja sam prvi za Pankova pisao da nije spektakl, dok su svi pricali da dovodimo najboljeg stopera u ligi. Ipak, sa svim svojim manama je za Babica avion. Babic dokazano ne moze da igra u ekipi cija odbrana stoji visoko kao nasa. Decko svaki put pliva u prazno i nema brzinu da pokrije, uz to je neokretan. Jedino sto moze da ga proda je to sto je levak, sto je retardirana moda u savremenom fudbalu na osnovu koje ce i Njegos jer je visoki vezni imati prodju. U sustini, pokazao je u tekmi protiv Napretka kod primljenog gola (iako je Borjan mnogo krivlji) zbog cega ne moze da bude startni stoper kod nas. Klasican gol koji mi primamo kad Babic igra, uz to je vec tu 3 godine i nikad nije uspeo ista specijalno da odigra da bi ostao u prvih 11. Nema potrebe vise. 

 

Erakovic kao najtalentovaniji igrac iz skole treba da dobije sansu svakako. Ja sam za to da ga sa iskusnijim stoperom uigramo, jer je po kvalitetu tu negde kao i svi ovi koji su dosta stariji od njega, a opet je osvezenje u ekipi. Vrlo rado bih voleo da vidim Ivanovica pored njega, ali ako biramo izmedju Pankova, Milunovica i Babica, nemam dilemu ko tu treba da igra. 

 

Mi se mnogo fokusiramo na to da u timu imamo 11 top igraca. Ustvari je mnogo bitnije da se uigramo, da se dobro radi i da izgledamo kao tim. Nama su Vujadin Savic i Filip Stojkovic bili legit igraci za LE protiv Arsenala, CSKA, Kelna, Batea, Sparte i Krasnodara. I sve to jer je to bila ekipa koja je imala glavu i rep, koja je imala odlican vezni red koji je u potpunosti skidao pritisak sa odbrane. 

Edited by Markoss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

U kom smislu? Nije mu simpatičan ili...?

Gde se Miloje sreo sa Kataiem da stekne bilo kakvo mišljenje o njemu?

 

U nekom prelaznom roku se Katai pominjao, ali Miloje nije mogao da zamisli njega i Marina zajedno. Takvu pricu sam cuo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...