Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

2 hours ago, Perkos2 said:

Baš sam juče pročitao izjavui nekadašnjeg igrača Partizana Hristova koji kaže pred odlučujuću utakmicu Makedonije za plasman na EP " konačno je došlo vreme da navijači iz Makedonije navijaju na EP za svoju reprezentaciju a ne za komšije"

Pa nisu se baš ni komšije naigrale EP u zadnjih 20 godina, mi nismi igrali, Albanija i Bugarska jednom, a za Grke nešto sumnjam da su navijali 🙂

 

Jedino ako ne misli na Hrvate, ali oni im baš i nisu prve komšije 🙂

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Don Juan said:

Pa nisu se baš ni komšije naigrale EP u zadnjih 20 godina, mi nismi igrali, Albanija i Bugarska jednom, a za Grke nešto sumnjam da su navijali 🙂

 

Jedino ako ne misli na Hrvate, ali oni im baš i nisu prve komšije 🙂

Goce je bre pravi jugosloven (igrao ja na jna) on računa i Hrvate za komšije

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bugl Khan said:

Veliki favoriti ste danas. Od 11 pozicija, Škoti su bolji na maksimalno 3. Mislim, za odlazak na EP trebaš pobjedit Škote doma. Lakše od toga ne ide. Norvešku koja je bolja od Škotske ste razvalili. Mogu Škoti bit naoštreni, samouvjereni itd. razlika u kvaliteti je prevelika, pogotovo na sredini terena. Čitam izjavu nekog vašeg trenera da neće bit tragedija ako ne odete i ne vjerujem šta čitam. 

Btw, šteta što vam 2 najbolja igrača u reprezentaciji igraju na istoj poziciji i treba se tražit način da su oba u igri. SMS na 8 i Tadić na 10 je po meni najbolje rješenje kad već igrate 352

Upravo o ovome pricam. To je izjavio neki Mladenovic, omladinski trener Zvezde. Jbt ti trenisras klince i vec imas neki ziheraski mindset. Ajde sad da ne mlatim mozda bzv, moguce da on radi i dobar posao u Zvezdi, ne znam, ali ova izjava ma koliko on hteo da smiri situaciju i euforiju (koje i nema nesto preterano i dalje, iskreno) je pogresna po meni. Ti igrac utakmicu koju jednostavno moras da dobijes u ovom trenutku. Pa jebemu mater zato i igras fudbal. Naravno da nece biti smak sveta ako eventualno ne uspes u tom cilju u tom trenutku i da ce se fudbal i dalje nastaviti, ali nije potrebno to sada naglasavati u ovakvom trenutku i ne treba ni najmanje rzmisljati na taj nacin. Nikada ne treba protivnika potceni. Treba dati maksimum u svakom trenutku, svaka ekipa koja izadje na teren. Ali isto treba biti i svestan sebe i svojih kvaliteta i ne traziti alibi negde gde mu nije mesto.  A i nije on jedini koji je imao takve ispade sa takvim izjavama. Takve izjave sto je najgore imaju i nasi selektori.

 

E zbog tog mentaliteta ja veceras ne mogu da budem optimista jer se setim svake tekme gde smo bojazljivo usli i kao sa nekim respektom i previse nego sto je potrebno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Visoki onaj? Secam ga se, da znam ko je onda. Nisam video sliku, video sam danas to na telefonu, pa na blic samo naslov. Nisam imao zelju ni da otvaram takvu vest. Dobro on je bio defanzivni vezni koliko se secam pa nije ni cudo sto je to izjavio, ali opet ne slazem se sa tim. Ne volim takav mindset pred bilo kakvu utakmicu. Po toj logici onda nijedna tekma nije bitna jer posle svake tekme postoji nova sledeca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Patriota iz kauca said:

Mene interesuje hoće li Luka Jović, napadač Real Madrida da startuje večeras pre Mitra i zašto ne?

Gdje će startovati kad je moćni Mitar u strašnoj formi. Nema ni dva mjeseca kako je dao zadnji gol za Fulham.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Праштајте ако је већ било, има ли стрима за вечерас? Имам Еон спорт, али изгледа да слепци нису омогућили Нову С, већ само нову Спорт.

 

http://livetv.sx/enx/  Ovde uvek ima dobrih strimova...

 

Konačno i meni XBox da posluži pametno 😄   XBox + DAZN 

 

Optimista sam, nije dobro 😴

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...