Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

1 hour ago, Železničko gnomče said:

Ceo svet kuburi sa levim bekovima, Skotska ima 2 od 10 najboljih na svetu :classic_biggrin:

 

Jel Skoti igraju 4-4-2? Ako igraju 3-5-2 jasno mi je, Robertson wb a Tirni kao levi stoper. 

 

Na forumu njihovog sajta "pie and bovril" njihovi navijači predviđaju trojicu u odbrani i Robertsona kao wingback-a. 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Sergej ne bude igrao, a Kosrić ne bude spreman onda verovatno Ljajić levo, eventualno Katai, ali pretpostavljam da je Ljajić u prednosti. Pozadi nemam pojma. Možda Mitrović-Pavlović-Spajić, ili nova formacija.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Eh sad si nam otkrio toplu vodu pričom o lošem savezu, ajde reci ti nama kad je FSS ili kako su se sve zvali u prethodnih 30 godina radio pošteno, transparentno i bez muljanja? Mi Srbi nemamo drugu reprezentaciju, milion puta sam pisao o radu saveza i raznih muljatora u srpskom fudbalu ali kad istrče na teren u dresu Srbije uvek navijam da dobiju. Klupska opredrljenost je tu nebitna.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HAMMER said:

pih. nismo mi te srece...

Kolarov je povređen i verovatno neće igrati. Problem je što verovatno neće igrati ni Milenković, a Veljković neće sigurno. Tako da će verovatno umesto Kolarova da uleti Spajić, pa sada proceni da li smo imali sreće ili ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

kako je moguće da nam ne puste igrače za zvaničnu utakmicu?

Koliko sam razumeo recimo kod Veljkovića je problem na lokalnom nivou, odnosno Bremen ne dozvoljava putovanja u inostranstvo. Sa druge strane UEFA je omogućila tako nešto i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...