Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Imam predosjecaj da ce Portugal senzacionalno kiksat u jednoj od preostale dvije utakmice, a onda ce Srbija usrat motku protiv Ukrajine i prokockst direktan plasman, jer su sanse ''bile nikakve uoci zadnja dva kola'', pa je ekipa bila nespremna i nedovoljno fokusirana na zavrsne utakmice u grupi. :twak:

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Zvezdinho said:

Nisam znao gde da stavim. Kakav udarac za sve rusoljube u Srbiji:lol_2:

 

 

 

Kakav je to udarac rusoljubima? Ovo je sramota Adidasa pre svega. Naravno da se ljudi bune protiv ponizavanja. Sto nisu Nemcima napravili dresove sa Austrijskom zastavom? To bi bio skandal na medjunarodnom nivou.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jonnhy Clash said:

Kakav je to udarac rusoljubima? Ovo je sramota Adidasa pre svega. Naravno da se ljudi bune protiv ponizavanja. Sto nisu Nemcima napravili dresove sa Austrijskom zastavom? To bi bio skandal na medjunarodnom nivou.

Mnogo su različite da bi pogrešili oko te dve, ajd da si rekao Poljska i Indonezija, pa da te razumem.

 

Milim da Adidas nije ni razmišljao u smeru da prikaže zastavu, nego da uklopi boje koje su na zastavi - crven dres i na rukavu plava i bela boja. E sada to što je ispalo kako je ispalo i što se naručiocima posla ne sviđa, to je druga priča. Ja sam sa druge strane ubeđen da je Adidas pre nego što je krenuo u proizvodnju konsultovao ljude iz ruskog saveza, a da je sada ispalo kako je ispalo pre svega zbog reakcija navijača. I još da dodam, da nisam baš siguran da Adidas želi da ponižava bilo kog klijenta koji mu donosi milione i milione, posebno ne ako će morati da povlače dresove i da pravi nove. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stiletto said:

Dmitrović - Ni.Maksimović, Milenković, Kolarov, Mladenović - Milivojević, Ne.Maksimović - Tadić, SMS, Ljajić - Mitrović

 

Hajmo komsije, hajmo Srbi na EURO! Drzim vam fige! Direktno ili kroz baraz, mjesto vam je na Euru! :thumbsup:

Veceras sam uz Srbiju i Litvance!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...