Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Krstajic je bar nesto pokusavao, imao neke ofanzivne postave, rizikovao... steta za njega sto prvo nije postao trener pa dosao u repku sa nekim znanjem. Ovaj izgleda nije odmakao dalje od srpskog seoskog fudbala, zarobljen u 1997. godini.

 

Bojim se da ce ova danasnja tekma da nam bude jedna od boljih u Tumbinoj eri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Contador54 said:

Ukoliko se Skotska ili Norveska direktno plasiraju onda ne igramo. Za ovo treba navijati, jer bismo time imali i prednost domaceg terena u polufinalu.

Izvini druze, al zabole me da navijam. 

Posle smene Muslina, onakvog svetskog i svega nakon toga, samo mazohista moze da prati ovu sns prciju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

Шалиш се да ти није јасно!?

Не боли их qрац кад играју за репрезентацију. Недостају им менаџер и фирма. Нису баш фудбалски ванземаљци па да функционишу сами.

znaju unapred i kakva je firma i kakav je menadzer pa mogu ladno da otkace sve to, nego bi onda umesto splavarenja morali zestoko da treniraju u svojim klubovima. njima ovo dodje kao slobodni dani gde mogu da se ponasaju kako hoce. naravno sve je do organizacije ali kad je mihajlovic hteo da ih malo utegne skočila je cela Srbija da ih brani a oni ga minirali na utakmicama protiv belgije, mkd i hrvatske. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Izvini druze, al zabole me da navijam. 

Posle smene Muslina, onakvog svetskog i svega nakon toga, samo mazohista moze da prati ovu sns prciju.

Smena Muslina je poslednji razlog zbog kojeg treba hejtovati reprezentaciju. Na kraju krajeva ako su Krstajic i Tumba sns selektori, onda je to bio i Muslin.

 

Što se tiče svetskog ja nemam previse zamerki, a da je Muslin ostao selektor Bleki možda ne bi ni išao u Rusiju. 

 

Naravno da mi je žao što nismo doveli Pauna ili nekog ozbiljnog selektora, ali mi mozda previse ocekujemo. I mene zabole sta ce da urade Norveska i Skotska, al ne zbog sujetnog magarca Muslina.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, perkos said:

znaju unapred i kakva je firma i kakav je menadzer pa mogu ladno da otkace sve to, nego bi onda umesto splavarenja morali zestoko da treniraju u svojim klubovima. njima ovo dodje kao slobodni dani gde mogu da se ponasaju kako hoce. naravno sve je do organizacije ali kad je mihajlovic hteo da ih malo utegne skočila je cela Srbija da ih brani a oni ga minirali na utakmicama protiv belgije, mkd i hrvatske. 

Ja sam na primer skakao jer nam je igrao jebeni Radovanovic i ostatak mediokreta iz Italije i sto je on morao da bude u centru paznje na najnegativniji moguci nacin poput onih opklada sa novinarima da ne mogu da pogode kojih ce 11 da izvede.

 

A tacno je potpuno to sto kazes jer igraci koji ne dobiju poziv repke verovatno tokom pauze ne mogu da odu kuci vec moraju da treniraju sa klubom. A svako voli da skokne na 7 dana kuci da se malo opusti.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, perkos said:

znaju unapred i kakva je firma i kakav je menadzer pa mogu ladno da otkace sve to, nego bi onda umesto splavarenja morali zestoko da treniraju u svojim klubovima. njima ovo dodje kao slobodni dani gde mogu da se ponasaju kako hoce. naravno sve je do organizacije ali kad je mihajlovic hteo da ih malo utegne skočila je cela Srbija da ih brani a oni ga minirali na utakmicama protiv belgije, mkd i hrvatske. 

 

Ја у клин а ти у плочу!?

Проблем је прије свега у струци чак и више од политичког савеза. Добар и модеран тренер ауторитет којег ће српска тренерска школа изњедрити никада, би ово свакако посложио да играчи изгледају као у својим клубовима. Овако имамо шугавог дунстера који је и прије утакмице тражио алиби у поразу а лично сам знао да ће 100% извести српску верзију 4-2-3-1 са чекалицом и индивидуалним покушајима а не јаком транзицијом у оба смјера како се једино може играти са једним шпицом.

Михајловић као некадашњи врхунски играч који је играо и крило и везног и бека и штопера, има фудбалско знање али му фали глава за потпуни ауторитет ( свакако му желим пуно среће за најзначајнију битку). Значи треба нам неко други али да је такође одрастао фудбалски негдје тамо, макар и странац. Још када би у политици постојао само један нормалан а утицајан да реформише зло ака ФСС гдје би нам био крај. Мало је земаља које су у стању да не уберу ни један плод од златне генерације са НЗ и неких других квалитетних играча који се пробијају по европским клубовима. Једино што нам никада не недостаје то су менаЂери, кажу да смо свјетски рекордери у односу на број регистрованих фудбалера...

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim da se igde razilazimo sem što ja deo krivice dajem i igračima i to ne svima djuture nego se pre svega to odnosi na kapitena Kolarova pa zatim Ljajica i donekle Lazovica. Jednostavno takav nonšalantan stav ne volim ni na malom fudbalu sa drugarima kad igram. Sve oko saveza i struke se slazem ali ne zaboravimo da su igrači bili protiv Mihe i Advokata

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Vredni mrav said:

Kako je covek objasnio pre par dana mi igramo sa Bugarima a Norveska sa Skotskom?

Nije tačno:

Kada bi u kvalifikacijama bili neuspešni i Škotska i Norveška i Srbija i Finska, pobednici grupa u C diviziji Lige nacija, onda bi "orlovi" u polufinalu tog baraža gostovali Norveškoj, a u finalu bi se sreli sa boljim iz duela Škotksa - Finska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smena Muslina je poslednji razlog zbog kojeg treba hejtovati reprezentaciju. Na kraju krajeva ako su Krstajic i Tumba sns selektori, onda je to bio i Muslin.
 
Što se tiče svetskog ja nemam previse zamerki, a da je Muslin ostao selektor Bleki možda ne bi ni išao u Rusiju. 
 
Naravno da mi je žao što nismo doveli Pauna ili nekog ozbiljnog selektora, ali mi mozda previse ocekujemo. I mene zabole sta ce da urade Norveska i Skotska, al ne zbog sujetnog magarca Muslina.
Smena Muslina je prvi razlog za hejt. Smeniš čoveka koji je izborio SP. Evo u ovim kvalifikacijama ne možemo ni treći da budemo.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jeste problem u struci najviše, ali to je kao da kažeš da je kod bolesnog čoveka problem u bolesti koja ga je napala.

Ono jest, ali bolest se može dijagnostifikovati i lečiti ako imaš kvalitetne lekare.

Našem reperezentativnom fudbalu je neophodan konzilijum lekara u savezu da bi identifikovao bolest koja ga izjeda. I pripremio plan oporavka.

Od mladjih kategorija do A selekcije.

Ne pomažu tu nikakva ad hoc rešenja u vidu stranih trenera. Probali smo i to pa ne ide.

Zato što je problem mnogo dublji.

 

Nama u savezu sede nadrilekari i vračevi koji bi i zdravog čoveka razbolili.

Smenjivanje Muslina je tipičan primer. Dovedeš selektora sa ciljem da te odvede na SP. On uspe u tome, a onda ga smeniš pred SP jer su vračevi u euforiji dobili napade nekih vizija koje se nisu poklapale sa Muslinovim.

A gde su im sad te vizije? Sad da ih pitaš zašto su to uradili, ne bi znali reći.

 

Zašto nam u poslednje vreme i A reprezentacija i U21 fasuju petarde i šestarde?

 

Možeš sad Murinja dovesti za selektora, trebalo bi mu godinu dana da dovede igru reprezentacije u neki red, koliko smo raštimovani.

 

Ono juče je stvarno bilo smešno.

Muka mi je bilo gledati kako Portugalci pritišću Dmitrovića kad ima loptu, a naši ne pritišću ništa. A nigde nema ni bloka na sredini, koji bi trebao postojati ako već igraš neku nazovi čekalicu.

Lopte smo uzimali samo ako oni pogreše u pasu. Boing 747 može sleteti izmedju linija našeg tima.

To je sve posledica neugranosti ekipe.

Nisu tu krivi ni igrači, ni nesretni Tumbaković, već isključivo savez koji nema nikakvu viziju i koji je smenio deset selektora u poslednjih 5-6 godina.

 

Edited by Bejbl
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Vredni mrav said:

Smena Muslina je poslednji razlog zbog kojeg treba hejtovati reprezentaciju. Na kraju krajeva ako su Krstajic i Tumba sns selektori, onda je to bio i Muslin.

 

Što se tiče svetskog ja nemam previse zamerki, a da je Muslin ostao selektor Bleki možda ne bi ni išao u Rusiju. 

 

Naravno da mi je žao što nismo doveli Pauna ili nekog ozbiljnog selektora, ali mi mozda previse ocekujemo. I mene zabole sta ce da urade Norveska i Skotska, al ne zbog sujetnog magarca Muslina.

Muslin je bio Bog fudbala za ove partijske poslusnike. Sto je jos vaznije imao je kicmu i nije dao da mu drugi kroje sastav sa menadzerskim igracima od '100 miliona'.

Njegova smena je i te kako razlog da se hejtuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Cavani said:

Izvini druze, al zabole me da navijam. 

Posle smene Muslina, onakvog svetskog i svega nakon toga, samo mazohista moze da prati ovu sns prciju.

Ne znam kod koliko ljudi je to slucaj, ali meni su ovu reprezentaciju toliko ogadili da ja uopste nemam osecaj da gledam Srbiju. Primimo gol - nista, damo gol - nista, kao da gledam neku random utakmicu kvalifikacija.

 

Zao mi je nekih igraca, ali mnogo vise tamo ima govnara, pocev od Kolarova preko Tumbakovica do saveza i dalje, tako da ne moze da ti bude zao te reprezentacije kad govnari preovladavaju, kao uostalom i svuda u nasoj zemlji.

 

Mislim da Milivojevic najvise proklinje dan kad su smenili Krstajica jer sad mora da dodje jer se nesto promenilo, a ustvari se nista nije promenilo, i sto mora da se zajebava tamo umesto da dodje ovde kod mene u komsiluk da odmara mozak.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Del Piero said:

Ne znam kod koliko ljudi je to slucaj, ali meni su ovu reprezentaciju toliko ogadili da ja uopste nemam osecaj da gledam Srbiju. Primimo gol - nista, damo gol - nista, kao da gledam neku random utakmicu kvalifikacija.

 

Zao mi je nekih igraca, ali mnogo vise tamo ima govnara, pocev od Kolarova preko Tumbakovica do saveza i dalje, tako da ne moze da ti bude zao te reprezentacije kad govnari preovladavaju, kao uostalom i svuda u nasoj zemlji.

 

Mislim da Milivojevic najvise proklinje dan kad su smenili Krstajica jer sad mora da dodje jer se nesto promenilo, a ustvari se nista nije promenilo, i sto mora da se zajebava tamo umesto da dodje ovde kod mene u komsiluk da odmara mozak.

Apsolutno. Totalna nezainteresovanost je i kod mene, dva puta sam samo bacio pogled na utakmicu jer su mi ubili zelju da gledam.

Link to comment
Share on other sites

Dovedes Muslina da te odvede na SP.

On te odvede.

 

Smenis Muslina pred SP jer nece da zove Milinkovic Savica. Uz to kroz Kurire i slicne gamadi malo malo provlacis neku analizu kvazi strucnjaka kako nam za uspeh na SP treba bas Milinkovic Savic uz nezaobilazan intervju onog lopova od menadzera mu, koji eto samo stiti interes klijenta.

 

Smenis kapitena jer je predsedniku saveza rekao gde mu je mesto i da komplekse sto nije uspeo na fudbalu i sto mu se ne dize pisa leci na drugom mestu. 

 

Postavis Muslinovog zamenika koji tog Milinkovic Savica drzi sve tri tekme 90 minuta. Ispadnemo sa SP uz to da gorepomenuti igrac bude jedan od losijih.

Ostavis istog selektora. 

 

Posle nastavka jadnih igara napravis kao predsednik saveza konferenciju za stampu gde ne dozvolis pitanja novinara (normalni bi rekli a cemu onda konferencija) das podrsku selektoru Krstajicu. 

 

Nakon 10 dana smenis selektora Krstajica. 

 

Dovedes Tumbakovica koji po nalogu Terzica i slicnih protuva iz saveza odbije da ucestvuje na utakmici sa Kosovom. Koji za novine izjavi san mi ispunjen da nisam imao viziju kako Srbija treba da igra ne bih prihvatio. Samo sto si do pre 10dana bio selektor Crne Gore i trebao da imas viziju kako ona da igra. 

Dakle obraz djon kicma nula bodova. 

 

I sad smo tu gde smo... hvala Vucicu i svim sns gamadima koji podrzavaju ovo zlo, nista bez vas.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mister-no said:
10 hours ago, Vredni mrav said:
Smena Muslina je poslednji razlog zbog kojeg treba hejtovati reprezentaciju. Na kraju krajeva ako su Krstajic i Tumba sns selektori, onda je to bio i Muslin.
 
Što se tiče svetskog ja nemam previse zamerki, a da je Muslin ostao selektor Bleki možda ne bi ni išao u Rusiju. 
 
Naravno da mi je žao što nismo doveli Pauna ili nekog ozbiljnog selektora, ali mi mozda previse ocekujemo. I mene zabole sta ce da urade Norveska i Skotska, al ne zbog sujetnog magarca Muslina.

Smena Muslina je prvi razlog za hejt. Smeniš čoveka koji je izborio SP. Evo u ovim kvalifikacijama ne možemo ni treći da budemo.

Samo što sada igramo sa Portugalom i Ukrajnom koja je trenutno prva u grupi, a tada smo igrali sa Velsom i Irskom.  

Link to comment
Share on other sites

Samo što sada igramo sa Portugalom i Ukrajnom koja je trenutno prva u grupi, a tada smo igrali sa Velsom i Irskom.  

Pa Vels je u te kvalifikacije ušao kao polufinalista EP. Ukrajina u ove ušla sa srećnom pobedom protiv Luksemburga valjda.. U svakom slučaju tako ne može da se gleda.

Tako Kokeza gleda verovatno. Trener koji je u jednom sistemu/ciklusu uspešan jednostavno se ne menja. Ni Gvardiolom a kamoli nosonjom. Pogotovo što je to spin o nekakvoj lakoj grupi, igri koja nije lepa, sistemu koji nije moderan,(a to će da proceni stručnjak, bivši portir SRS-a) to je sve došlo kada nije hteo da zove igrača koga on hoće. Sada dolaze podobni, beskicmenjaci. Logična posledica je devet komada u poslednje dve utakmice, ne znam da li smo u Beogradu primili 4 komada ikada.

Nama su svima obesmislili reprezentaciju, i meni je svejedno.. Krivo mi je vodio sam tri dečaka po onoj kiši, dvojici je prvi put.. Ne zbog Ronalda, više neki kult da se održi, poneli smo zastave, pevali himnu.. Dobro i oni su pod utiskom samog događaja tako da ni njima nije palo preteško.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Srbaljska tragedija i paradoks.😂

Dok u Cingcongu defiluju Đokići, Lalatovići, Široki, Uski, Terzići, Krunići i kamarila Tončeva sve je u najboljem redu i masa je zadovoljna.😂

 

PS. Nadam se da gospodin Slavoljub Muslin ispija espresso uz osmeh na licu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Realno, uci u seriju pobeda kako nas Norvezani ne bi pretekli na rang-listi. Ne bezimo puno njima na rang listi. Jbga, kada ti to odredjuje prednost domaceg terena. Za njih i smatram da su jedina repka koja moze da nas dobije ako su domacini. Kad bi se igralo na neutralnom terenu (sto bi bilo najpravednije), ne bi bilo publike.

 

Za Fince sam siguran da ce da obezbede plasman na EP,  pa bi umesto njih upali Madjari. I Skoti su tu kao cetvrti pobednici.

Link to comment
Share on other sites

Treba biti mag, izvesti tri stopera i primiti cetiri gola.

 

Jebala ih vise ova nakaradna formacija sa tri stopera. Totalno kretenski, u svakoj akciji nam fali igrac u napadu jer smo odlucili da jedno mesto u ofanzivni zrtvujemo zarad bonus stopera. Jednostavno ne znamo to da igramo, treba nam dobar selektor za to, i nema potrebe da se izmislja topla voda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Azazelkg said:

Nije tačno:

Kada bi u kvalifikacijama bili neuspešni i Škotska i Norveška i Srbija i Finska, pobednici grupa u C diviziji Lige nacija, onda bi "orlovi" u polufinalu tog baraža gostovali Norveškoj, a u finalu bi se sreli sa boljim iz duela Škotksa - Finska.

 

Ovo je točno. Kako sad stvari stoje u dodatne kvalifikacije iz Lige C idu Škotska, Norveška, Srbija, Bugarska i Izrael. Jedan par bi bio Norveška-Srbija, a žrijeb bi odlučio da li Škotska igra protiv Bugarske ili Izraela. Onaj drugi (BG ili IL) bi išao na BiH iz Lige B. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...