Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

5 minutes ago, Del Piero said:

Kako sam se smorio sto Sergej nece igrati u Norveskoj. Ubedljivo nas najbolji igrac uz Mitra trenutno. Dosta ce pasti na Tadica za 3 dana, a on je u dosta losoj formi.

 

Vrv ce se izaci sa malo cvrscom sredinom Gudelj-Lukic-Tadic, ali falice nam SMS barem za poluvreme.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Juan said:

Dakle zadnje kolo šta nam treba:

1. Jasno - pobeda u Oslu

 

2. Makar bod u Oslu

3. Švedska da dobije Sloveniju

4. Ukrajina na dobije Škotsku

5. Irska da dobije Jermeniju

 

To je to.

 

Jesi siguran u to? I ja mislim da sam procitao da su nam dovoljna 3 boda u 2 utakmice za drugi sesir

 

Evo i Straja napravio neku racunicu

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

Biće zajebano kontrolisati igru na sredini bez Milinkovića-Savića u Norveškoj. Ne verujem da ćemo igrati sa dva centralna vezna bez njega. 

 

Ovo je bilo odlično. Probana tri štopera koja su najmanje igrala od svih opcija. Od ove trojice Babić mi deluje kao real deal, Mašoviću bih davao šansu i dalje a Stefan Mitrović je stvarno loš. Nemam ništa protiv čoveka, ali brate em je loš, em je težak baksuz. :classic_biggrin: 

 

Nadam se pobedi u Norveškoj. Mogu da se kladim da ćemo odigrati još žešće i čvršće nego ovu utakmicu, nešto slično kao u Portugalu, ali biće mnogo zeznuto bez Milinkovića-Savića. Ne vidim igrača koji može da povezuje sredinu i napad i da ide lopta tečno kao kod njega. Daj bože da neko iskoči i odigra fenomenalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zajebite kalkulacije i uzivajte pošto Srbija konačno igra fudbal. To.je Piksijeva najveća pobeda to što je ubedio igrače da igraju fudbal, sem naravno nejakog Uroša koji i na 4:1 svaku loptu vraća nazad.   O utakmici nema puno šta da se pametuje, sve što smo znali potvrdilo se, oni koji vrede su to pitvrdili oni sumnjivi su takođe potvrdili da sem kad mora ne treba da budu u prvih 11.  Lično najzadovoljniji sam izdanjem Sergeja , Lukića i Babića dok je štoper Mitrović bio najslabija karika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dzoneee said:

Imamo Bahrein pred SP, tamo negde na tu stranu se igra. Možda čak i u Kataru :classic_biggrin:

Nema vremena a ni preke potrebe za nekom utakmicom pred SP.

1 hour ago, Don Juan said:

Nije bitan VAR, bitno je ko povlači linije 😁

Qna Marakani su linije uvek na pravoj strani

Link to comment
Share on other sites

Ma to je čisto da se proba igranje u takvim uslovima, da se igrači naviknu i vide šta može da ih očekuje na samom takmičenju sa takvom klimom. Hrvati igraju sa Saudijskom Arabijom (tako reče njihov komentator na utakmici protiv Danaca). Ne bitan je protivnik.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Константин said:

Какав је Пикси цар кад са овом задњом линијом успјешно одигра 3-5-2!

 

to jedino i mozemo da igramo

 

lazovic/ziv i kostic kao bekovi-krila, tri stopera, jedan zadnji i dva centralna vezna

 

jedino prihvatljivo sa ovakvim igracima, jednostavno nemamo ni iole pristojne bekove tako da je ovo jedino resenje. npr

 

rajkovic

milenkovic veljkovic pavlovic

maksimovic

lazovic kostic

sms lukic

tadic

mitrovic

 

ovo nam je trenutno najjaci tim i na sp sigurno necemo igrati sa dva spica

 

jedina enigma pored racica (iako i nemamo neke zadnje vezne) je stefan mitrovic, ajde sto je kiksara nego je jednostavno los igrac, pa cak su i masovic i babic za klasu bolji, a on redovno standardan

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...