Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

1 minute ago, Don Juan said:

Ne znam koliko je Juve platio Vlahovića, ali Mitrović vredi makar 2 puta više. Kako je ovaj u Fulamu, a ovaj u Juventusu meni nije jasno. Nije Vlahović loš, ali Mitrović je ubica.

Cisto na mladost. 

 

Ali svakako mi nije jasno zasto Mitra ne juri neki daleko ozbiljniji klub... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Ne znam koliko je Juve platio Vlahovića, ali Mitrović vredi makar 2 puta više. Kako je ovaj u Fulamu, a ovaj u Juventusu meni nije jasno. Nije Vlahović loš, ali Mitrović je ubica.

Pravi onaj napadac razbijac. Sjajno igra ali sa ovom igrom '90tih ili '00tih bi igrao u najjacim timovima.

Sad ko da je sramota imati nekog da razbija u vazduhu, svi gledaju neke lazne 9ke. Druze, kad imas klasu od napadaca da trese mreze, samo mu daj tu loptu gdje voli i kako voli i nema zime

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Ne znam koliko je Juve platio Vlahovića, ali Mitrović vredi makar 2 puta više. Kako je ovaj u Fulamu, a ovaj u Juventusu meni nije jasno. Nije Vlahović loš, ali Mitrović je ubica.

 

Zato sto pod jedan klubovi su otisli od ovih klasicnih centarfora, osim Kejna i njega ja ne znam vise nijednog u top ligama koji su igraci tog tipa. A pod dva, nije bio u ovako bolesnoj formi do prosle sezone i ove, al prosle je bio u Cempionsipu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

 

Zato sto pod jedan klubovi su otisli od ovih klasicnih centarfora, osim Kejna i njega ja ne znam vise nijednog u top ligama koji su igraci tog tipa. A pod dva, nije bio u ovako bolesnoj formi do prosle sezone i ove, al prosle je bio u Cempionsipu.

Nije Kejn klasican centarfor.

On se  povlaci u sredinu, oragnizuje igru, otvara prostor Sonu i ostalima i nije uopste dominantan u vazduhu kao Mitrovic, ni blizu.

Link to comment
Share on other sites

Kejn od kako je poceo da glumi Runija manje golova daje ali besides a point. A Haland je nesto sasvim drugo. On je i klasican spic ali i mnogo vise od toga, ne igra kao Vijeri i slicne glavonje koji su meni prototip Mitrovica, vec je moderan centarfor koji moze sve.

 

Ali nebitno krajnje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma covek je car u Fulamu, nesto tipa Dubljevica u Valensiji. Verovatno mu fali evropski fudbal, ali jebiga, ne moze imati sve. Super se oseca tamo i ocigledno uziva.

 

Vlahovic je uspeo da u onoj sansi 2 puta reaguje bas lose. Prvo je napravio jedan korak vise, imao bi bolji ugao da je odmah sutirao. Onda je ubio Tadica sa metar razdaljine, da mu je dodao lagano po zemlji, siguran gol.

 

Stvarno se nadam da ce Alegri da dobije nogu u dupe pre Mundijala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...