Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

1 hour ago, Barkley#34 said:

Nije moj ali predstavlja nešto što osećam svojim, reprezentaciju. Nije to spot za kladionicu sa nekim ribama i random likovima nego je uglavnom promocija reprezentacije a ime kladionice se pojavljuje tek usput. Zato mogu da razumem da je nekog blam. 

Meni se nikao ne dopada dres reprezntacije i grb pa me ipak nije blam pošto nisam ja odlučio da reprezentacija za koju navijam nosi takvu opremu. Jedna od većih  gluposti je da je nekog blam zbog  činjenja nekog drugog. Znači ako  spot nekom nije po volji to je sasvim normalno"sto ljudi sto ćudi" ali napisati da ga je blam je glupost totalna.No valjda tako skreće pažnju na sebe, inače niko je bi ni primetio njegov komentar.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, drgnk said:

"Osećam se više kao Nemac. Igram i za nemačku reprezentaciju do 21 godine i nadam se da ću uskoro dobiti dres sa brojem 10. U Udinama nosim 24, to je datum mog rođenja" – rekao je Samardžić.

 

https://objektiv.rs/vest/1258672/ovo-se-nikome-nece-svideti-piksi-isao-zbog-njega-u-italiju-a-on-sve-sokirao-izjavom/?utm_source=widget4media&utm_medium=b92&utm_content=article&utm_campaign=ovo-se-nikome-nece-svideti-piksi-isao-zbog-njega-u-italiju-a-on-sve-sokirao-izjavom&ayu_origin=26&ayu_widget=16&ayu_post=589662

 

Prc. Ovoga će u budućnosti biti sve više.

Ne kažem da jeste, ali taj Objektiv zna i da izmisli neki "intervju" pa sutar dan objave vest kako to nije istina i da je demantovano. :classic_biggrin:

 

Inače što se tiče Lazara smatram da se treba angažovati oko njega, i da mu se konkretno stavi do znanja da se njegove igre i napredak prate. Ali ako se već oseća kao Nemac i ako mu je to želja da igra tamo onda ga treba i pustiti da nosi 10-ku u nemačkoj reprezentaciji i da ih vodi do nove titule prvaka sveta  :classic_laugh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dzoneee said:

Ne kažem da jeste, ali taj Objektiv zna i da izmisli neki "intervju" pa sutar dan objave vest kako to nije istina i da je demantovano. :classic_biggrin:

 

Inače što se tiče Lazara smatram da se treba angažovati oko njega, i da mu se konkretno stavi do znanja da se njegove igre i napredak prate. Ali ako se već oseća kao Nemac i ako mu je to želja da igra tamo onda ga treba i pustiti da nosi 10-ku u nemačkoj reprezentaciji i da ih vodi do nove titule prvaka sveta  :classic_laugh:

 

Sve stoji što si rekao, samo da ne bude ista priča kao i sa Krkićem i Rišairom Živkovićem, koji su kao veliki talenti odbili Srbiju, a onda se setili iste kad su kola krenula nizbrdo. Samo što prvi više nije mogao da igra za nas zbog propisa UEFA, a drugi više nije bio ni za Radnik iz Surdulice. Marin je makar imao nekoliko godina odličnog fudbala i treće mesto na SP. Po meni vrlo neoprezna i neodmerena izjava klinca čija je reprezentativna karijera u nemačkom dresu za sada još uvek maglovita. A šta ako priželjkivani poziv ne stigne pa se ipak opredeli za rezervnu opciju? Kako bi na to reagovali naši, kao crna zemlja teški, navijači, nakon ovakvih izjava?

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, dekifisher said:

Jbg, možda mu tata nije dovoljno puštao Kosovski ciklus.

Verovatno je jedan od onih pokvarenih gastarbajtera što poštuju državu koja ih je primila.

 Nema potrebe za takvim cinizmom. Legitiman je i jedan i drugi stav. Primile su te razvijene države i razne Rakitiće, Misimoviće, Pjaniće, Kovače, Šimuniće... pa se na njih ne gleda sa osudom. Problem je kada se očekivanja ne ostvare (dao sam primere za to), onda i rezervna otadžbina postane primamljiva. Toliko o čvrstini stavova i poštovanju država koje su ih primile. Neće propasti nemački fudbal ako u svojim redovima ne bude imao Lazara Samardžića, ali bi naš mogao da profitira na iznenadnom pojačanju (igra na Tadićevoj poziciji) i zašto onda ne pokušati. Nikad se ne zna.

 

7 minutes ago, Perkos2 said:

Gde sam to propustio vest da Krkić moli da igra za Srbiju? 

 Pa nije baš da je molio, ali je svojevremeno, očigledno dao pristanak čim se naš savez obratio FIFA zbog dozvole da zaigra za nas. Međutim, propisi nam nisu išli u prilog.

 

https://rs.n1info.com/sport-klub/fudbal/a195455-fifa-krkic-ne-moze-da-igra-za-srbiju/

Edited by drgnk
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kuda ide srpski sport i društvo u celini, za 10 godina će samo deca odrasla u zapadnoj Evropi ili Americi da igraju u reprezentativnim selekcijama.

U protivnom igraćemo uglavnom Univerzijade, ako to postoji još uvek.

Deca odrasla u Srbiji već danas služe samo za pljuvanje PES stručnjacima i kao grejači fosni.

Koliko u današnjoj reprezentaciji Srbije ima igrača koji su IGRALI u Zvezdi i Partizanu, pa i u nekom manjem klubu. Pa bar 80%.

Koliko potencijalnih reprezentativaca igra danas?

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dekifisher said:

Kuda ide srpski sport i društvo u celini, za 10 godina će samo deca odrasla u zapadnoj Evropi ili Americi da igraju u reprezentativnim selekcijama.

U protivnom igraćemo uglavnom Univerzijade, ako to postoji još uvek.

Deca odrasla u Srbiji već danas služe samo za pljuvanje PES stručnjacima i kao grejači fosni.

Koliko u današnjoj reprezentaciji Srbije ima igrača koji su IGRALI u Zvezdi i Partizanu, pa i u nekom manjem klubu. Pa bar 80%.

Koliko potencijalnih reprezentativaca igra danas?

 

Srnic, Gobeljic, Nikolic, Pankov, Živkovic, Urosevic, Markovic

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dekifisher said:

Ima ih ali pitanje je bilo koliko njih IGRA.

Ovi koji su danas reprezentativci su igrali, bar većina.

Nema to mnogo značaja, imamo par igrača koji nisu igrali skoro uopšte u Srbiji i par njih koji nisu igrali u zvezdi ili partizanu pa su postali dobri igrači. Naša liga je užasno slaba i tu se ne može postati igrač za par meseci koliko je potrebno zvezdi i partizanu da prodaju nekog klinca. Nemaju strpljenja da im mlad igrač igra par godina vec ih prodaju posle par utakmica u prvom timu a neke i pre toga.

Link to comment
Share on other sites

On 9/17/2022 at 6:31 PM, drgnk said:

 

Sve stoji što si rekao, samo da ne bude ista priča kao i sa Krkićem i Rišairom Živkovićem, koji su kao veliki talenti odbili Srbiju, a onda se setili iste kad su kola krenula nizbrdo. Samo što prvi više nije mogao da igra za nas zbog propisa UEFA, a drugi više nije bio ni za Radnik iz Surdulice. Marin je makar imao nekoliko godina odličnog fudbala i treće mesto na SP. Po meni vrlo neoprezna i neodmerena izjava klinca čija je reprezentativna karijera u nemačkom dresu za sada još uvek maglovita. A šta ako priželjkivani poziv ne stigne pa se ipak opredeli za rezervnu opciju? Kako bi na to reagovali naši, kao crna zemlja teški, navijači, nakon ovakvih izjava?

 

Neka izabere koji god hoce drzavni tim, ali neka onda ne govori kako mu je drag i ovaj drugi, da se kao Arnautovic proglasava Srbinom, ne slavi golove protiv Srbije i navija za nas na SP. To mi je totalno bezveze, kao da pricamo o klubovima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uz to, moze on da se vise oseca kao Nemac a da igra za Srbiju. Ne verujem da su se Subotic, Kuzmanovic, Ergic osecali i sebe dozivljavali vise Srbima negoli bilo nesto drugo. Uostalom i sama ta prica mi je degute, neka se oseca ko kako hoce, ako ima motiva igrace za nas, ako ne nek mu je sa srecom.

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spot je simpa, ali je gluma mogla biti bolja.

 

Daj Samarzica odmah, sto bi cekali prolece...

 

Nastavlja se omalovazavanje Erakovica na forumu. Cuj molim te Babic da krene u 11. Ja ne znam da li je taj momak ikada igrao bocnog stopera u ovakvoj formaciji. Lik ima uzasne lateralne kretnje. A centralnog stopera da igra ne moze pre Veljkovica. Moze biti njegova zamena jer je vrvt bolji igrac od S. Mitrovica koji je tezak bezveznjak. Iako je imbecilno to sto Erakovic igra desnog beka u Zvezdi, za njegovu karijeru to nije mnogo lose, jer mu razvija neke nove vestine. On je bukvlano suvo zlato jer je potpuno atipican stoper, samo mora voditi racuna da pri izboru novog kluba odabere onaj koji ima tradiciju igranja sa 3 stopera.

 

Svaka cast Filipu Mladenovicu za partije koje pruza iz sezone u sezonu.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Profesor said:

Spot je simpa, ali je gluma mogla biti bolja.

 

Daj Samarzica odmah, sto bi cekali prolece...

 

Nastavlja se omalovazavanje Erakovica na forumu. Cuj molim te Babic da krene u 11. Ja ne znam da li je taj momak ikada igrao bocnog stopera u ovakvoj formaciji. Lik ima uzasne lateralne kretnje. A centralnog stopera da igra ne moze pre Veljkovica. Moze biti njegova zamena jer je vrvt bolji igrac od S. Mitrovica koji je tezak bezveznjak. Iako je imbecilno to sto Erakovic igra desnog beka u Zvezdi, za njegovu karijeru to nije mnogo lose, jer mu razvija neke nove vestine. On je bukvlano suvo zlato jer je potpuno atipican stoper, samo mora voditi racuna da pri izboru novog kluba odabere onaj koji ima tradiciju igranja sa 3 stopera.

 

Svaka cast Filipu Mladenovicu za partije koje pruza iz sezone u sezonu.

ovo baš onako navijački napisano😄

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvi ovde napisao da bi Erakovića trebalo zvati u reprezentaciju zbog treninga, ali nemam problem da napišem i da je fudbalski nedorečen i da trenutno nigde ne bi mogao da igra ozbiljan takmičarski fudbal osim u Zvezdi. Odlazak na SP ispred igrača koji su mu konkurencija bi bila blasfemija, naročito u situaciji u kojoj su i Babić i Pavlović proigrali. 

 

A što se Mladenovića tiče, on je definitivno drugo najbolje rešenje za levi bok u Piksijevoj postavci. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...