Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

20 minutes ago, Perkos2 said:

Milenković? Nastasić? Ristić? Grujić?

 

o zvezdinom Mitroviću sam već pisao, glupost na kvadrat ali ajde da vidimo da li će "zaslužiti" meso i na SP  

Milenković povreden. Grujić tek izašao iz povrede. Nastasić nije igrao od februara. Za Ristića ne znam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Milenković povreden. Grujić tek izašao iz povrede. Nastasić nije igrao od februara. Za Ristića ne znam.

Vidim da Ristić skoro i da ne igra za Benfiku, pogrešan izbor kluba pred SP ali on je uvek imao loše savetnike kad je reprezentacija u pitanju.

Tandem sa Novog Zelanda Velkjović- Babić i Pavlović kao treći pa da kolo zaigramo i krenemo u ofanzivu na skandinavce 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Vidim da Ristić skoro i da ne igra za Benfiku, pogrešan izbor kluba pred SP ali on je uvek imao loše savetnike kad je reprezentacija u pitanju.

To da. Moguće je da želi da isproba druge opcije za svaki slučaj. Mada tu ima tri opcije Kostić, Mladenović, Terzić.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Green23 said:

 

Naježio sam se 😄 

Spot je ok.

Moram međutim da primetim da je muzika koju su iskoristili na kraju prepev hrvatske koračnice iz 19.veka (koristili su je i ustaše sa drugim tekstom), tako da je to je to wtf momenat. Zar zaista nisu mogli da se sete nijedne druge pesme od Marširala Kralja Petra garda (u hrvatskom originalu se pominje Ban Jelačić).

Edited by Don Juan
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Benfika je uvek užasan izbor na ovaj način kao što je Ristić otišao. Jedino kada te plate neke pare ili baš baš trener želi da te ima u timu. 

 

Ne sviđa mi se što Milenković nije tu. Ok vidim da Pavlovića hvale za igre u klubu i izborio se za mesto startera, neku povredu omanju imao ali ništa strašno, pauzirao jedan ipo meč. To je ok. Ali Milenković je mnogo bitan a nama ni sa njim odbrana nije delovala super sigurno, zapravo nama nikada odbrana tako i nije delovala :classic_biggrin:

 

Treba se boriti za tu Ligu A i da igramo utakmice sa najjačima s obzirom da nam se pružila šansa. Iako je takmičenje reputacije takve kakve je, znači za formu i napredovanje. Jbg ako ne uspemo da drmnemo Norvežane tamo, jer nije lako da se ne lažemo, bar da odigramo dobru tekmu.

 

Grujić je ispao teški baksuz. Od početka sezone trener je krenuo da mu pruža šansu i to u vrlo dobroj konkurenciji za njegove pozicije, odigrao par utakmica i onda se povredi. Šteta. Ali valjda će se vratiti polako. Mislim da ga Konseisao ima u planu pa ćemo videti. Porto isto kao i Benfika su odlični klubovi kada dobiješ priliku da igraš. Teško je dobijaš ali ako se nametneš teško i gubiš mesto.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Spot je ok.

Moram međutim da primetim da je muzika koju su iskoristili na kraju prepev hrvatske koračnice iz 19.veka (koristili su je i ustaše sa drugim tekstom), tako da je to je to wtf momenat. Zar zaista nisu mogli da se sete nijedne druge pesme od Marširala Kralja Petra garda (u hrvatskom originalu se pominje Ban Jelačić).

 

Sta ima veze, pevaju i Hrvati onu "Zovi, samo zovi" koja cini mi se u izvornoj verziji glasi "Oj, Srbijo, mati". Svasta smo mi jedni drugima uzimali i davali. To sto su je ustase koristile pa jbg, i onu lepu "Oj, Srbijo, mila mati" koristili su domaci kvislinzi, ali vazno je da ni jedna ni druga pesma nije nastala da bi ih prvenstveno pevali Pavelicevci ili Nedicevci. Ne treba se time opterecivati, lepo zvuci u spotu. Piksi malo podseca na Bjelu 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Sta ima veze, pevaju i Hrvati onu "Zovi, samo zovi" koja cini mi se u izvornoj verziji glasi "Oj, Srbijo, mati". Svasta smo mi jedni drugima uzimali i davali. To sto su je ustase koristile pa jbg, i onu lepu "Oj, Srbijo, mila mati" koristili su domaci kvislinzi, ali vazno je da ni jedna ni druga pesma nije nastala da bi ih prvenstveno pevali Pavelicevci ili Nedicevci. Ne treba se time opterecivati, lepo zvuci u spotu. Piksi malo podseca na Bjelu 🙂

Poenta je da na dresovim imamo krstače, a da na SP idemo sa "Marširala kralja Petra garda". Ja sam siguran da taj koji je ubacio tu muziku nema pojma da je to prepev, ali čak i da nije, ima drugih pesama, lepših, prikladnijih. Meni bi lepše zvučala Vostani Serbie koji ima taj pobedonosni ton, a ne koračnica. Apsolutno nema potrebe za tim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Osećam se više kao Nemac. Igram i za nemačku reprezentaciju do 21 godine i nadam se da ću uskoro dobiti dres sa brojem 10. U Udinama nosim 24, to je datum mog rođenja" – rekao je Samardžić.

 

https://objektiv.rs/vest/1258672/ovo-se-nikome-nece-svideti-piksi-isao-zbog-njega-u-italiju-a-on-sve-sokirao-izjavom/?utm_source=widget4media&utm_medium=b92&utm_content=article&utm_campaign=ovo-se-nikome-nece-svideti-piksi-isao-zbog-njega-u-italiju-a-on-sve-sokirao-izjavom&ayu_origin=26&ayu_widget=16&ayu_post=589662

 

Prc. Ovoga će u budućnosti biti sve više.

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...