Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

13 hours ago, dzoneee said:

U Ligi nacija smo u sesiru sa Izraelom, Rumunijom i Rep. Irskom. Valjda su to ekipe sa kojima ne mozemo da padnemo u grupi. Ukrajina, Svedska, BiH i Island su prvi sesir dok su u poslednjem Albanija, Slovenija i Crna Gora od susednih zemalja pa verujem da ce nam pasti jedna iz komsiluka.

 

Ja bih voleo grupu Island, Skotska, Srbija, Crna Gora. Ovde sa svim ekipama mozemo sada da igramo i verovatno obezbedimo prvo mesto sto bi dodatno pomoglo za plasman na sledece EP kroz Ligu nacija.  

 

Mislim da je baraz 18. decembra ove godine :thumbup:

 

Žreb je 16. decembra, a ne baraž 18. :classic_smile:

 

Voleo bih jaču grupu u LN, zbog bolje pripreme za SP, ali ako može sa manje dalekih putovanja. Švedska iz prvog šešira bi bila ok, u drugom su Finska Norveška, Rusija i Škotska (tu će morati da se putuje, kako god okreneš) - npr. Norveška ili Finska bi legle, uz Sloveniju iz poslednjeg šešira (izbeći put u Jermeniju). Msilim da prioritet treba da budu pripreme za SP a ne plasman na EP, valjda ćemo to uspeti preko kvalifikacija. Naravno, ne bih odbio prvo mesto u LN. LN se igra u finim vremenskim uslovima, mogla bi ova euforija zbog odlaska na SP lepo da napuni stadion, da se gradi atmosfera za novembar.

 

Dobra stvar u vezi SP je što imamo godinu dana za napredak i uigravanje. Bez obzira na to što je Piksi napravio tim od dvadesetak igrača, kao i više različitih taktika i prilagođavanja, smatram pozitivnim i to što se nekako ustalilo 90% prvih 11, uglavnom znamo ko nam je okosnica tima. Nema nekih ludačkih iznenađenja, mogu na neki način da funkcionišu kao klub, jer se zna ko i na kom mestu/mestima igra. Pozitivno je što će odbrana imati godinu dana da ''poraste'', a najveći rizik (osim onih koji su uobičajeni za sve reprezentacije - povrede i forma) vidim u tome što će Tadić biti godinu stariji, napuniće 34 pred sam početak SP. Nisu neke preterano velike godine, nadam se da će zadržati formu i fizičke sposobnosti do tada. Baš bi to SP moglo da bude vrhunac karijere za njega.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Voleo bih jaču grupu u LN, zbog bolje pripreme za SP, ali ako može sa manje dalekih putovanja. Švedska iz prvog šešira bi bila ok, u drugom su Finska Norveška, Rusija i Škotska (tu će morati da se putuje, kako god okreneš) - npr. Norveška ili Finska bi legle, uz Sloveniju iz poslednjeg šešira (izbeći put u Jermeniju). Msilim da prioritet treba da budu pripreme za SP a ne plasman na EP, valjda ćemo to uspeti preko kvalifikacija. Naravno, ne bih odbio prvo mesto u LN. LN se igra u finim vremenskim uslovima, mogla bi ova euforija zbog odlaska na SP lepo da napuni stadion, da se gradi atmosfera za novembar.

Pa pazi, ja mislim da nam je ova LN jako bitna. Od toga nam zavisi da li ćemo u kvalifikacije za EP iz drugog, trećeg ili četvrtog šešira.

 

Ne bih se ja kockao. Bolje slabija grupa, pa da imamo mirniju grupu. Ne znam.  Voleo bih da konačno odemo i na to EP 🙂

Link to comment
Share on other sites

I ja se iskreno nadam da ćemo se konačno ušunjati na EP, još se igra u Nemačkoj, moglo bi da bude lepo putovanje.

 

Šta znam, mislim da sa svim potencijalnim protivnicima može da se igra bez problema, ne zbog euforije zbog pobede u Portugaliji nego sudim po imenima ekipa i poslednjih rezultatima. Lepo je imati rezervnu opciju za plasman na EP, ali ni to nije garancija. Voleo bih da izbegnemo potencijalne vansportske probleme u mečevima sa BiH i Albanijom, kao i pomenuta duga putovanja. Kao što rekoh, mislim da fokus treba da bude na pripremi za SP, sa korektnim protivnicima.

 

Neka najslabija grupa bi u ovom trenutku bila BiH, Škotska i Jermenija.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Neka najslabija grupa bi u ovom trenutku bila BiH, Škotska i Jermenija.

Pa samo na papiru :). Meč protiv BIH bi bio specifičan zbog politike, a Škote svi nekako u startu otpisuju, a oni su baš podigli igru u zadnje dve godine. 

Šta znam, neka bude ko bude, ali moramo vrlo ozbiljno da pristupimo Ligi Nacija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, dzoneee said:

U Ligi nacija smo u sesiru sa Izraelom, Rumunijom i Rep. Irskom. Valjda su to ekipe sa kojima ne mozemo da padnemo u grupi. Ukrajina, Svedska, BiH i Island su prvi sesir dok su u poslednjem Albanija, Slovenija i Crna Gora od susednih zemalja pa verujem da ce nam pasti jedna iz komsiluka.

 

Ja bih voleo grupu Island, Skotska, Srbija, Crna Gora. Ovde sa svim ekipama mozemo sada da igramo i verovatno obezbedimo prvo mesto sto bi dodatno pomoglo za plasman na sledece EP kroz Ligu nacija. 

 

Island, Skotska, Slovenija.

1. nikad nismo igrali sa njima, ni kao SRB niti kao bivsa drzava.
2. da im Pihi objasni malo neke stvari, da vidimo bi li opet MekGin pojeo Lukica za dorucak i sl.
3. da probamo da upisemo prvi trijumf protiv ove fudbalske velesile.

a posto je ta liga nacija zbijena u junu i septembru, sigurno ce pre i posle biti pripremnih sa zvucnijim ekipama, iako selektor kaze da ne daje ic na prijateljske.. do Katara ima godinu dana

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad kad se malo stišala euforija i kad može hladne glave, bez loženja i trezveno da se razmišlja, da malo prokomentarišemo...kako da postanemo svetski prvaci. :classic_biggrin:

 

Kada bi neko pogledao samo kompilaciju naših kikseva i grubih grešaka u ovim kvalifikacijama, nema sile da bi poverovao da smo završili prvi u grupi bez poraza. Mi skoro da nismo primili 'normalan' gol. Samo u ovoj poslednjoj protiv Portugalije imali smo kiks Gudelja, pa situaciju kad je Lukić čistio loptu ispred gola i od celog univerzuma uspeo da šutne loptu u gomilu igrača, ovog puta smo za razliku od Irske imali sreće i lopta se odbila u gol aut; bio je i onaj kiks Rajkovića kad mu je čista lopta ispala iz ruku, opet samo pukom srećom tu nije bilo Portugalaca. To su stvari koje koje nam se redovno dešavaju, a siguran sam da mogu da se isprave ili da se bar smanji broj takvih grešaka. Jer to se tiče pre svega koncentracije i mirnoće u određenim situacijama. Kod gola Portugalaca mogao je bez problema da se svira faul, čak se u većini sličnih situacija i svira faul, ali eto sudije su procenile da je kontakt bio malog intenziteta i pustile. Problem i greška Gudelja je što uopšte nije bio svestan igrača iza leđa, bio je potpuno nespreman za njegov start, nije ni pokušao da se zagradi. Da jeste, sigurno bi dobio faul čak i da su mu uzeli loptu.

 

Svetsko prvenstvo je vrlo daleko, ali o kosturu tima može da se priča, jer postoji grupa igrača koja je iznela najveći teret kvalifikacija.

 

Rajković je zaslužio da bude naš prvi golman, iako je, kao i svi, imao bolje i lošije epizode. Svidelo mi se protiv Portugalije što je odlično pratio igru, istrčao je i korigovao našu zadnju liniju kad god je bilo potrebe, bio siguran na povratnim loptama i ispucavanjima. To je sve odradio vrlo korektno, osim toga nekog drugog posla i nije imao previše. Imao je i taj kiks koji sam pomenuo, srećom bez posledica. Uglavnom, smatram da je dovoljno dobar da nam bude prvi golman i bilo bi dobro i da on to zna, jer golmanima prija ta vrsta sigurnosti da neće biti zamenjeni posle prvog kiksa.

 

U zadnjoj liniji mislim da su svoje mesto zaslužili Milenković i Pavlović. Milenković pruža vrlo stabilne partije i u reprezentaciji i u klubu i deluje da nam je ta pozicija rešena na duži vremenski period. Pavlovića je Mek već dovoljno nahvalio pre nekoliko strana, ja bih samo dodao da je on i u Partizanu imao sličan pristup i mindset. To je pre svega jedan neverovatan fajter, on nije od onih igrača koji su uvek idealno pozicionirani, savršeno čitaju igru i uz minimum kretnji će uvek biti na pravom mestu. Ne, on će 10 puta da ispadne ali i 10 puta da stigne da se vrati. Jako je nezgodan u duelu, čak i kad misliš da si ga prošao on te u dva koraka ponovo stiže i zatvara prolaz. Uglavnom, niko se pored njega neće naigrati, situacije kada je dovoljno blizu igraču ili kad ima dovoljno prostora i vremena da se koriguje ako je ispao rešava bez problema, problem su mu akcije u kojima lopta brzo ide na relativno malom prostoru i kad se igra iz prve, to malo teže zatvara. Uz to, uvek ima želju i da se priključi napadu, nikad ne beži od toga da iznese loptu, šalje pas unapred i priključuje se napadu.

 

Uz njih dvojicu se izređalo dosta igrača, a ja ipak mislim da bi Nastasić bio najbolje rešenje na centralnoj poziciji. On i dalje ima najviše klikera i smisla za prostor od svih naših centarhalfova/bekova i u tom smislu bi bio idealna dopuna za ovu dvojicu. Znam za sve njegove probleme, ali ako bi za ovih godinu dana uspeo da uhvati neki pristojan takmičarski ritam, on bi po meni bio najbolje rešenje.

 

Sredina terena. Što se tiče pozicije koja je najbliža zadnjoj liniji, meni i dalje Gudelj tu ima najviše smisla, bez obzira na košmarnu partiju protiv Portugalije. Već sam opisao njegov kiks, nakon toga je upao u kanal, imao još jedan loš prijem lopte posle kojeg je napravio faul u zoni šuta i dobio žuti, bila je odlična odluka da se on zameni već na poluvremenu. Naiđe takvo veće kad sve ide naopako. Ali gledajući sve što je uradio u kvalifikacijama i gledajući ga tu i tamo u klubu, mislim da nam je on najbolje rešenje na poziciji igrača koji će započinjati akcije, odlično je to radio na nekoliko utakmica. Ima i dobar pregled igre i ume i da se zagradi i postavi, dobar u duelima, u principu sve suprotno od onog što je odigrao pre par dana.

 

Sergej. Igrač o kojem može knjiga da se piše. Akter najboljih i najgorih poteza koje smo imali u ovim kvalifikacijama. U svakom slučaju, za njega ima mesta u ovom timu. Ja kao njegov najveći forte vidim duel igru, to se često zanemaruje u njegovoj igri a često se zanemaruje i značaj duel igre. On je tu sjajan i u vazduhu i na zemlji. To što usput ume da podeli vrhunski pas i što može da bude opasan po gol protivnika i šutem spolja i glavom je samo dodatak. Na žalost, ima i drugu stranu, i on je sklon kiksevima, sklon je rizičnim dodavanjima na našoj polovini i u situacijama kada tek iznosimo loptu što otvara vrlo opasne situacije po naš gol. Ipak, ceo paket ima više pluseva, a minusi nisu neispravljivi i za njega apsolutno ima mesta među nosiocima igre. 

 

Tadić je naravno neprikosnoven, vođa ove generacije i nema potrebe trošiti reči na dalja objašnjenja. 

 

Na krilima, Kostić je po meni zacementiran, jedan od najboljih igrača u kvalifikacijama. Moram da priznam da nisam bio oduševljen njegovim ranim radovima u reprezentaciji, ali vremenom me ubedio da nam je najbolje rešenje po levoj strani. Desno je već šarenija situacija i tu imamo nekoliko manje-više ravnopravnih opcija, odlično je što je i Živković pokazao da može da se računa na njega i dobro je da tu imamo toliko izbora.

 

U napadu, Mitar je odigrao brutalne kvalifikacije, a opet mu nije bio problem da nakon svega ne bude starter u odlučujućoj utakmici i opet uradi ono što mu je posao. On i Vlahović zajedno možda ipak ne bi trebali da budu primarna opcija, više za neke specijale, delove utakmica ili specifične protivnike. Uglavnom, uz njih dvojicu i Jovića, nema zime na poziciji klasičnog špica, a Vlahović može po potrebi da odigra i za nijansu povučenije.

 

Da ne nabrajam sve ostale, zaboraviću nekog, oko ovog jezgra tima dosta igrača je imalo vrlo pristojne uloge i epizode, sistem je uspostavljen i samo ga treba nadograđivati i usavršavati.

 

Piksija sam dovoljno hvalio i kada nije sve bilo ružičasto a i dovoljno su ga drugi nahvalili. Napravio je ekipu koja igra FUDBAL, koju je uživanje gledati i koja pravi rezultate. I to od igrača koji, kada ih gledaš individualno, većinski nemaju kvalitet na nivou onog koji pokazuju kao tim. Uraditi tako nešto u klubu je majstorstvo trenera. Uraditi tako nešto sa reprezentacijom je i više od toga.

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Na krilima, Kostić je po meni zacementiran, jedan od najboljih igrača u kvalifikacijama. Moram da priznam da nisam bio oduševljen njegovim ranim radovima u reprezentaciji, ali vremenom me ubedio da nam je najbolje rešenje po levoj strani. Desno je već šarenija situacija i tu imamo nekoliko manje-više ravnopravnih opcija, odlično je što je i Živković pokazao da može da se računa na njega i dobro je da tu imamo toliko izbora.

Mislim da bismo bili još bolji pre par dana da su slali bolje centaršuteve, kako umeju. Pretrčali su puno, često probijali odbranu ili bili napast za istu ali tačno im je falio koji opasniji centaršut da se Portugalci potpuno pogube. Znam da to mogu tako da i ukupna njihova igra može da bude još bolja i kompletnija.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Prijatelj Mitar said:

 

Bas sam taj, prike! Mislio sam da se toga ne seca niko osim mene 🙂 

Butcher of Luverne :cigar:

15 hours ago, dzoneee said:

U Ligi nacija smo u sesiru sa Izraelom, Rumunijom i Rep. Irskom. Valjda su to ekipe sa kojima ne mozemo da padnemo u grupi.

Steta..kakve bi to goleade vrste 7+ bile..:classic_sleep:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Konačno smo uhvatili kontinuitet dobrih igara u skladu s kvalitetom igrača, to je sigurno zasluga novog selektora. U svakoj liniji imamo po bar 2 top klase. U napadu Mitrović, Vlahović, u vezi Tadić, Sms i Kostić, u odbrani Milenković i Pavlović. Treba tu uigrati još jednog defendera uz ova dva mlada. U vezi puno solidnih igrača koji se mogu rotirati zavisno od forme, nekad Đuričić, Lukić, Grujić.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Arsenije Pesic said:

Kada bi neko pogledao samo kompilaciju naših kikseva i grubih grešaka u ovim kvalifikacijama, nema sile da bi poverovao da smo završili prvi u grupi bez poraza. Mi skoro da nismo primili 'normalan' gol.

 

 

 

 


9 primljenih golova u kvalifikacijama, od toga 5 smo bukvalno poklonili. Sad da krenemo unazad kroz prethodne kvalifikakcije ja mislim da smo uvek bar na nekih 30% kada je rec o poklonjenim golovima.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Uh slazem se za centarsuteve, Kostic je trebao bolje protiv Portugala definitivno s obzirom da je bas imao prostora za bolje centarsuteve. On ima vrlo nezgodan ostar centarsut po zemlji koji uopste nije koristio i bas me cudi jer su Portugalci odlicni u skoku i sve lopte skoro poskidali, osim ispostavilo se one najbitnije :classic_biggrin: Kostic je tu raznovrstan, a protiv Portugalaca nije to koristio i bio predvidljiv. Ali leva strana jeste njegova i ne verujem da ce imati vremena to da se menja kroz neku formu. Ne vidim igraca na toj poziciji koji bi mogao za period do SP-a da mu ugrozi mesto.

 

Desna strana na toj poziciji vec jeste sarena. Radonjic ruku na srce kolika god da je budala on zaista napravi neke dobre stvari na mecu pre svega zbog brzine. Brz je bas nema sta tu da se prica, brz je poput izuzetno brzih najboljih svetskih igraca. Brz je sa loptom, brz je bez lopte. startan je sto je izuzetno tesko protivniku da prati takvog igraca. Ali njegove bubice i rekao bih losiji fudbalski IQ ga sprecava da tu brzinu iskoristi da sebe kao igraca digne na potpuno drugo nivo. Ja mislim da je on idealan da udje poslednjih pola sata protiv jacih ekipa i pravi visak. Lazovic i Zivkovic su mi najbolje opcije za tu poziciju od starta. I jedan i drugi zele da se vracaju i igraju odbranu i trce dosta a mogu da budu nezgodni u napadu. Zivkovic je trenutno u boljoj formi ali igra i slabiju ligu.

Mislim da je on igrao dobro protiv Portugala i dolazio je u poziciju da uputi centarsuteve ali on stvarno moze mnogo bolje od onoga. Ja mislim iskreno da su njegovi centarsutevi i ne samo centarsutevi vec i lopte u prostor pored Tadicevih najbolji od nasih igraca. Rekao sam vec nije kasno i dalje da napravi neku prekretnicu za neki fudbal na visem nivou i mislim da hoce, jer je uhvatio ritam u Grckoj i igra dobro vec drugu sezonu.

 

Zadnja linija Milenkovic, Nastasic, Pavlovic bi meni bilo idealno i odlicno je sto su dvojica od te trojice izneli kvalifikacije. Nastasic bi bio samo takvo pojacanje za zadnju liniju, ali na njega ne mozemo da racunamo jer je previse staklen. Povrede su ga stopirale da ispuni svoj potencijal koji je imao. Ako bude zdrav i igra u kontinuitetu to ce biti veliko iznenadjenje i veliki plus. Veljkovic, Spajic, Mitrovic isto mogu da budu solidne opcije. Mitrovic zna da kiksne i pravio je gluposti, ali je imao i dobrih utakmica. 

 

U vezi cemo videti sta ce biti kroz vreme do SP-a. Gudelj od svih njih jeste tu verovatno najsigurniji i stvarno jeste igrao dobro ove kvalifikacije. Voleo bih da se Grujic nametne u Portu sada, kada je Uribe povredjen, dobro je krenuo i tako treba da nastavi. Mislio sam da mu Konseisao nece dati sanu, kad eto sta se dogodi, ovaj se povredi i Grujic zarednja nekoliko meceva sto u LS sto u ligi. Dobro je to, znaci da je Konseisao zadovoljan sta je ovaj odigrao kao zamena. Njemu bas treba kontinuitet. Od igraca koji bi tu jos mogli da eksplodiraju je Ivan Ilic iz Verone. Nisam ga bas puno gledao, ali ono sto sam gledao mislim da moze biti igrac tipa Maksimovic samo jaci na lopti. Trci dosta, pokriva teren i jeste u tom segmentu zahvalan, ali je evidentno jaci na lopti, i zna i da se zagradi, sacuva, hoce i da predribla. Mislim da mu je plafon solidan a i vec u tim godinama igra uspesno jednu zahtevnu ligu. Maksimovic i Lukic su isto tu kao opcije i oni ce 90% ici na SP. I Sergej naravno je tu kojeg PIksi vidi vise rekao bih kao to nekog centralno, samo malo ofanzivnijeg nego nekog poluspica ili tako nesto.

 

Ovamo napred nema neke dileme previse, evidentno je da je Piksi vec stekao poverenje u Tadica, Mitrovica, Vlahovica i Jovica i to je to. Nema vremena za neke dodatne opcije a i ne vidim nekog tu ko bi se mogao umesati za put u Katar iskreno. Mozda Birmancevic, ali to je jedno tesko mozda. Nece on nista uraditi sa Malmeom u Evropi a igre u ligi ne verujem da ce biti dovoljne za put. No mlad je i ima vremena, ocekujem da ga vidim u utakmicama za Ligu nacija. Tu ce dobiti sansu vrlo verovatno.

 

Tim je iz ove perspektive manje vise skockan i to je jos jedan plus za Piksija, jer ne pamtim kad smo imali to poslednji put, verovatno u eri Antica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Centaršutevi su ili bili blokirani ili prejaki ili baloni. Npr. protiv Azera je Kostić samo sevao, zato i kažem da znam da može mnogo bolje u tom segmentu.

 

Ova pobeda je velikim delom Radonjićeva, razneo im je koncepciju kad je ušao, a to se poklopilo i sa njihovim fizičkim padom. Plus je i Tadić počeo da se izvlači na stranu, a Jović na kraju opteretio sredinu, nije ni čudo što su se pogubili i ostavili Mitra samog. :classic_biggrin: Zato i ja mislim da će igrati svaku ali retko od početka. Može da bude opasno oružje, kao pre par dana. Prvo rešenje će verovatno zavisiti od Piksijeve procene stanja Lazovića i Živkovića neposredno pre svake utakmice.

 

Opasna stvar je što je Piksi sjajno uklopio Sergeja. Ima obaveze ali i slobodu, a zajeban je kao "lažni Tadić" kad ovaj ode na stranu, jer ume i da prangija i da nađe inteligentno rešenje. Gudelj u celini nije bio loš i mnogo je značio na sredini (bila je rupa kad je izašao), ali onakve greške su jednostavno neoprostive na toj poziciji. Verujem da ih neće ponavljati.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Sad sve to izgleda i lako i da moze i bolje ali setimo se "gde smo bili 2011" 😁 i kako su neki naši igrači izgledali na terenu pre Piksija. Očito ima dobar uvid šta koji igrač moze i to vesto prenosi na njih. Bilo je i bice i kikseva i losih partija ali definitivno se vidi da je cela priča oko reprezentacije mnogo bolja u odnosu na prethodne kvalifikacije. Ne treba preterivati i ocekivati čuda, imamo ovo što jje Piksi pozvao uz još eventualno 2-3 igrača i moramo podržati igrače čak i kad neko od njih podbaci. Najgora varijanta ce biti ako opet krene ona čuvena priča u fudbalskoj Srbiji da treba da forsiramo mlade i igrače iz domaćih klubova. Na SP se ide da se ostvari sto bolji rezultat a ne turistički i da se upiše u biografiju da je igrač bio na SP. Kad to prevaziđemo bicemo ozbiljna reprezentacija.

Link to comment
Share on other sites

Zivkovic treba da bude deo ovog tima, ali mislim da je potpuno jasno da i kada igra dobro, ne pravi greske, on jednostavno nema kvalitet za ovaj nivo.

 

Mozemo mi da pricamo da je i dalje mlad, da su ga skrajnuli bez razloga u Benfici i da je taj put koji je imao bez razloga trnovit i obilaznica, ali treba pogledati istini u oci.

 

Decko je prvo fizicki nedorastao fudbalu koji smo igrali i koji mora da se igra na ovom nivou. Nizak je, slab, a spor. Zna on lopte sto bi se reklo, ali gledati njega mi je isto kao gledati Necu Tomica u Radnickom. Ima tu tehnike, ima tu vica, ima tu fudbalskog IQa, ali je to usporeni snimak u poredjenju sa nivoom na kom zelimo da budemo.

 

Ovaj mali Mendes, neiskusan, 19 godina, ali igra u PSZ jebes ti to, gradjen kao tenk, brz, Zivkovic mu bukvalno nije mogao nista celu utakmicu, ostavi mu decko celu stranu dok se on natrti na levu stranu i proba da centrira, to je balon, bezopasno. Radonjic usao i zbog te brzine i startnosti ga bacio na dupe tri puta u 10 minuta. Svaka njemu cast i na zalaganju vracanju u odbranu (sto je recimo promenio u odnosu na prethodnih nekoliko godina), ali on ne moze da bude najbolje resenje na toj poziciji, prosto i jednostavno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Darko said:

Ima li nekog talenta u mladoj? Vidim da su opet izgubili danas i da su na tabeli iza Farskih Ostrva. Jesu li stvarno toliko loši ili ih vodi totalni Batađorin dunster?

 

 Pa to je generacija Vlahovića,Ilića i Pavlovića,oni su već u A selekciji ... malo li je ... 🙂

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...