Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

12 minutes ago, Константин said:

 

Имао је једну грешку у 2п када је изгубио лопту код лијеве аут линије након што је хтио финтом проћи, то се не ради. Али то му је опроштено јер је све остало буквално било без грешке. Иначе највећа штета је што у формацији са 3 доле немамо неког Видића и/или Банета из најбољих дана, фали нам командант одбране јер то  свакако није ни Рајковић. Ипак момци крпе борбеношћу а постојање Пиксијевог система само ће кумовати да и ови што се ротирају доле буду још бољи. Нема алиби испуцавања балона и дугих лопти, момци износе лопту и кроз пас предају везном реду. Прави правцати фудбал.

Било би сјајно када би држава (каква год и ко год био на власти) аминовала да за председника ФСС дође и Немања Видић и да се проба рашчистити муљ у држави која званично има највећи број менаџера по регистрованом играчу на земаљакој кугли.

Jeste ali nije se stedeo ni malo, ni sebe ni protivnika. Secam se onog starta kad je dobio zuti na levoj strani, onda akrobacija glavom u nadoknadi vremena kada je bas mogao da nastrada, pa na kraju onaj klizeci na samom kraju, bas je bio ko britka sablja.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pletilja said:

"Tip iz fotelje" ima vecih problema od ovih sto pikaju loptu na livadi, bolestan je najverovatnije ili od gripa iliod korone, jos nije utvrdjeno, tek, nije mu dobro ovih dana.  Uzgred, "Tip" je izvrstan prevodilac sa portugalskog i inih jeizika i odlican pisac. Da dodam jos jednu odliku "tipa iz fotelje"- mnogo je zgodan i sharmantan frajer.....i vrlo drustveno osvescen tip....otud ovaj citat na ovoj temi. Ako je moderatori izvrisu, ozbiljno cu se naljututi!😉

 

Pa, ne ide mu to u prilog:

 

Quote

Izađem na terasu, vidim da se okolo muvaju pojedinci, da kao da se skupljaju, kao d aidu prema Pionirskom parku, i, ovako boleestan, krenem da se oblačim, da sižem dole da se veselim s rajom padu režima.

 

U normalnom svetu je kažnjivo.

 

off

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Pletilja said:

"Tip iz fotelje" ima vecih problema od ovih sto pikaju loptu na livadi, bolestan je najverovatnije ili od gripa iliod korone, jos nije utvrdjeno, tek, nije mu dobro ovih dana.  Uzgred, "Tip" je izvrstan prevodilac sa portugalskog, na portugalski i jos nekih  jeizika i odlican pisac. Da dodam jos jednu odliku "tipa iz fotelje"- mnogo je zgodan i sharmantan frajer.....i vrlo drustveno osvescen tip....otud ovaj citat na ovoj temi. Ako je moderatori izbrisu, ozbiljno cu se naljututi!😉

Siguran sam da na ovom forumu ima prigodnijih tema za promociju dotičnog, gde bi njegovo mišljenje bilo relevantnije.

Edited by Bejbl
Link to comment
Share on other sites

Zivkovic je po meni bio solidan juce. Tadic i on su dobro funkcionisali u tom sistemskom smislu, zakazao je Zivkovic sa centarsutevima jer on bolje centrira od onog sinoc. Kako bih voleo da se vrati i digne formu jos jace za SP. Mnogo ga gotivim. Igra odlicno u Grckoj i ni malo me ne bi cudilo da posle SP-a predje u bolju ligu ali da ga uzme neki klub koji racuna na njega. On ima 25 godina sada i nije kasno to da napravi prekretnicu u kraijeri i odigra par sezona na visem nivou. Bitno je da igra u PAOK-u i da je jedan od bitnijih igraca tog tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pletilja said:

"Tip iz fotelje" ima vecih problema od ovih sto pikaju loptu na livadi, bolestan je najverovatnije ili od gripa iliod korone, jos nije utvrdjeno, tek, nije mu dobro ovih dana.  Uzgred, "Tip" je izvrstan prevodilac sa portugalskog, na portugalski i jos nekih  jeizika i odlican pisac. Da dodam jos jednu odliku "tipa iz fotelje"- mnogo je zgodan i sharmantan frajer.....i vrlo drustveno osvescen tip....otud ovaj citat na ovoj temi. Ako je moderatori izbrisu, ozbiljno cu se naljututi!😉

Nikakvo opravdanje za ono pisanje ne postoji, ako krenemo da pojedinačno nabrajamo u kakvim smo probelmima, ko je bolestan a ko je izgubio drage članove porodice i prijatelje necemo se zaustaviti do nove godine. Ona pisanje je čista zavist i pokušaj podmetačine i takl se treba i tretirati na forumu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Belosvetski olos politicari vrte poslove sa psihopatom, daju mu podrsku, okrecu glavu od svih gadosti koje ovde radi, jebe im se sto njegova mafija ubija politicke protivnike... Ali, zato cemo da pljujemo Piksija i fudbalere. Valjda je Piksi trebao da ispsuje mamlaza, da ga fudbaleri oteraju u kurac i kazu da nece pare od njega, da mu selektor i igraci saspu u lice da je sramota sto se deca lece sms porukama. To moze samo u glavama onih kojima smeta ova pobeda jer je Piksi pomenuo da je ovo pobeda za sve Srbe i to mu vec po tviteru idioti zameraju, moze samo u glavama jer je ova pobeda valjda pobeda psihopate.

Isti kalup koji primenjuju dramoseri vec vidjen hiljadu puta kod velikih pobeda Djokovica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Pletilja said:

"Tip iz fotelje" ima vecih problema od ovih sto pikaju loptu na livadi, bolestan je najverovatnije ili od gripa iliod korone, jos nije utvrdjeno, tek, nije mu dobro ovih dana.  Uzgred, "Tip" je izvrstan prevodilac sa portugalskog, na portugalski i jos nekih  jeizika i odlican pisac. Da dodam jos jednu odliku "tipa iz fotelje"- mnogo je zgodan i sharmantan frajer.....i vrlo drustveno osvescen tip....otud ovaj citat na ovoj temi. Ako je moderatori izbrisu, ozbiljno cu se naljututi!😉

Slobodna zemlja (forum). Samo je problem što se žestoko maši poenta i što se po ko zna koji put zloupotrevbljavaju bolesna deca i to opet u politčke svrhe.

Meni je, opet da ponovi, to izuetno bljutavo.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo iskreno,to mu i jeste mali gaf. Da pobedu posvecuje "svim Srbima". Ipak u Srbiji zivi i relevantan broj pripadnika drugih nacionalnosti,a moje iskustvo cetiri decenije suzivota sa njima u Vojvodini,govori mi da veliki broj iskreno navija za nasu reprezentaciju i sportiste i dozivljava ih svojima. 
Ja verujem da Piksi nije imao losu nameru,ali onda losu nameru ne treba iskazivati ni prema onima koji na taj detalj ukazuju. Skraceno:malo vise tolerantnosti nije na odmet,cak i ako se osecate velikim Srbima. :classic_smile:

Od toga sta se svrlja po jednom malom forumu,mnogo je bitnije sto se npr.najbolje malo krilo Evrope ne poziva u drzavni tim,iz razloga koji nemaju veze sa sportom,vec verovatno sa politikom. To je problem,a ne Pletijin post. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Od toga sta se svrlja po jednom malom forumu,mnogo je bitnije sto se npr.najbolje malo krilo Evrope ne poziva u drzavni tim,iz razloga koji nemaju veze sa sportom,vec verovatno sa politikom. To je problem,a ne Pletijin post. 

 

Ako mislis na Lazara Markovica, odmah da ti kazem da nije politika u pitanju.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ako cemo iskreno,to mu i jeste mali gaf. Da pobedu posvecuje "svim Srbima". Ipak u Srbiji zivi i relevantan broj pripadnika drugih nacionalnosti,a moje iskustvo cetiri decenije suzivota sa njima u Vojvodini,govori mi da veliki broj iskreno navija za nasu reprezentaciju i sportiste i dozivljava ih svojima. 
Ja verujem da Piksi nije imao losu nameru,ali onda losu nameru ne treba iskazivati ni prema onima koji na taj detalj ukazuju. Skraceno:malo vise tolerantnosti nije na odmet,cak i ako se osecate velikim Srbima. :classic_smile:

Od toga sta se svrlja po jednom malom forumu,mnogo je bitnije sto se npr.najbolje malo krilo Evrope ne poziva u drzavni tim,iz razloga koji nemaju veze sa sportom,vec verovatno sa politikom. To je problem,a ne Pletijin post. 

Kao što vec napisah na stranici o stranim reprezentacijama ne zanima me kakav dres nose hrvatski igrači, šta i s'kim pevaju nakon pobede vec kako igraju fudbal. Isto to važi i za igrače i stručni štab Srbije, da li je Piksi namerno nešto dobro izgovorio ili ne uopšte ne treba da nas je briga. Nikog sigurno nike uvredio ili psovao 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba uračunati još jedan faktor koji je sinoć išao našima u prilog.

 

Dok su tri dana pre utakmice u Lisabonu naši drugopozivci igrali rekreativo sa Katrom, prvi tim Portugala se žestoko istrošio u Dablinu, jedan deo utakmice i sa deset igrača. Posle samo tri dana oporavka, nisu bili u istoj kondiciji kao naš prvi tim u punoj spremi.

 

Tako im se zalomilo. Što kažu, život je nekom keva, a nekom jebe kevu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stiletto said:

Treba uračunati još jedan faktor koji je sinoć išao našima u prilog.

 

Dok su tri dana pre utakmice u Lisabonu naši drugopozivci igrali rekreativo sa Katrom, prvi tim Portugala se žestoko istrošio u Dablinu, jedan deo utakmice i sa deset igrača. Posle samo tri dana oporavka, nisu bili u istoj kondiciji kao naš prvi tim u punoj spremi.

 

Tako im se zalomilo. Što kažu, život je nekom keva, a nekom jebe kevu.

Generalno si u pravu ovde.

Gledao sam tu utakmicu (prava pravcata uspavanka u kojoj su Portugalci igrali da ne izgube i ne ispovredjuju se,uzgred budi receno) pa mogu da kazem da se nisu ni "iskidali" + je Santos dosta rotirao tim..mnogo je promena napravio sinoc u odnosu na tu utakmicu. Jeste bilo neke potrosnje,ali nije to (po meni) bio glavni razlog sto su sinoc nadigrani. 

Bas sam pogledao njegovu kzs i kaze covek da nisu igrali na bod,da to nije njihova fudbalska filozofija,ali nisu igrali ni da pobede ako cemo iskreno. U drugom poluvremenu ocito su umrtvili igu,zeleli su da kontrolisu situaciju na terenu i da onda na samom kraju zadaju udarac iz neke kontre. Njihov problem,uostalom. 

Link to comment
Share on other sites

Ma gafovi tog tipa su produkt same sredine i sistema u kakvom zivimo jbg. Znaju svi da Piksi nije hteo nista lose da kaze jer jednostavno nije takav tip. 

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Bas sam pogledao njegovu kzs i kaze covek da nisu igrali na bod,da to nije njihova fudbalska filozofija,ali nisu igrali ni da pobede ako cemo iskreno. U drugom poluvremenu ocito su umrtvili igu,zeleli su da kontrolisu situaciju na terenu i da onda na samom kraju zadaju udarac iz neke kontre. Njihov problem,uostalom. 

Bernando Silva je rekao posle utakmice da je plan bio da imajuposed i drze loptu ali da su bili izdominirani od strane Srbije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Od toga sta se svrlja po jednom malom forumu,mnogo je bitnije sto se npr.najbolje malo krilo Evrope ne poziva u drzavni tim,iz razloga koji nemaju veze sa sportom,vec verovatno sa politikom. To je problem,a ne Pletijin post. 

 

Ko se ne poziva? 

 

Elem, slazem se da je konacno to to, sve je leglo na svoje, napadacki fudbal, igraci koji igraju iznad nivoa, cekali smo bas dugo i licno se nadam da ce i nama neki bitni igraci ostati u dobroj formi do Katara, te da ove medju utakmice nece posluziti za prodaju kojekakvih tantuza, vec za dodatno uigravanje i pravljenje jos veceg timskog duha. Konkretno, tu se vrti 25 igraca, plus, minus, gore dole, uz malu sansu da neko dodatno iskoci, jer su nam mladi igraci ozbiljno tanki. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni Bombarder said:

Kalinic u kosarkasku reprezentaciju. Nisam precizirao,izvinjavam se. 

Nego,posto ne idemo u repasaz,sta ceka reprezentaciju u tim terminima? Prijateljske utakmice? I kad startuje sledeca Liga nacija? 

 

Četiri meča u junu i dva u septembru 2022.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2022–23_UEFA_Nations_League

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...