Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

2 hours ago, Markoss said:

Repstacija Srbije u kojoj nijedan igrac nema mesta u prvih 11 Crvene zvezde. Katastrofica. 

To je Maeko samo gubljenje vremena i odsustvovanje s priprema. Iz Radničkog su na spisku Aksentijević (povećava se cena za neki grčki transfer) i Nikola Stevanović....

Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2021 at 8:13 AM, Crni Bombarder said:



Ovo najavljuje danasnji Ruznal.

Pa,bukvalno sprdacina od saveza (kao i od drzave uostalom),ali za razliku od drzave,makar me FSS zivotno ne kosta,pa mogu da se zabavljam do mile volje i teram zajebanciju.
:79::79::79:

 

On 1/5/2021 at 8:50 AM, Kosjan Willavić said:

Sto kazu,sve izgubili dabogda

 

On 1/5/2021 at 9:41 AM, Cooper said:

Najbolje dostupno rešenje.

A što se saveza tiče, ništa gori od klubova, pa im ne želimo poraze.

 

On 1/5/2021 at 10:22 AM, Kooineeperk said:

 

 

To ce bukvalno biti poslednji ekser u sanduku repke.

 

 

On 1/5/2021 at 12:00 PM, Don Juan said:

Ma neka postave koga hoće. Totalno je sve jedno. Mogu i drvo da posade, i da mu daju licencu i opet će isto da bude.

 

Sve dok nama isti ljudi godinama rade o glavi, neće se ništa promeniti i da dođe Murinjo.

 

On 1/5/2021 at 12:19 PM, Crni Bombarder said:


bese otisao "nezadovoljan stanjem u srpskom fudbalu"? Sta se u medjuvremenu promenilo?

Vise je ovo retoricko pitanje,jasno je meni zasto je postavljen. Jer je upotrebljiv.
Niko ne zeli da vodi to sto se zove reprezentacija...moraju da nadju nekog ko je spreman da bude upotrebljen.. idealan. Kao i Krstajaje i Tumba pre njega.

 

On 1/5/2021 at 2:11 PM, Desetka said:

Rekao bih ocekivaono.

 

On 1/5/2021 at 4:01 PM, pavijan2 said:

idealno resenje. covek bey stida i srama. bukvalno glina za oblikovanje grncarskog pomocnika kokeze.

 

On 1/5/2021 at 5:44 PM, Antizemljaš koji lebdi said:

 

 

 

vec je jednom odlazio zauvek iz domaceg fubala, ako se secate. Mogao bi da dobije novi nadimak - Bumerang.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih pre bio da Kokeza leti iz saveza i povede jedno 225 coveka zajedno sa sobom, a za trenera bi se posle snasli, moze i Limeni :D 

 

Sramota. Posle Skota sve novine u fazonu leti Kokeza, odzvonilo mu je, Kokeza i Tumba bivsi... a sta sada? Narodna Republika Kina?

 

Sramota za medije g*vn*rske ove zemlje, poltronske, odvratne. Najvise na svetu bih voleo jednog dana kada dodje neko iole vredan na celo ove zemlje, a hebemu mater po zakonu tih brojeva bi i to jednom moralo da se dogodi, da se pozatvaraju svi ti smecarski dnevni listovi i njihovi vlasnici da lete u zatvor. Ako slucajno budu matori za to nek ispastaju njihova deca na bilo koji nacin. Da se tim ljudima i njihovim pokolenjima zatvore sva moguca vrata u ovoj zemlji. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Don Juan said:

Ne znam šta da ti kažem, meni je to na ekranu, ali nešto se ne udubljujem 😁.

Video sam da su nam poništili gol.

 

Ne pratim ni ja išta pažljivije, pogotovo jer iz ekipe znam par bivših fudbalera Partizana i to je to. Mada mi je lakše što nisam jedini 😀

 

14 minutes ago, Perkos2 said:

naš savez stvarno treba barem raspustiti ako neće da ih hapse, ovo je cirkus koji koristi samo menadzerima i bandi iz saveza da uzmu kintu. ameri su nas otkačili kad šu videli koga vodimo kao reprezentaciju Srbije. Sramota 

 

Dok god vrhuška FSS zgrće kamare para, između ostalog i od ovakvih "turneja", a lavovski deo te kamare uplaćuje onima koji su ih tu postavili, nema od ta posla ništa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Igrali smo sa jednom od slabijih selekcija Severne Amerike i nismo uspeli da im damo gol. 

To samo govori o kvaliteti igrača koji nastupaju u našoj ligi, a dobrim delom govori i o kvalitetu lige.

 

Ako budu igrali kao sinoć, Panama će ih sahraniti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cisto poredjenja radi (a i da mladji forumasi nesto saznaju) ovo je bila reprezentacija SR Jugoslavije koja je osvojila turnir u Hongkongu 1995,sastavljena takodje od igraca iz domace lige + Piksi.
vs Hongkong (3-1) : Pandurovic,Mirkovic, Djorovic, Saula, Vujacic, Saveljic, Govedarica, Nadj, Kovacevic, Stojkovic, Milosevic. Igrali jos Kocic,Pantelic,Curcic i Stefanovic
vs Juzna Koreja (1-0) : Milojevic, Mirkovic, Djorovic, Perovic, Saula, Saveljic, Govedarica, Nadj, Kovacevic, Stojkovic, Milosevic. Igrali jos: Curcic, Samardzic i Pantelic

Ok,i sada bi mogla da se sastavi daleko jaca repka od igraca iz Linglong lige,ali tim koji smo poslali u Centralnu Ameriku je B ekipa domacice.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Kako saznaju "Novosti", Piksiju je prvo bila ponuđena godišnja plata od 825.000 evra, ali u dodatnim pregovorima Fudbalskog saveza Srbije i legende jugoslovenskog fudbala ta suma je očigledno - "zaokružena" na milion.

Prema poslednjim informacijama tog lista, Piksi je po svemu sudeću rekao "DA" Fudbalskom savezu Srbije!

Link to comment
Share on other sites

Piksi, Piksi. Hajde i ta legenda da se zgadi svim normalnim ljudima. Em sklapa pakt sa djavolima, em mu malo ono sto mu sotona nudi.

Jbt, sta je sa tim ljudima, pa gde zive. Citaju li stampu, gledaju li neki program. Sta ih natera da tako nisko padaju...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Živa legenda srpskog fudbala Dragan Stojković Piksi izvesno biće novi selektor Srbije.

 

Изгледа да је готово. Штета што се не може промијенити и неспособни савез и направити насушна реформа српског фудбала али тако је како је. Пикси није дефанзивно орјентисан то сам сигуран, па ће покушати играти фудбал. Желим да видим најбоље фудбалере да играју фудбал а не неку чекалицу као код већине српских тренера. То ми је (за сада) једина жеља, да ли ће Пикси и успјети, видјећемо врло брзо у квалификацијама за Катар

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Piksi, Piksi. Hajde i ta legenda da se zgadi svim normalnim ljudima. Em sklapa pakt sa djavolima, em mu malo ono sto mu sotona nudi.

Jbt, sta je sa tim ljudima, pa gde zive. Citaju li stampu, gledaju li neki program. Sta ih natera da tako nisko padaju...

Očigledno su legende samo na terenu. Umetnost na istom ne garantuje inteligenciju, čast i stav van njega.

 

Kad i njega potroše koga će onda da istaknu, pitam se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Očigledno su legende samo na terenu. Umetnost na istom ne garantuje inteligenciju, čast i stav van njega.

 

Kad i njega potroše koga će onda da istaknu, pitam se.

 Nama obicnim smrtnicima je isto imao 2 ili 20 miliona dolara. Ok, tom drugom svetu je malo, hoce da ima jos. Ali, da ulazis u šeme sa razbojnicima, da nemas svest da ces toliko ljudi da razocaras... Ako je cast, kao sto mnogi kazu a sigurno ce i Piksi,pa zasto se onda pogadjas i grabis jos dvesta hiljada ili koliko jos bese.

Razocaran sam mnogo. Branio sam ga uvek od goveda koja su ga isterala iz Zvezde i Marakane, ali za ovo nemam reči vise 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako gledamo ko je od sportista bio sa AV ili pored njega trebali bi sport da ukinemo totalno. i sportisti su ljudi od krvi i mesa što se kaže pa ako mogu akademici, doktori, inzinjeri, advokati, glumci i pevači da sarađuju sa AV zasto bi njima to bilo greh. ona obućina sa komentarom o srpskom ćutanju objasnila sve.

Link to comment
Share on other sites

Nama je to u metalitetu da cutimo. Ne znam kako je bilo 30ih, 40ih, 70ih, 80ih ali od kada sam ja rodjen pa do dan danas narod u ovoj zemlji cuti. Samo zbog ratova ovo nije najgori period zemlje, ali posledice svega ovoga tek ce se osetiti. Tako da me ne cudi ovo sa Piksijem. Za mene se nece uprljati zbog ovoga. Otkud znam mozda ima svoju neku fix ideju da napravi neki svoj krug ljudi nezavistan od svega i da tako vodi reprezentaciju. Ipak je i autoritet i ime na ovim prostorima i nece bas smeti svaka susa da mu prigovara i da mu soli pamet. Ako do toga dodje ja verujem da ce jos brze i da raskine taj pakt sa djavolom.

 

Jel pao Stankovic u ocima? Pa po cemu se Zvezda ili bilo koji klub, odnosno uprave kluba razlikuju od ovoga sto je u savezu? Terzic predsednik najveceg kluba u ovom delu Evrope? Covek koji sedi u fotelji kluba umesto da sedi u zatvoru. Covek koji je unistio jedan klub koji je davao i mogao da daje dobre igrace srpskom fudbalu. Takav covek sedi na celo kluba najveceg u zemlji i ko se buni za to? Niko! Svi vole tu Zvezdu, kunu se u nju, imaju toliko navijaca, a kriminalac im sedi na celo kluba. U nekim drugim drzavama to je sramota, bruka, ponizenje jednog evropskog velikana. Ista stvar i sa Partizanom u vreme Djure, Bjekovica i Karadzica. Da ne pominjem huligane koji se mesaju direktno u uprave tih klubova, gde se pitaju ko sme da dodje a ko ne u te klubove, gde su napravili stete klubu u poslednjih 10 godina da su cele timove mogli da kupe za te novce a klub ne sme ni da pisne, da se ogradi od takvih delikvenata. Da ogradi ime toga sto su njihovi preci stvarali od takvih delikventskih poteza jednog dela navijaca. Jos funkcioneri njihovi urgiraju da se takvi delikventi pustaju na stadione ili u hale kako bi mogli da prave sranja (primer Covica u Nisu gde je zapretio da se puste "navijaci" u kupu Radovija Koraca, gde je zbog njihove akcije dozivotno oslepljen jedan covek) jel odgovarao mozda neko za to? 

 

Cute legende, cute bivsi igraci. cute novinari i sta onda da se ocekuje? Obrni okreni svi gledaju samo svoje dupe.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...