Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

9 minutes ago, Markoss said:

 

To tesko da je naruceno, posto s tim Joksom niko iz Partizana ne komunicira, a pojedini igraci su mu i pretili, pa je bila frka. Jedino ako hoce da im se nanovo uslihta. 

Nisam znao za to.Čak ih mogu razumeti,s'obzirom koliko lik gnoji.

Vrlo moguće,pošto piše konstantno neke hvalospeve.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Polivalentni Stevica said:

pošto piše konstantno neke hvalospeve

Očigledno ga nisi čitao ranije. Npr. kakvu je kampanju vodio protiv Asana smučio mi se za ceo život. 

 

Što se tiče Jovanovića trebalo bi ga proveriti u više jačih mečeva ali stvarno brani baš dobro. Jeste li ikaš ali takvi su nam uglavnom svi golmani. Ko zna, ako nastavi ovako možda od jeseni dobije poziv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Barkley#34 said:

Očigledno ga nisi čitao ranije. Npr. kakvu je kampanju vodio protiv Asana smučio mi se za ceo život. 

 

Što se tiče Jovanovića trebalo bi ga proveriti u više jačih mečeva ali stvarno brani baš dobro. Jeste li ikaš ali takvi su nam uglavnom svi golmani. Ko zna, ako nastavi ovako možda od jeseni dobije poziv.

Jovanović je prosek među golmanima pritom je i vrlo lošeg karaktera tako da apsolutno nema potrebe da se poziva u reprezentaciju gde barem na toj poziciji imamo kvalitet.

ne sumnjam da će ako postigne još koji gol početi i natpisi da Katai treba da se zove, za burek i jogurt može neki novinar i mene da ugura u reprezentaciju  

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Barkley#34 said:

Očigledno ga nisi čitao ranije. Npr. kakvu je kampanju vodio protiv Asana smučio mi se za ceo život. 

 

Što se tiče Jovanovića trebalo bi ga proveriti u više jačih mečeva ali stvarno brani baš dobro. Jeste li ikaš ali takvi su nam uglavnom svi golmani. Ko zna, ako nastavi ovako možda od jeseni dobije poziv.

Iskreno,potpuno sam zaboravio,ali malo sam se podsetio kad je Asano otišao koliko ga je burek novinarčić pljuvao.

Svakako je Joksić obično puvalo koje se naziva novinarom,kao i kolega mu Darjan.

 

Konkurencija na golu je izuzetno jaka,osim onih egzotičnih turneja gde idu igrači iz domaće lige,nema prostora za njega u reprezentaciji.

Generalno se loše radi sa golmanima kod nas i to godinama unazad.

 

 

 

Edited by Polivalentni Stevica
Link to comment
Share on other sites

Кад сам отворио овај албум са сличицима и погледао Самарџића, док нисам прочитао име онако на кеца рекох шта ће Љаљић сад овде 😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...