Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

3 minutes ago, Markoss said:

Veljkovic isto tempirana bomba, kao i Stefan Mitrovic. Mnogo je da obojica igraju.

 

Iz nekog razloga mi se bas dojmio Babic. Mozda bi bilo dobro probati Babica levo, Pavlovica u sredini i Milenkovica desno. Zanimljivo bi bilo igrati sa dva levonoga defanzivca.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Iz nekog razloga mi se bas dojmio Babic. Mozda bi bilo dobro probati Babica levo, Pavlovica u sredini i Milenkovica desno. Zanimljivo bi bilo igrati sa dva levonoga defanzivca.

 

Ma mora Pavlovic tog levog da igra, odlican je, ucestvuje u igri, cesto je na protivnickoj polovini. Milenkovic mi je isto siguran za desnog stopera. E sad ko tog centralnog je pitanje. Licno nisam fan ni Mitrovica, ni Babica, ni Veljkovica, al videcemo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Ma mora Pavlovic tog levog da igra, odlican je, ucestvuje u igri, cesto je na protivnickoj polovini. Milenkovic mi je isto siguran za desnog stopera. E sad ko tog centralnog je pitanje. Licno nisam fan ni Mitrovica, ni Babica, ni Veljkovica, al videcemo. 

Od te trojice Veljkovic ipak. Nastasic u teoriji ali decko je isecen povredama

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Radonjic je isto avion za Zivkovica, e sad, moguce je da Piksi ovog drugog drzi jer je reano odgovorniji u odbrani. Ali napadacki, mnogo bolji Radonjic.

 

I misterija mi je kako Pavlovic ne igra u nekom jacem klubu od Bazela. 

U Salcburgu je, uvek zanimljiva i talentovana skupina

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...