Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Baš će sa se razigraju u dva meča. Ko nije u formi ima još bezmalo dva meseca da uđe u istu, samo povrede da nas zaobiđu. Da je neko do sad eksplodirao pa da kažeš da treba da posluži kao iznenađenje, ovako imamo to što imamo i teško da će neke velike promene da nam se isplate. 

Tadić nije u formi i sad ga po nekima ovde treba izbaciti iz reprezentacije pa da zaigra terzićeva zlatna koka stefan mitrović😄 pa da ga prodaju posle u kazahstan

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Piksiju je igrao Pavlović kad nije mogao da se sastavi i nije dobijao minut u klubu a sad će kao da izbacuje nekog drugog (posebno Tadića) zato što nije u formi. Hoće, al' juče. 

 

Ove dve utakmice imaju neku rezultatsku važnost, bitno je da ekipa dobrom igrom i rezultatom podigne samopouzdanje, a pored toga je najvažnije da se na njima i tokom ovih 7-8 dana treninga dodatno uigra onih 15-16 igrača koji su okosnica tima, kao i da se vidi ko i kako uskače umesto njih u slučaju nužde. Kasno je sad za eksperimentisanje i izmišljanje tople vode. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Baš će sa se razigraju u dva meča. Ko nije u formi ima još bezmalo dva meseca da uđe u istu, samo povrede da nas zaobiđu. Da je neko do sad eksplodirao pa da kažeš da treba da posluži kao iznenađenje, ovako imamo to što imamo i teško da će neke velike promene da nam se isplate. 

 

To je i najveci problem. Ja nisam siguran da Tadic na SP moze 3 x 90, a da se ne raspadne. A apsolutno ne postoji igrac koji moze da ga zameni. Nadam se da on tempira formu za Katar. Ali vec od proleca mi smo tu u problemu jer ce on postati igrac za 20-30 minuta.

50 minutes ago, Perkos2 said:

ne baš da se izbaci ali da mu se redukuje minutaža što mu skoro dođe na isto

 

 

Nije isto. Vise mislim na to da ne igra svih 90, da bude koliko toliko svez za Svicu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Profesor said:

 

To je i najveci problem. Ja nisam siguran da Tadic na SP moze 3 x 90, a da se ne raspadne. A apsolutno ne postoji igrac koji moze da ga zameni. Nadam se da on tempira formu za Katar. Ali vec od proleca mi smo tu u problemu jer ce on postati igrac za 20-30 minuta.

 

Nije isto. Vise mislim na to da ne igra svih 90, da bude koliko toliko svez za Svicu.

a do Švice možemo i da ispadnemo sa dva poraza, Trenutno Tadića može da menja Đuričić  za tih 10-15 minuta ili da igramo u nekoj drugoj formaciji, Ajaks je promenio trenera i način igra pa je to razlog njegovih slbijih izdanja. Piksi sigurno neće sad izmišljati neku novu taktiku.      

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

a do Švice možemo i da ispadnemo sa dva poraza, Trenutno Tadića može da menja Đuričić  za tih 10-15 minuta ili da igramo u nekoj drugoj formaciji, Ajaks je promenio trenera i način igra pa je to razlog njegovih slbijih izdanja. Piksi sigurno neće sad izmišljati neku novu taktiku.      

 

A ko ce u prvu postavu ako je Djuricic na klupi a Sergej defanzivnije? Zivkovica ocigledno ne vidi na toj poziciji, nazalost.

 

Mislim da cemo igrati sa 2 spica kad god budemo jurili rezultat. Jedino nisam za to da startujemo utakmice tako. Portugal je dobar model. Mitar drugo poluvreme protiv Brazila i Svice, a starter protiv Kameruna. Ostalo Dusan.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Profesor said:

To je i najveci problem. Ja nisam siguran da Tadic na SP moze 3 x 90, a da se ne raspadne. A apsolutno ne postoji igrac koji moze da ga zameni. Nadam se da on tempira formu za Katar. Ali vec od proleca mi smo tu u problemu jer ce on postati igrac za 20-30 minuta.

O proleću ćemo da mislimo kad za to dođe vreme. Inače, slažem se sa perkosom, nemamo mi šta da kalkulišemo, moramo od početka da pokažemo zube. A verujem da u zavisnosti od kretanja igre i rezultats se može naći prostora da se odmori Tadić koji minut.

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da bilo koja druga reprezentacija razmišlja o podmlađivanju i davanju šanse mladima na SP. Tu se vode proverene snage i nema nekih iznenađenja ni taktičkih ni u vidu nekih novih igrača. Može da se desi da su Modrić, Levandovski, De Brujne, Xhaka u slabijoj formi ali njihov nastup niko ne dovodi u pitanje. Kod nas odmah traže nove snage( kao da imamo još deset ful igrača) i svi bi da menjaju sastav ekipe. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

Ne verujem da bilo koja druga reprezentacija razmišlja o podmlađivanju i davanju šanse mladima na SP. Tu se vode proverene snage i nema nekih iznenađenja ni taktičkih ni u vidu nekih novih igrača. Može da se desi da su Modrić, Levandovski, De Brujne, Xhaka u slabijoj formi ali njihov nastup niko ne dovodi u pitanje. Kod nas odmah traže nove snage( kao da imamo još deset ful igrača) i svi bi da menjaju sastav ekipe. 

S tim da na velikim natjecanjima pogotovo, ti igrači nisu tamo samo najbolji šutači lopte. Radi se o vođama tih momčadi koji su i bitni za atmosferu, i koji donose određene (nekad vrlo bitne) odluke u dogovoru s Izbornikom. I koji su ogromni autoriteti mlađim igračima čije hipotetske ispade režu u korijenu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naleteh negd ena sliku gde je ovaj što sinoć dao drugi gol za Hrvatsku Lovro Majer skupljač lopti koji grli kapitena Luku Modrića a sad eto igraju zajedno a nije da i u Hrvatskoj nije bilo onih koji su terali "Luku muku" da se penzioniše i ustupi mesto mlađima. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xpert said:

Izvinjavam se na neupucenosti, al ko je ovaj Masovic?

defanzivac Bohuma,odigrao odlicnu proslu sezonu pa otud i poziv. Ali Babica ,Masovica stavljati sada u ekipu bez reprez. iskustva je glupost epskih razmera..

A jos Norveska gubi .. treba nam pobeda

Edited by iamsho4sho
Link to comment
Share on other sites

Ako ostane 2:1 za Sloveniju protiv Norveške, u smislu borbe za prvo mesto, naša utakmica sa Švedskom je potpuno nebitna. Možemo dobiti pet razlike ili izgubiti 3:0 potpuno je svejedno ( sve dok ne izgubimo više od tri razlike ) . Moramo dobiti u Norveškoj u svakom slučaju.  Nezavisno od toga, naravno da je bitno pobediti i zbog atmosfere u ekipi i zbog bodova za one FIFA/UEFA rang liste. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, P-51D said:

Ako ostane 2:1 za Sloveniju protiv Norveške, u smislu borbe za prvo mesto, naša utakmica sa Švedskom je potpuno nebitna. Možemo dobiti pet razlike ili izgubiti 3:0 potpuno je svejedno ( sve dok ne izgubimo više od tri razlike ) . Moramo dobiti u Norveškoj u svakom slučaju.  Nezavisno od toga, naravno da je bitno pobediti i zbog atmosfere u ekipi i zbog bodova za one FIFA/UEFA rang liste. 

Jako je bitna zbog žreba za sledeći Euro.

Drugi ili treći šešir može biti ogromna razlika. Posebno što će u drugom šeširu biti jako zajebanih reprezentacija (recimo Engleska).

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo sa odbranom malo neozbiljno od Piksija, da ne kažem potcenjivački prema Šveđanima (po kom uopšte osnovu možemo sebi priuštiti takav stav?). I nije ovo četiri utakmice za 9 dana, pa da mora pretumbavati sastav kako igrači ne bi crkli od umora. Ne znam za druge, ali meni ova opsesija sa dva tornja u špicu nikako ne ide u glavu. To ni na šta nije ličilo protiv Portugala u Beogradu a i u Dablinu su se njih dvojica prilično gušili. Treba li da izgubimo utakmicu da bi se selektor oslobodio te fiks-ideje?

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...