Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

2 minutes ago, Perkos2 said:

Najebasmo s ovim remijem u Irskoj

Ko zna zašto je to dobro. Sada moraju da idu na pobedu, a poznato je kada kalkulišemo kako prolazimo. Nije Portugal bauk i ako imaju sjajna imena. Jednostavno ni na EP ni u ovim kvalifikacijama nisu ništa specijalno pokazali, tj. nisu pokazali da ih je nemoguće dobiti.

Samo hladne glave i sta bude biće.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posteno ako cemo Portugal stvarno od svih tih vanserijskih timova koliko ih ima uvek nekako najmanje pokaze sto se same igre tice, ali eto uglavnom uspeju da dobiju rezultat koji im treba ili odgovara. Ja ne pamtim skoro utakmicu gde su oni recimo protiv neke jake ekipe pokazali vrhunsku klasu, kao recimo sto su to uradili Nemci, Francuzi, Belgijanci, Englezi, Italijani, Hrvati, pa i Spanci. Oni se uvek nekako provuku najbolje receno. Nema sumnje da im je individualni kvalitet ogroman i da jesu uigrana ekipa ali su oni vise tvrda ekipa nego neka napadacka i atraktivna bez obzira na imena. Da li je do trenera il sta vec pojma nemam, ali oni atraktivno i shodno imenima nisu igrali jos od onog EP-a 2000. kad su ih predvodili Figo i Rui Costa. 

 

Ipak nisam neki preterani optimista, iako verujem da ce igraci biti maksimalno naprzeni za ovu utakmicu. Ja bih mogao sad da sumiram igre reprezentacije u ovim kvalifikacijama, pristup igraca i Piksijev pecat na ovu ekipu koju po prvi put posle Antica mogu da kazem da je neki trener ostavio na reprezentaciju. Reprezentacija definitivno igra drugacije u skladu sa svojim mogucnostima rekao bih, i pristup je nikad bolji. Po prvi put mogu da kazem da selektor obavezno mora da ostane bez obzira na bilo sta i da se vidi neka ideja koja zeli da se progura a da pritom to lici na nesto moderno fudbalsko. 

 

Sto se tice eventualnog baraza tu sam misljenja da mozemo igrati sa 90% ekipa koje ce biti tu tako da mi baraz nije bauk. Najvise se plasim da ce igraci biti krajnje naprzeni na utakmicu sa Portugalom zajedno sa Piksijem, jer ja verujem da on zivi za ovakve trenutke i to se vidi u svakoj njegovoj konferenciji, da u slucaju neuspeha splasne entuzijazam za baraz. A nadam se da nece i ne treba jer u barazu imamo sanse. 

Edited by dzoneee
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva ekipa je trenutno u baražu. Uz Srbiju, među nosiocima su Švedska, Švajcarska, Škotska, Poljska i Hrvatska.

 

Ostale ekipe su Češka, Norveška, Sev. Makedonija, Ukrajina, Vels i Austrija.

 

Biće tu promena ali ovo se ne čini neprolazno. Ali, neka to bude portugalska briga. :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo sam ispratio rezultate i Srbija ako na neku sreću ne pobedi Portugalce, neće ići na SP. Ne sećam se kada je Srbija poslednji put dobila neki dvomeč u eliminacionim fazama? Srbija nije u stanju ni Škotsku da prođe, a kamoli dobre reprezentacije kao što su Hrvatska, Poljska ili Švajcarska.

Link to comment
Share on other sites

Jel za baraz u jednoj toj grupi ili stazi kako je zovu ce se naci dva nosioca i dva nenosioca? S tim sto u polufinalu igraju nosioc i nenosioc a domacini za polufinale su nosioci.

 

Ne verujem da ce Hrvati u baraz, tu idu Rusi, dok izmedju Bosanaca i Ukrajinaca prednost dajem Bosni iskreno s obzirom da su odigrali remi u Ukrajini medjusobno. 

 

Znaci igrali bi u Beogradu protiv nekog nenosioca, a onda ili u Beogradu ili van kako zreb odluci, u finalu sa tom drugom ekipom. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Ne sećam se kada je Srbija poslednji put dobila neki dvomeč u eliminacionim fazama? Srbija nije u stanju ni Škotsku da prođe, a kamoli dobre reprezentacije kao što su Hrvatska, Poljska ili Švajcarska

Recimo u kvalifikacijama za prošlo SP, ako misliš na baraž za SP to nismo igrali od 1998, svaki put kada smo se plasirali, a to je 3 puta od 4 prvenstva, bili smo prvi u grupi.

To nismo prošli Škotsku, pa ok nismo, ni Italija nije prošla Švedsku na prošlom SP, pa šta sada?

1 minute ago, dzoneee said:

Jel za baraz u jednoj toj grupi ili stazi kako je zovu ce se naci dva nosioca i dva nenosioca? S tim sto u polufinalu igraju nosioc i nenosioc a domacini za polufinale su nosioci.

Tako je.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, dzoneee said:

Najbolje je kao Danci imati sve pobede u grupi bez primljenog gola, onda znas da ne moze bolje. :classic_biggrin:

 

I onda ispadneš u grupi na SP sa krompirom. Klasika. :classic_biggrin:

12 hours ago, Dracarys said:

Srbija nije u stanju ni Škotsku da prođe

 

Sa Piksijem jeste.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Neme said:

 

I onda ispadneš u grupi na SP sa krompirom. Klasika. :classic_biggrin:

E pa Danci nisu takvi. Već su nekoliko godina u naletu i ove kvalifikacije su samo kruna. U Rusiji nisu imali ni jedan poraz, a Hrvati ih srećno izbacili na penale.

Jako neprijatna ekipa 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

E pa Danci nisu takvi. Već su nekoliko godina u naletu i ove kvalifikacije su samo kruna. U Rusiji nisu imali ni jedan poraz, a Hrvati ih srećno izbacili na penale.

Jako neprijatna ekipa 🙂

 

Slažem se, ali ne bi bilo prvi put da tako nešto gledamo. Marfijev zakon. 😄

Link to comment
Share on other sites

Mojih 5 para: oducicemo ih od fudbala u nedelju,ali necemo pobediti.
Ili cemo se izglupratitm na neki nacin,ili cemo jasno da se samoubijemo ili ce nas sudije naguziti. 

Nije ovo defetizam. Krenuo sam od premise da cemo ih nadigrati,ali cinjenica je da precesto uspemo sami da zaseremo stvar. Kad stupimo na tlo autodestrukcije,na njemu smo neverovatno kreativni i svoji na svome. 

Edit:typo

Edited by Crni Bombarder
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema šta da se izgubi, neka se odigra hrabro i napadački ali pametno i smireno pa šta bude, ova ekipa apsolutno može do Katara, da li senzacijom u Potugalu ili kroz baraž, bitno je da igramo dobar i dopadljiv fudbal i da je ponovo lepo gledati reprezentaciju. Meni je čak drago da moramo na pobedu, kad bi nam remi bio dovoljan siguran sam da bismo odigrali batađorinski pa primili 5 komada. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...