Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Pa sad. Mislim da i za njega i Ilica ce biti mesta u narednim utakmicama. Oni su od tih mladjih nekako najblizi da postanu regularni reprezentativci.

 

Grujic i Racic su verovatno tu iz nekih taktickih razloga, mada iskreno ne verujem da ce puno ni igrati. Radonjic je ok, jer uvek kad je ulazio sa klupe nesto se i desavalo, e sad sto nije malo inteligentniji i skoncentrisaniji pa da bude to uvek kako treba to je drugo. 

 

Birmancevica sam gledao protiv Zenita i pored solidne pokretljivosti nisu mu dali Rusi bog zna koliko prostora i nije se u tome najbolje snasao, kao uostalom ni ceo tim Malmea. Ima vreme za njega, neka radi i trenira, lako ce postati regularni reprezentativac kada napreduje.  

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo ocekivano iskreno. Ocigledno je da ce Sergej igrati ono sto igra u klubu a to je centralni vezni, dok je Gudelj od svih tih defanzivnijih veznjaka najvise pokazao. Racuna Piksi na Sergejevu kreativnost iz veze i Gudeljevu energiju. I gore mi je isto ocekivano da igraju zajedno Mitrovic i Vlahovic jer pokusava da ih uigra i verovatno vidi da mogu biti kompatibilni. Rajkovic je takodje prvi golman.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Mora ovo konkretnije. Cini mi se da bismo hteli da se usetamo u gol.

Pa, po meni je glavni problem tandem Vlahović-Mitrović. Jedan od njih je višak. Mitar se bori za prostor, ali ne dobija lopte pa se vraća nazad. 

U svakom slučaju kontre su i dalje najveći problem.

Edited by Don Juan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...