Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

To nije način na koji suradnja glavnog suca i VAR sobe inače funkcionira. Zbog toga je Brych i poslan kući sa SPa. 

Greške su se dešavale i dešavati će se, ali će iz zbog VARa svakako biti manje. Tako da u budućnosti nećemo imati dvojbu da li je lopta ušla u finalu 1966. i da li je 1986. Maradona igrao rukom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja ne verujem u koncept karme (bar ne kako se ona uobicajeno tumaci kod nas),ali zaista Kokezanija i Krstajaje nisu ni zasluzili nista bolje od toga. Cak mi je u jednu ruku i bilo drago sto su ih tako pokrali.
Eto,sad kad sam se ovako outovao,da se iskljucim iz dalje diskusije na ovu temu.

Znači, nije u pitanju da li je važna utakmica ili ne nego borba za više interese. Ok, onda da znamo da svaki puta kada budu pokrali CZ u Evropi to je dobro zbog Terze, Mrkele i Lebdećeg.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Crni Bombarder said:

Ja ne verujem u koncept karme (bar ne kako se ona uobicajeno tumaci kod nas),ali zaista Kokezanija i Krstajaje nisu ni zasluzili nista bolje od toga. Cak mi je u jednu ruku i bilo drago sto su ih tako pokrali.
Eto,sad kad sam se ovako outovao,da se iskljucim iz dalje diskusije na ovu temu.

 

Njih dvojica sigurno nisu. Al možda je zaslužio Mitrović, možda su zaslužili oni koji za tu reprezentaciju navijaju i koji su 20 godina čekali da se prođe grupa. Na SP i 30. Kojima bi to uljepšalo život makar na tjedan-dva. Koliko god to paretično zvučalo 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
20 minutes ago, Bugl Khan said:

Pitanje je i može li igrati za Srbiju. Palo mi na pamet jer su se Nijemci ovih dana zajebali sa Sosom.

Može. Već je igrao za omladinice Srbije, ali je onda ipak izabrao Brazil.

Šta će odlučiti kao senior, videćemo.

 

edit. iskreno ne znam šta dobijamo sa njim, nisam ga nikada gledao u seniorskom fudbalu, a vidim da se nije naigrao sa svoje 24 godine.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Juan said:

Može. Već je igrao za omladinice Srbije, ali je onda ipak izabrao Brazil.

Šta će odlučiti kao senior, videćemo.

 

edit. iskreno ne znam šta dobijamo sa njim, nisam ga nikada gledao u seniorskom fudbalu, a vidim da se nije naigrao sa svoje 24 godine.

Znam. Ali mijenjali su neka pravila u 2020. Sad možeš mijenjati reprezentaciju čak i ako si igrao za seniore manje od 3 natjecateljske utakmice. S druge strane, ako nisi igrao za seniore, bitno je koliko godina si imao kada si zadnji put igrao za mlade reprezentacije, kada si stekao državljanstvo itd. 

 

Ali da, slažem se da je bitnije to što ima 24 godine i baš i ne briljira. A i Srbija mu je očito rezervna varijanta.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bugl Khan said:

Znam. Ali mijenjali su neka pravila u 2020. Sad možeš mijenjati reprezentaciju čak i ako si igrao za seniore manje od 3 natjecateljske utakmice. S druge strane, ako nisi igrao za seniore, bitno je koliko godina si imao kada si zadnji put igrao za mlade reprezentacije, kada si stekao državljanstvo itd. 

 

Ali da, slažem se da je bitnije to što ima 24 godine i baš i ne briljira. A i Srbija mu je očito rezervna varijanta.

 

Sosa nije imao nemacko drzavljanstvo u trenutku kad je zaigrao za mladi tim Hrvatske, niti je ikad igrao za mladje kategorije Nemacke. U tome je problem i sad Nemci pokusavaju to nekako da izvrdaju. Lijanko je vec igrao za mladi tim Srbije pa tu nema nikakvih problema. Pitanje kvaliteta je vec nesto drugo.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, bistru vodu mutim said:

Je l mu išta bio Milorad? Ja sam samo za tog Kosana (drugačije su ga zvali :classic_biggrin:) čuo, ovog sam morao guglati.

Milan je bio čovek iz senke. Radio je izuzetne analize protivnika i sigurno je bio jedan od najboljih u tome. Bio je ogromna pomoć Milojeviću u pohodu na Ligu Šampiona.

Jako veliki gubitak za srpski fudbal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu u srodstvu.. Milan je bukvalno fudbal držao u malom prstu, kakvu je taj čovek bazu podataka u glavi imao o hiljadama igrača, prosto je neverovatno.. A o sposobnosti da prepozna mladog igrača i što je još važnije, da ga profiliše na pravoj poziciji, izlišno je i pričati... Sat vremena razgovora sa njim o fudbalu su vredela više od bilo kakve licence... Neko ko je pratio trendove, konstatno se usavršavao, ljudi koji su upućeni znaju da Liverpool na Rajku njegov masterpiece kao i mnoge dobre stvari u srpskom fudbalu... U Vojvodini je započeo jedan ozbiljan projekat koji, bojim se neće imati ko da do kraja sprovede u delo... 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nikad neću zaboraviti ono šaputanje Miloju da prvi dodatni penal u Kopenagenu izvede Pankov. Znao ga je Kosan od malih nogu i verovao u njega. Pokazalo se sa punim pravom. Prerano je otisao sa ovog sveta, jedan od retko dobrih ljudi u srpskom fudbalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Spisak za Japan

Golmani: Rajković, Marko Ilić, Đorđe Nikolić

Odbrana:  Stefan Mitrović, Sava Čestić (?), Uroš Spajić, Strahinja Pavlović,  Marko Petković, Aleksa Terzić, Mihailo Ristić

Sredina: Nemanja Maksimović, Nemanja Gudelj, Darko Lazović, Marko Grujić, Ivan Ilić, Andrija Živković

Napad: Aleksandar Mitrović, Dušan Vlahović,Dejan Joveljić, Filip Đuričić

2 minutes ago, Stiletto said:

41093741360b0c214498b5867523112_w640.jpg

E pa nije fer, ja se mučio da kucam, zato što ne mogu da ubacim slike i ti me preduhitri 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Don Juan said:

Spisak za Japan

Golmani: Rajković, Marko Ilić, Đorđe Nikolić

Odbrana:  Stefan Mitrović, Sava Čestić (?), Uroš Spajić, Strahinja Pavlović,  Marko Petković, Aleksa Terzić, Mihailo Ristić

Sredina: Nemanja Maksimović, Nemanja Gudelj, Darko Lazović, Marko Grujić, Ivan Ilić, Andrija Živković

Napad: Aleksandar Mitrović, Dušan Vlahović,Dejan Joveljić, Filip Đuričić

 

E pa nije fer, ja se mučio da kucam, zato što ne mogu da ubacim slike i ti me preduhitri 🙂

 

:classic_biggrin:

 

https://www.transfermarkt.com/sava-arangel-cestic/profil/spieler/464906

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...