Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

O potezima koje vuku( ili vucu, Darvoteeeeeee pomagaj ), nije potreban komentar o besmislenosti istih, ili pak losem tajmingu. Dovoljno je procitati spisak clanova famozne komisije za "hitna pitanja" :

 

Zvanično: sporazumni raskid ugovora posle sastanka sa članovima Odbora koji pored predsednika FSS Slaviše Kokeze čine i Nenad Bjeković, Ilija Petković, Novica Tončev, Dragan Simović i Slobodan Ilić.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Manoly said:

Ja bih gospon Iliju opet za selektora, drag covek i strucnjak posebnog, starog kova.

 

Posle Petka - Šestko? 🙂

Bogami, da se ne zayebavamo, one kvalifikacije koje je on vodio bile su vr'. Cini mi se da smo tad samo jedan zgoditak primili u grupi. Naravno, nama treba nesto mladje, potentnije, brze-jace-bolje...Znaci, obrni, okreni - Tumba.

Edited by Duh koji lebdi
Link to comment
Share on other sites

Nije cika Petko dunster, malo dekadentnog fudbala nikad nije bilo na odmet u tim kvalif sistemima.

Uz to lepe price cuo sam o njemu iz doba igracke karijere, bio je odlican igrac.

Naravski, zasrao je onomad sa sinom nedoraslim zadatku, al ono "cujte, da vam kazem nesto..." opralo je sve fleke.😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manoly said:

Ja bih gospon Iliju opet za selektora, drag covek i strucnjak posebnog, starog kova.

+ naš ofkovac 🙂

 

 

inače ja to prvenstvo ne pamtim po zvanju Dušana Petkovića kao 23 igrača (koji na kraju nije išao?), ni po šestici Argentine, već po najbezobraznijem nameštanju utakmice ikad, SCG vs Obala Slonovače, kad Dudić pravi dva penala igrajući na loptu rukom u 16, a pogotovo drugi penal kad ga lopta iz kornera preleće za metar, "čovek" diže obe ruke udara je (ili čak i hvata "živu" loptu) i Didije pogađa u tipa 67. za SCG 2 Obala Slonovače 3.

 

Inače smo jedini gol primili od Španije u gostima 1:1 mislim da ga je Deki Stanković dao za nas i možda smo čak i bili prvi u grupi, tu je valjda bilo i ono sranje protiv BiH u Beogradu  , a na žrebu smo stavljeni u neki specijalni šešir za euro timove, iako smo bili tipa 12 na FIFA listi, dok je naše mesto u žrebu zauzela tipa 30 mesta lošije rangirana Ukrajina...

Edited by Stondisha
Dopuna kvalifikacija
Link to comment
Share on other sites

Ilija jeste veliki Ofkovac, bio je to i u vreme kad je taj klub zaista nesto i znacio i to ne samo za bgd publiku.

Vrtim sad film, pa bacih pogled na podatak, Ilija je odigrao preko 400 meceva u klubu tj 16 sezona, iako u neko drugo vreme, to je impozantan podatak.

Da ne idem dalje u off.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Stondisha said:

+ naš ofkovac 🙂

 

 

inače ja to prvenstvo ne pamtim po zvanju Dušana Petkovića kao 23 igrača (koji na kraju nije išao?), ni po šestici Argentine, već po najbezobraznijem nameštanju utakmice ikad, SCG vs Obala Slonovače, kad Dudić pravi dva penala igrajući na loptu rukom u 16, a pogotovo drugi penal kad ga lopta iz kornera preleće za metar, "čovek" diže obe ruke udara je (ili čak i hvata "živu" loptu) i Didije pogađa u tipa 67. za SCG 2 Obala Slonovače 3.

 

Inače smo jedini gol primili od Španije u gostima 1:1 mislim da ga je Deki Stanković dao za nas i možda smo čak i bili prvi u grupi, tu je valjda bilo i ono sranje protiv BiH u Beogradu  , a na žrebu smo stavljeni u neki specijalni šešir za euro timove, iako smo bili tipa 12 na FIFA listi, dok je naše mesto u žrebu zauzela tipa 30 mesta lošije rangirana Ukrajina...

 

 

Kako sam tada uzimao paraa na to svetskoooo, jaoooo. Sve protiv nas i spajao nas sa siguricama, radio u kldionici, sjajno je bilo!!
 

Link to comment
Share on other sites

Na danasnji dan:
(sunce ti poljubim 19 godina!!)

 

 




Na današnji dan, 13. juna 2000. u prvoj utakmici grupne faze završnog turnira Evropskog prvenstva u Holandiji i Belgiji, Jugoslavija i Slovenija su odigrali nezaboravan meč koji je završen rezultatom 3:3.

Na ovom prvenstvu selektor je bio Vujadin Boškovkoji je na stadionu u Šarlroi priliku ukazao sledećim igračima:

Ivica Kralj, Ivan Dudić, Albert Nađ, Miroslav Đukić, Siniša Mihajlović, Slaviša Jokanović, Dejan Stanković(od 36. Dragan Stojković), Vladimir Jugović, Ljubinko Drulović, Predrag Mijatović (od 82. Mateja Kežman), Darko Kovačević (od 52. Savo Milošević)

Pola sata pre kraja meča, pri vođstvu Slovenaca od 3:0 sve je izgledalo završeno. Zahvaljujući dvostrukom strelcu Zlatku Zahoviču (23. i 57. minut) i jednom golu Pavlina (52), Slovenci su praktično počeli da slave pobedu. Bezizlazna situacija postala je još gora kada su "plavi” ostali sa igračem manje, pošto je iz igre isključen Siniša Mihajlović.

Međutim, šou Sava Miloševića počeo je u 67. minutu, da bi mu se u 70. pridružio i Ljubinko Drulović. Savo je još jednom zatresao mrežu u 73. minutu za konačnih 3:3 i za jedno od na kraju će se ispostaviti lepših evro-sećanja Jugoslovena.

Oni koji su navijali za "plave" sigurno su tokom susreta proživeli čitav spektar osećanja – od razočarenja, tuge i besa zbog slabe igre reprezentacije u prvih šezdesetak minuta susreta, do neizmerne sreće što su se na kraju spasli poraza i izborili remi, pa i ushićenja onim što su momci u plavim dresovima prikazali za samo šest minuta kada su postigli čak tri gola.

Plavi su prošli grupnu fazu, a kako su završili takmičenje na ovom Evropskom prvenstvu dobro je poznato.
 

 

 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Lepo od njih što oteraše Krstaju ali da vidimo mi ko je tog Krstaju doveo na mesto selektora i upropastio sve ono što je Muslin postavio na zdrave noge?

Taj pametnjaković treba da bude prvi smenjen zajedno sa svojim poltronima pa tek onda da otvramao šampanjac.

Krstaja je inače uspeo da za godinu dana iz reprezentacije otera pet standardnih igrača, ne znam da li je to bila njegova samovolja ili je slušao glavnokomandujućeg ali još od spiska za SP videlo se da će sve otići u lipov qrac.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

samo bih podsetio da je sklanjanje "muslinovih" gudelja jagosa makse-kikse s.mitrovica i kompanije "strucna javnost" pozdravila sa neskrivenim odusevljanjem

 

inace, vucko (kokezo) ga je bas na finjaka uterao milou savicevicu ovom cirkuskom predstavom sa kosovskim junacima tumboom zuloom i ivanicem

 

lagao bih kad bi rekao da mi je zao, sto zbog dugogodisnje prakse kradje srb igraca, sto zbog udela cg mafije prilikom necuvenog teranja bandoglavog Mukija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne sećam se da je javnost bila odušvljena Krstajom i onakvim sklanjanjem Muslina još od prvog dana kad je Krstaja postavljen. Ako pod javnost mislimo na publiku, a ne naručene novinare 😁

 

Ajde, zbog SP-a kao stvari su bile koliko toliko mirnije ali se čekao samo prvi kiks (Švajcarska) da se krene sa nezadovoljstvom i od tada je sve bilo gore i gore. I ako, pored toga što je Krstajić loš kao trener on je i najveći lažov koga pamtim da je bio na klupi reprezentacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se ne sećam da je neko iz struke( treneri, fudbaleri) javno kritikovao smenu Muslina i postavljanje ovog šarlatana za selektora.  I sad isto svi kao nešto ćute i klimaju glavom na sav ovaj cirkus oko "bojkota", smenjivanja Krstaje i na kraju dovođenje poluprosečnog tumbakovića na mesto selektora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A pa to je već drugo, to se kod nas ne radi, ne sme se 😁 Isto kao što ni klubovi nikada nisu stali u svoju odbranu i ogradili se kada njihovi huligani naprave sranje. Kao što je to recimo uradio klub Dinamo Zagreb skoro, ili da ne pominjem  ove još ozbiljnije evropske. Ne sme se, to je očigledno. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, sohorozo said:

samo bih podsetio da je sklanjanje "muslinovih" gudelja jagosa makse-kikse s.mitrovica i kompanije "strucna javnost" pozdravila sa neskrivenim odusevljanjem

 

inace, vucko (kokezo) ga je bas na finjaka uterao milou savicevicu ovom cirkuskom predstavom sa kosovskim junacima tumboom zuloom i ivanicem

 

lagao bih kad bi rekao da mi je zao, sto zbog dugogodisnje prakse kradje srb igraca, sto zbog udela cg mafije prilikom necuvenog teranja bandoglavog Mukija



:lol_2:

Mole se Crnogorci da na vrate Tumbakovića, Filipa Stojkovića, Ivanića, Marka Bašu i ostale fudbalske veličine koje su se dokazale po raznim Relima, Barselonama i Mančesterima, al im milogorski narko lobi kojeg finasiraju Priština i Tirana pod pretnjam porodicama i uz velike novčane nadoknade ne dade da nam pokažu svoje fudbalsko znanje u plavom dresu.


ZORAN FILIPOVIĆ JE NAŠ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Krenule priče da se pregovara sa Željkom Buvačem, pomoćnikom Kloppa dok su bili u Dortmundu? 

 

Opet neiskusan, ali kao glavni trener, ovako pored Kloppa sigurno ima dosta iskustva. Mnogi su pričali da zasluge za onu sjajnu igru Dortmunda onih godina ide malo i na njegovo ime.

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Stondisha said:

:lol_2:

 

smej se koliko hoces

da se npr "buduci igraci realoa i barseloni" a u stvarnom zivotu lacijeva udavaca i rezervista marselja, kojim slucajem nisu nasli medju putnicima za SP, kao sto verovatno i ne bi da je principijelni Muki ostao na kormilu, danas bi sa ponosom nosili mne dres i time valjda ispunili svoje decacke snove yes how no

bezi bre tamo, pok fadilj vokri je gospodin covek za raznoraznu "gospodu"

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, sohorozo said:

 

smej se koliko hoces

da se npr "buduci igraci realoa i barseloni" a u stvarnom zivotu lacijeva udavaca i rezervista marselja, kojim slucajem nisu nasli medju putnicima za SP, kao sto verovatno i ne bi da je principijelni Muki ostao na kormilu, danas bi sa ponosom nosili mne dres i time valjda ispunili svoje decacke snove yes how no

bezi bre tamo, pok fadilj vokri je gospodin covek za raznoraznu "gospodu"

:lol_2::lol_2::lol_2:

pošto je to opšte poznata činjenica da ova dva frajera kojima su jureni transferi na sve moguće načine pa i preko reprezentacije su u stvari insistirali da igraju za reprezentaciju Srbije na svetskom prvenstvu iz čisto fudbalskih razloga i ako im se ne pruži tu šansa, ni manje ni više nego li na svetskom prvenstvu, oni će sav svoj raskošan talenat da pokažu u crvenom dresu Crne Gore...

daj jbte grow up

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...