Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Uuuuf dobro je. Mnogo pasova je bilo baš rizično sad na kraju... 

 

Slatka pobeda. Mitro razvalio ovaj ciklus, nadam se da će i u Fulamu da mu svane... 

 

Sve u svemu, Piksi je doneo dosta toga dobrog, biće tu još stvari za ispraviti, ali dopada mi se kako izgledamo...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lepo rece komentator Skaja sad (btw hvala sto rekoste da i tamo ima prenos, ja imam sve belosvetske kanale samo sto ne mogu da ispratim ko sta prenosi) - Srbija ima potencijal da bude mnogo vise "ruthless" pred protivnuckim golom, ali da se vidi da ima "issues" u odbrani.

 

I to je neki Piksijev trenerski pecat kroz karijeru, rekao bih. S tim sto ja nemam nista protiv da uvek damo jedan gol vise nego sto primimo.

 

Job done.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bila jako vazna pobeda, ali treba biti iskren i reci da smo igrali bezidejno, zasluzili smo da primimio gol, ali isto tako i da pobedimo. Ovaj drugi gol Mitrovica je cista magija. Jel realno da se stoperi smenjuju u glupostima, Pavlovic danas ocajan. Kostic potpuno nekontrolisan. Rajkovic veoma siguran. Nema mnogo toga za pohvaliti, sem Mitra. Imao je par dobrih minijatura Radonjic, ali i par rizicnih pasova. Uglavnom pred Piksijem je bas puno posla, narocito u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

Za divno cudo nismo se opet povukli nazad i prepustili inicijativu protivniku posle drugog gola.

 

Valjda je jasno da ne sme Sergej da ide iz sredine, ma koliko nekada da pogresi ili nije odgovoran u odbrani po nekima, jedini vezni fudbaler sredine koji zna i moze da posalje smislen pas unapred a ne kao Maksimovic i ostali na gomili nasi veznjaci da cim dobiju loptu na centru brze bolje okrecu glavu ka golmanu ili defanzivcima i vracaju loptu. 

 

Jel Sergej poceo da uci fudbal u Spaniji ili Srbiji?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...