Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Drugo poluvreme za ponos. Možda i najbolje u poslednjih 20-tak godina. Ključ je bio ubacivanje Radonjića, koji je namestio prvi gol Mitroviću. 

 

I dalje ne možemo bez kikseva i raspada nekih igrača. Milenković, najgora utakmica u karijeri. Jbg, dešava se, ipak je on najbolje rešenje za tu poziciju. Maksimović, dve izgubljene lopte posle očajnih prijema, na 30-tak metara od gola, gde pukom srećom nismo kažnjeni. I Dmitrović, koji deluje nekako flegmatično, a reakcije su mu katastrofa. Mislim da je to jedina Piksijeva greška. Rajković ne bi smeo da bude sporan kao prvi golman.

 

Sreća prati hrabre, jednom da i nama sudije i fortuna pomognu. Nadam se da je ovo znak da idemo na svecko...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

Svojevremno smo mi na istom golu isterali loptu iz gola protiv Milana. Brat btatu usla pola metra, i jace. Tako da ga Ronaldo duva, to se tu ne svira emoji1787.png

Osim Zvezdi protiv Kiprana, kada je priznat gol, a lota bila metar ispred gola 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

 Maksimović, dve izgubljene lopte posle očajnih prijema, na 30-tak metara od gola, gde pukom srećom nismo kažnjeni.

 

Meni Maksimović deluje kao nedovršen igrač. Mislim da ponekad ne bi ni znao da je na terenu da prethodno nisam video njegovo ime na spisku. Možda ne bi bilo loše da protiv Azerbejdžana isproba Ilića. Tim pre što nam je pola tima na aparatima posle ove utakmice.

Edited by drgnk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Treba imati muda i suditi u 93.minutu gol za ovo, kada se sve dešava u deliću sekunde, a ti gledaš sa 30 metara kroz mrežu. 

 

Btw, mislim da je ušla malo više nego na ovoj slici, tj. da nije zaustavljeno u pravom trenutku. 

 

Evo ovde je najvise u golu bila. I vise nego dovoljno 😄

IMG-ccf192690bd52fa2d4fb7ba1dadd2a45-V.jpg

Edited by threepwood
  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Treba imati muda i suditi u 93.minutu gol za ovo, kada se sve dešava u deliću sekunde, a ti gledaš sa 30 metara kroz mrežu. 

 

Btw, mislim da je ušla malo više nego na ovoj slici, tj. da nije zaustavljeno u pravom trenutku. 

Zato je nevjerojatno da nema gol tehnologije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SunZero said:

kako smo igrali pod Muslinom, pametno ili za raju?

 

U pravu si, igrali smo pametno i plasirali se na prvenstvo.

 

Ali evo da objasnim preciznije što ja mislim, da treba da se nadigravamo. Po mom mišljenju, fora sporta nije da se  postigne neki zacrtan rezultatski cilj (kao što je recimo plasman na prvenstvo), nego cilj mora biti vezan na ispunjavanje punog potenciala neke ekipe. Pa ako ti to uspe, rezultat bi ionako trebao da dođe. A kad pričamo o ovoj ekipi konkretno i igračima koji su na raspolaganju, mi puni potencial ove ekipe možemo da postignemo samo sa nekom ofanzivnom, kombinatornom igrom, jer je to igra koja odgovara našim najboljim igračima, oko kojih treba graditi igru i podređivati im se u nekom smislu.

 

Da je nama prvi špic despotović a ofanzivni vezni Ljajić, i ja bi rekao, destrukcija i bacanje protivnika iz ritma je bolja opcija. Ali ovako, mi gušimo same sebe kada igramo tako. I da, možda bi uspeli da se ubacimo na neko prvenstvo tom igrom na rezultat, ali nikad nebi saznali šta ova ekipa stvarno može.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...