Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

17 hours ago, Mitar Miric said:

I još nešto u vezi malog Jovića. Pa dečko je sinoć dvije mrtve šanse prokockao sinoć samo tako, i još par izglednih. U drugom poluvremenu je s 2-3 metra na prazan gol pogodio prečku + ono u prvom kad je sam izbio pred golmana. Za centarfora Reala je to po meni sramota. Mislio sam da je bolji strijelac.

Ali je zato dao fenomenalan gol. Ustvari gol iz udžbenika. Ono majstrorstvo koje je on uradio većina igrača može da sanja.

Da je promašivao, promašivao je, jebiga, to je fudbal, ali svakako neće utakmica protiv Litvanije da određuje kakav je Luka strelac i igrač. Pokazao je to on ove sezone hiljadu puta, ali volimo mi malo da preterujemo što zbog navijačih poriva (ovi što pljuju to rade uglavnom zbog toga), a malo što smo takvi kakvi smo. Ali znate šte, gledaćemo Luku makar još deceniju u nacionalnom dresu, pa ćemo doneti zaključak.

 

Inače centarfor Real Madrida

 

 

Svašta se piše.

Edited by DonJuan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Luka je i u Frankfurtu promašivao šanse i zicere, ali je i davao kad niko nije mogao u timu i njegovim golovima uzimani su bodovi ili pobede i prolazi u Evropi.

 

Kritikovanjem Luke Jovića što je promašio 100 šansi protiv Litvanije, a pritom njegov tim postigao 4 gola na tom meču, se pokazuje samo koliko pojma neko o fudbalu nema, ili ga boje klupske izjedaju. 

 

Ista situacija kao sa Milinkovićem-Savićem.

Edited by lajavi krelac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Klasična srpska nemoć koja se negira tako što će se pljuvati i vređati retki uspešni srpski sportisti na primer. Videli smo i u slučaju Đokovića, Vidića,  Jokića, Bogdanovića, Sergeja pa je sad eto i Jović došao na red pošto je svojim dorbim igrama i mnogobrojnim golovima uspeo da ga angažuje Real Madrid za velike novce.

Da ne bude samo zabune, ja sam bio jedan od onih koji nije veorvao da će Jović toliko daleko da dogura. Kritikovao sam njegove igre u Benfici i sumnjao da će se snaći u Frnkfurtu ali dečko je uradio sve što treba i svaka mu čast. Promašaji su sastavni deo fudbalske igre i praviti dramu od toga je baš tupavo.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vidim kako stoje stvari, da je taj "sveti rat" delija i grobara ovdje preslikan onom u stvarnom životu, i da su se kolege forumaši sa crveno-bijele strane osjetili uvrijeđeni što sam primijetio da je novopečeni napadač Reala (a slučajno bivši igrač omiljenog im tima) zapucao dve kolosalne šanse - kad tako nešto uradi protiv mnogo jačeg protivnika onda ćete shvatiti moju poentu, jer se takve šanse ne ukazuju protiv iole jačih ekipa. Čak su me optužili i da sam fudbalska neznalica, jer ne prepoznajem sebe kao navijača crno-bijele strane, ali definitivno nisam ni zvezdaš. Ne bih to sada svodio na neka lična prepucavanja, ne želim nikome da kvarim idilu, niti mi nešto znači da nekom nešto dokazujem, ali to što je dečko nakon samo jedne dobre sezone ubo takav ugovor samo govori koliko je u današnjem svijetu pranje novca u fudbalu uzelo maha. Želim Joviću da zabije bar 50 golova u dresu Srbije, da nam donese mnoge pobjede, ali u toj jednoj utakmici u kojoj sam ga gledao, više me podsjetio na tog čuvenog Zlatka Vujovića koji 2-3 puta sam istrčava pred Pitera Šiltona i svaki put ćorak. A ispred Jovića nije čak ni bio neki golman od renomea. Ali, da ne dužim, ne zanima me taj vaš grobarsko-delijski hladni rat. Ja svoju reprezentaciju pratim još od majstorice u Frankfurtu, i nastaviću da navijam za nju, pogotovo jer je talentovana generacija došla. Neko reče bilo ih je i prije, ali ti nisu bili omladinski prvaci svijeta osim Čileanaca koji su većinom svoj zenit dostigli u jednoj drugoj repki. Bar se svi slažemo da su čelnici saveza glavni problem u reprezentaciji.

Hvala i izvinite na dužem postu, ja onako, u prolazu.

Edited by Mitar Miric
Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne navijam za Zvezdu ili Partizan tako da se uopšte nisam osetio uvređenim po tom pitanju ali ti kažem da u fudbalu nije sve crno ili belo i da ne može tako da se gleda. Ako Real pobedi 4:1 a Jović promaši 5 zicera i postigne jedan gol, više će pridododati pažnju tom jednom golu u demoliranju protivnika nego što će se baviti promašajima. I u bilo kom timu će biti tako. E sada ako promaši par zicera a rezultat ne bude povoljan, biće pod pritisikom, normalno. Al za sada činjenice govore u njegovu korist. Gol protiv Intera, njegovim golom prošao njegov klub, gol protiv Čelsija, jedini strelac svog tima protiv njih, golovi u grupi protv raznoraznih protivnika, mnoštvo bodova za prolaz iste. I zbog toga je privukao pažnju velikih klubova.

 

A sa ovim oko današnjih transfera se slažem, samo to nije Jovićev problem.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Mitar Miric said:

Vidim kako stoje stvari, da je taj "sveti rat" delija i grobara ovdje preslikan onom u stvarnom životu, i da su se kolege forumaši sa crveno-bijele strane osjetili uvrijeđeni što sam primijetio da je novopečeni napadač Reala (a slučajno bivši igrač omiljenog im tima) zapucao dve kolosalne šanse - kad tako nešto uradi protiv mnogo jačeg protivnika onda ćete shvatiti moju poentu, jer se takve šanse ne ukazuju protiv iole jačih ekipa. Čak su me optužili i da sam fudbalska neznalica, jer ne prepoznajem sebe kao navijača crno-bijele strane, ali definitivno nisam ni zvezdaš. Ne bih to sada svodio na neka lična prepucavanja, ne želim nikome da kvarim idilu, niti mi nešto znači da nekom nešto dokazujem, ali to što je dečko nakon samo jedne dobre sezone ubo takav ugovor samo govori koliko je u današnjem svijetu pranje novca u fudbalu uzelo maha. Želim Joviću da zabije bar 50 golova u dresu Srbije, da nam donese mnoge pobjede, ali u toj jednoj utakmici u kojoj sam ga gledao, više me podsjetio na tog čuvenog Zlatka Vujovića koji 2-3 puta sam istrčava pred Pitera Šiltona i svaki put ćorak. A ispred Jovića nije čak ni bio neki golman od renomea. Ali, da ne dužim, ne zanima me taj vaš grobarsko-delijski hladni rat. Ja svoju reprezentaciju pratim još od majstorice u Frankfurtu, i nastaviću da navijam za nju, pogotovo jer je talentovana generacija došla. Neko reče bilo ih je i prije, ali ti nisu bili omladinski prvaci svijeta osim Čileanaca koji su većinom svoj zenit dostigli u jednoj drugoj repki. Bar se svi slažemo da su čelnici saveza glavni problem u reprezentaciji.

Hvala i izvinite na dužem postu, ja onako, u prolazu.

Totalno je nebitno gde je Jović igrao, ti si na osnovu jednog jedinog meča ustanovio da je on ne baš tako kvalitetan igrač ili centarfor, kako god, i to na osnovu dve promašene šanse? To nije nikakav napad na tebe, niti je bitno da li navijaš za ovoga ili onoga, nego jednostavna konstantacija da mašiš poentu što se tiče Jovića. Dao je gol i započeo akciju kod drugog gola.

Nije Jović igrao prošle sezone u Javoru, nego u Bundesligi i Ligi Evrope. Na ta dva takmičenja je dao 27 golova. 

Ako si primetio o Joviću na ovom topiku pričaju lepo i navijači Zvezde i Partizana, i normalno je da je to tako. Tako da i ovde mašiš poentu, pošto je to totalno nebitna stvar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mitar Miric said:

Vidim kako stoje stvari, da je taj "sveti rat" delija i grobara ovdje preslikan onom u stvarnom životu, i da su se kolege forumaši sa crveno-bijele strane osjetili uvrijeđeni što sam primijetio da je novopečeni napadač Reala (a slučajno bivši igrač omiljenog im tima) zapucao dve kolosalne šanse - kad tako nešto uradi protiv mnogo jačeg protivnika onda ćete shvatiti moju poentu, jer se takve šanse ne ukazuju protiv iole jačih ekipa. Čak su me optužili i da sam fudbalska neznalica, jer ne prepoznajem sebe kao navijača crno-bijele strane, ali definitivno nisam ni zvezdaš. Ne bih to sada svodio na neka lična prepucavanja, ne želim nikome da kvarim idilu, niti mi nešto znači da nekom nešto dokazujem, ali to što je dečko nakon samo jedne dobre sezone ubo takav ugovor samo govori koliko je u današnjem svijetu pranje novca u fudbalu uzelo maha. Želim Joviću da zabije bar 50 golova u dresu Srbije, da nam donese mnoge pobjede, ali u toj jednoj utakmici u kojoj sam ga gledao, više me podsjetio na tog čuvenog Zlatka Vujovića koji 2-3 puta sam istrčava pred Pitera Šiltona i svaki put ćorak. A ispred Jovića nije čak ni bio neki golman od renomea. Ali, da ne dužim, ne zanima me taj vaš grobarsko-delijski hladni rat. Ja svoju reprezentaciju pratim još od majstorice u Frankfurtu, i nastaviću da navijam za nju, pogotovo jer je talentovana generacija došla. Neko reče bilo ih je i prije, ali ti nisu bili omladinski prvaci svijeta osim Čileanaca koji su većinom svoj zenit dostigli u jednoj drugoj repki. Bar se svi slažemo da su čelnici saveza glavni problem u reprezentaciji.

Hvala i izvinite na dužem postu, ja onako, u prolazu.

 

I sve si to zaključio nakon što si ga gledao u samo jednoj utakmici?

 

E jesu glupavi ovi iz Madrida. Gledali ga tolike utakmice i na kraju pukli 60M€ za nekog ko nema pojma. A mogli su lepo tebe da pitaju za mišljenje i da im uštediš silne pare.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, 29.05.1991 said:

 

I sve si to zaključio nakon što si ga gledao u samo jednoj utakmici?

 

E jesu glupavi ovi iz Madrida. Gledali ga tolike utakmice i na kraju pukli 60M€ za nekog ko nema pojma. A mogli su lepo tebe da pitaju za mišljenje i da im uštediš silne pare.

 

I oni iz Barcelone su dali mnogo više za Kutinja koji je mnogo duže igrao u par najjačih liga, pa izgleda da su se za*ebali. A i Real je imao svojih bisera. Ne znam gdje ste vi pročitali da sam ja rekao da je Jović loš igrač/nema pojma, samo sam iznenađen da je onakve šanse omašio.

 

1 hour ago, perkos said:

Ušao čovek u nekošeno pa sad pokušava da se izvuče a da ne isprlaj patike :wink2:

 

Na pijačarske fore nemam šta da kažem više. Izgleda da je ovde dokolica baš na visokom nivou. Idem ja sa ovog nepokošenog terena, *ebiga ipak nosim nove patike :roflmao:. Još će neko i đonom da naleti.

Sad vam stvarno više neću smetati. Sorry for inconvenient.

Link to comment
Share on other sites

4-2-3-1 Dmitrovic, Gajic, Milenkovic, Nastasic, Rodic, Matic, Maksimovic, Živković, Radonjić, Tadić, Jović.

 

5-4-1 Rajković, Milenković, V. Jovanović, Nastasić, Gaćinović, Kostić, Maksimović, Matić, Tadić, SMS, Mitrović

 

Koja vam se postava više svidja?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...