Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

To što ti smatras blage veze nema sa činjenicom da je Zl. Vujovic igrao za reprezentaciju SFRJ i njegova statistika treba da ostane u tim okvirima. Reprezentacija Srbije nije pravni naslednik reprezentacije SFRJ vec reprezentacija novonastalr drzave i.ima svoju statistiku u kojoj Mitrovic prednjači sa brojem golova. I molim te budi pristojan,ovo je ipak forum gde ne prolaze jeftine navijačke fore.

Link to comment
Share on other sites

Mogu da shvatim da zbog raznoraznih stvari popijes 5 komada, da je losa taktika ili selektor ili bilo sta, ali drugo poluvreme protiv Litvanije je jebena sramota. 

U redu je, imas rezultat, kvalitet, sve, ali bez zelje ikakve. Kolarov vec duze vreme briljira, u ove dve utakmice je imao vise pogresnih dodavanja nego dobrih, bez zelje da ispravi gresku. Umesto da Kokeza zameni nekog bar malo ranije, da proba da probudi ekipu, on menja poslednjih 15 minuta, kao da igramo protiv Brazila. Ludilo. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, perkos said:

To što ti smatras blage veze nema sa činjenicom da je Zl. Vujovic igrao za reprezentaciju SFRJ i njegova statistika treba da ostane u tim okvirima. Reprezentacija Srbije nije pravni naslednik reprezentacije SFRJ vec reprezentacija novonastalr drzave i.ima svoju statistiku u kojoj Mitrovic prednjači sa brojem golova. I molim te budi pristojan,ovo je ipak forum gde ne prolaze jeftine navijačke fore.

Opusti se, Perkose, ne pišem ja od juče ovde pa da ne znaš šta mislim o "jeftinim navijačkim forama". Ti broj kako tebi odgovara, ja ću kako ja želim. Smeta ti kako ja brojim? Ok, napisao si to, primljeno k znanju. Sutra ako napišem da je 1+1=10 i to ti bude smetalo, napiši i to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, lajavi krelac said:

Nije bila tolika fama tačno. Samo se njihov tadašnji selektor odmah posle SP-a, pokupio i sam otišao.

 

E sada da je on nastavio da se pravi Toša, kao što se to radi u Srbiji, i ostao na mestu selektora ne znam da li ne bi bila fama oko toga?

 

 

To je tako nemoguć scenario da ne mogu ni da zamislim.


Samo razlika je velika između nas i Brazilaca, Brazilci bi verovatno napravili pobunu i zapalili sve živo, da se to desilo, dok je kod nas mrtvo more, zato nas i podjebava ko stigne.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dolce gusto said:

Mogu da shvatim da zbog raznoraznih stvari popijes 5 komada, da je losa taktika ili selektor ili bilo sta, ali drugo poluvreme protiv Litvanije je jebena sramota. 

U redu je, imas rezultat, kvalitet, sve, ali bez zelje ikakve. Kolarov vec duze vreme briljira, u ove dve utakmice je imao vise pogresnih dodavanja nego dobrih, bez zelje da ispravi gresku. Umesto da Kokeza zameni nekog bar malo ranije, da proba da probudi ekipu, on menja poslednjih 15 minuta, kao da igramo protiv Brazila. Ludilo. 

hahaha...Da nema u ovom dosta istine, bilo bi smešno 

 

😂😂😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darby O'Gill said:

Opusti se, Perkose, ne pišem ja od juče ovde pa da ne znaš šta mislim o "jeftinim navijačkim forama". Ti broj kako tebi odgovara, ja ću kako ja želim. Smeta ti kako ja brojim? Ok, napisao si to, primljeno k znanju. Sutra ako napišem da je 1+1=10 i to ti bude smetalo, napiši i to.

Tvoj odgovor uz sve argumente.koje si izneo imao je na kraju i jedan ruzan dodatak koji siguran sam nije primeren. Ovo je ipak tema o reprezentaciji Srbije kakva god ona bila i najvise bi trebalo da polemisemo o njoj a ne o ekipama koje si ti simpatisao pre par decenija.

Link to comment
Share on other sites

Rijetko komentarišem najvažniju sporednu stvar na svijetu, ali je li moguće da će sve proći u FSS samo tako za Ukrajinu, pa i drugo poluvrijeme protiv Litve? Čini se da je Milojko Pantić u pravu kad govori o reprezentaciji Kokezanije. Nakon dugo vremena Srbija ima zaista talentovanu reprezentaciju, ali fudbalski savez će to očito prokockati samo tako. Pa šta treba da izgube neki bod od Luksemburga (sasvim realna opcija) da se neko počeše po glavi i zapita, ljudi nešto treba mijenjati u FSS. Ili su ljudi u Srbiji posve digli ruke od fudbala u Srbiji i čekaju Godot-a? :ajme:

I još nešto u vezi malog Jovića. Pa dečko je sinoć dvije mrtve šanse prokockao sinoć samo tako, i još par izglednih. U drugom poluvremenu je s 2-3 metra na prazan gol pogodio prečku + ono u prvom kad je sam izbio pred golmana. Za centarfora Reala je to po meni sramota. Mislio sam da je bolji strijelac.

Link to comment
Share on other sites

Prvi put kada sam gledao Luku Jovica, protiv Nemaca usao u 2. poluvremenu, neki juniorski mec, imao je valjda 10 sansi za poluvreme i promasio svih 10. Rekao sam tada da je nestvaran talenat, isto i sada mislim. Mnogo sam srecan sto je u najvecem klubu na svetu i nema potrebe da mu pozelim srecu, on ce biti bog tamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad je vec pomenut na ovoj.temi čuveni Zlatko Vujovic je kao najveci kvalitet imao ulazenje u sansu. Da je imao 30% realizacije bio bi najbolji strelac Evrope. Sačekajte sa Jovicem ne mora odmah srpska zavist da izlazi na videlo.

Link to comment
Share on other sites

Najvažnije je da je Jović ulazio u prilike, imaće više koncentracije sledeći put. Dobro je što se on i Mitar izgleda kapiraju i gotive, mnogo će im značiti da se razvijaju zajedno. Mitar i dalje pokazuje da zna šta radi kad je u dresu reprezentacije, valjda će da utihnu sve kritike ka njima dvojici. Još da dobiju trenera koji zna šta radi i uživaćemo dugo, dugo.

 

On 6/10/2019 at 10:00 PM, Боги said:

Истина јебига, али све се водиш оном да је једина и да другу немаш.

 

А тврдим да дуго времена нисмо имали квалитетнију репрезентацију 

Znaš koliko puta sam video da imamo dobru generaciju i da im fali nešto malo... a to malo se uvek pokaže kao presudno. Ovi stariji bi se setili i SP sedamdesetih i samdesetih. Uvek isto. Iste stvari nas bole, isto sam se u prošlosti lečio time da će porazi oterati skotove, ali nije pomoglo i nikada se nije tako desilo. Ne znam, voleo bi da nas nešto sa neba spasi, ali znam da neće. Idemo dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, 34Barkley said:

Sad ne možemo da se vadimo na to da je trener početnik.

 

Na sve ostalo možemo. :classic_biggrin:

 

Odlicno! On zna da hendluje sa "petardama".:wink2:

"Kupio" je prvorodjenog pre par dana, jednim prvoklasnim uvlacenjem u buljsona.

Pod ovim zlom, strucnost nije vise bitna.

Sa njim u paketu, ocekujem i povratak glavne osovine u rep'sentaciji, Trobok-Cakar- Stojanoski-Tasevski.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, perkos said:

Štampa na Kosovu se ne bi složila sa ovom tvojom konstatacijom:wink2:

 

Ima hor sa tribina da mu vice :"Tumbo, Srbine!" 🙂 Jos kosarku da preuzme neko iz borda Grba-Jakovljevic-Trifa, i ugasili smo ga. A kad-tad nam tako nesto ne gine. Treba sve da se "upodobi".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...