Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Kako bez zute banke, pa na sta potrosi silne milione koje je zaradio u karijeri ?

3 hours ago, Perkos2 said:

Savo je bukvalno ostao bez para i sad igra kako drugi kažu tj . ide tamo gde će dobiti neki  evro.  Plate selektora mlađih kategorija u FSS se mere u hiljadama evra pa kao selektor sigurno neće biti ispod 20 soma mesečno.

Ako nešto potrefi dobro je, ionako niko ne očekuje da se plasiramo na SP pa nema ni neku obavezu rezultata, očekujem klasičnu priču o podmlađivanju reprezentacije a to znači ceduljče i tačna minutaža onima koji mogu doneti neki %.

Ništa novo i ništa što se nije očekivalo, priče o Piksiju, onom Francuzu i Milojeviću su bile samo magla!

 

 

Bolje i Savo nego taj francuski dunster i francuski Bata Djora koji se samo sukljao u FS Francuske.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Kako bez zute banke, pa na sta potrosi silne milione koje je zaradio u karijeri ?

 

Na neke sljunkare, cementare, sta li...U svakom slucaju, taj biznis mu je propo.

 

A Savo je vec jednom odlazio zauvek iz domaceg fubala, ako se secate. Mogao bi da dobije novi nadimak - Savo Bumerang.

Link to comment
Share on other sites

Jedino ako si zlonameran.

 

Pa nije jedini koji se predomislio.

Takva je priroda posla, i igraca i trenera.

Mnoge izjave su u afektu.

 

Koliko igraca i trenera se oprastalo pa vracalo, svadjalo pa mirilo.

 

Evo i Deki je rekao posle epizode u Udinama da mesto trenera nije za njega.

Za Radonjica se pricalo da nece nazad dok je Covic u klubu.

Stanojevic je takodje rekao da nece u srpski fudbal.

 

Ali kada vide da nema previse opcija, kada se sve slegne, kada se odnosi dovedu u red onda dolazi i do promene misljenja.

 

Tako i mi u privatnom zivotu, nikada vise u tu kafanu, nikada vise sa tom i tom, nikada vise...

Treba u zivotu uvek korigovati misljenja i prilaziti sa vise strana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Desetka said:

Rekao bih ocekivao. Znao sam da ce biti neko iz trija Milojevic, Savo, Ivan Jovanovic. Milojevica ocigledno nisu pustili Arapi, Jovanovica se nisu setili i ostaje onda Savo. Jokanovic, Paunovic, Sinisa, Nikolic imaju solidne poslove i luksuz u zivotu da ne moraju da rade sa ljudima kakvi nama defiluju u savezu. Piksi hoce Kinezima da uzme svaki dolar. Ne znam da li povratak Curcica znaci kraj reprezentativne karijere Tadica ili su se u medjuvremenu izgladili odnosi.

Pa ono Ivić je slobodan, i svakako bolja opcija. Piksi je postavio uslove...i tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam da su maltene svi mediji i novinari pod kontrolom ove vlaste ali stvarno smo govnjava drzava kad se dozvoli da jedan bahati telohranitelj na celu FSS vredja jednog od najvecih nasih imena ikada u tom fudbalu.

 

Ne mogu da zamislim kako bi se proveo neko ko bi ovako nesto rekao u Engleskoj, Italiji, Spaniji, Nemackoj... pa razvalili bi ga novinari. Direktno bi uticali ne na njegovu ostavku, vec da se ne pojavi nikada vise u javnosti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pare se lako potroše pogotovo kad te savetuju prijatelji sa bg asfalta😄  ovo se znalo jos poodavno samo se čekalo da se pusti kad je najbolja situacija za fss i vrh drzave. Nije tesko zaključiti ko se glavni saradnici kokeze u fudbalu. Krstaja konjska glava i Savo majmun tako da i ne čudi gde je srpski fudbal trenutno. Ono pljuvanje Vidića je samo ocekivana reakcija bande, oni imaju svu podrsku vlasti i mogu da rade sta im je volja. Mene samo zanima komentar onih forumaša koji su sumnjali da je Vidić u ekipi sa AV

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Jedino ako si zlonameran.

 

Pa nije jedini koji se predomislio.

Takva je priroda posla, i igraca i trenera.

Mnoge izjave su u afektu.

 

Koliko igraca i trenera se oprastalo pa vracalo, svadjalo pa mirilo.

 

Evo i Deki je rekao posle epizode u Udinama da mesto trenera nije za njega.

Za Radonjica se pricalo da nece nazad dok je Covic u klubu.

Stanojevic je takodje rekao da nece u srpski fudbal.

 

Ali kada vide da nema previse opcija, kada se sve slegne, kada se odnosi dovedu u red onda dolazi i do promene misljenja.

 

Tako i mi u privatnom zivotu, nikada vise u tu kafanu, nikada vise sa tom i tom, nikada vise...

Treba u zivotu uvek korigovati misljenja i prilaziti sa vise strana.

 

Ova nije:

Quote

- Nisam u afektu, nije ovo kap koja je prelila čašu, ovo već traje, dozvolio sam sebi da uradim to što sam uradio u Novom Sadu, a ružno je. To ne sme da radi trener i pedagog, pre svega trener Partizana. Ali, nije me Novi Sad opredelio, ovo traje i sve je jako mučno. Šta da kažem momcima kada uđem u svlačionicu i pogledam ih u oči. Sebi znam šta da kažem: Ići odavde i nikad više ne raditi ovde - rekao je Milošević za "Sport Klub".

Milošević se na klupi Partizana zadržao godinu i po dana, a to mu je bio prvi angažman na mestu prvog trenera.

 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da neće biti Piksi, samo će mu biti mrlja u karijeri.

 

Grof je tu idealno rešenje. Za kondicione treninge se nema vremena tj. to se radi u klubovima, ume da izdiktira sastav i barem je radio u ozbiljnoj ligi. Što je najjače, ume da mu se pogodi pa možda i uradi nešto slučajno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu sta sve mislim o dvojici brace sa inicijalima A.V. koji vode sve u drzavi,pa i FSS..bilo je receno da je krajnji rok za izbor novog selektora A tima 15.decembar. Evo,skoro mesec dana posle toga,mi nemamo to ime. A kvalifikacije pocinju za dva meseca.

Potpuni dilentatizam na delu.

Link to comment
Share on other sites

On 1/12/2021 at 10:21 AM, Crni Bombarder said:

Potpuni dilentatizam na delu.

 

Nije čak ni diletantizam nego rasulo. A onda će diletant da postane seljektor. I onda će posle dve utakmice da se razmišlja o teoretskim šansama, a posle treće o sledećem ciklusu i "nadi da će se Srbija kvalifikovati".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Neme said:

 

Nije čak ni diletantizam nego rasulo. A onda će diletant da postane seljektor. I onda će posle dve utakmice da se razmišlja o teoretskim šansama, a posle treće o sledećem ciklusu i "nadi da će se Srbija kvalifikovati".

Jasno.
Ali,oni i u okviru onoga sto bi trebala biti uobicajena procedura,probijaju sve rokove dno. To sam hteo reci.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Repstacija Srbije u kojoj nijedan igrac nema mesta u prvih 11 Crvene zvezde. Katastrofica. 

To je nebitno posto u Zvezdi ima par igrača koje ni u ovu selekciju ne bi trebalo pozvati koliko su loši. Ovo je biću malo grub kao kad uzgajivač bikova izvede na grmečku koridu mlade junce da se pokazu pa da ih onda proda na kilo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...