Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Au,jbt..znaci ipak je ovo unutar-partijska igranka.

Ovaj da je imalo posten i od morala pozvao bi AVeta da podnese ostavku na sve funkcije u politici,da se njegova kriminalna organizacija raspusti i tako se stvore uslovi da Srbija postane slobodno drustvo. Kao sto znamo, sloboda je pretpostavka svakog prosperiteta,pa i onog fudbalskog.

Toliko.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Au,jbt..znaci ipak je ovo unutar-partijska igranka.

Ovaj da je imalo posten i od morala pozvao bi AVeta da podnese ostavku na sve funkcije u politici,da se njegova kriminalna organizacija raspusti i tako se stvore uslovi da Srbija postane slobodno drustvo. Kao sto znamo, sloboda je pretpostavka svakog prosperiteta,pa i onog fudbalskog.

Toliko.

pricali lepo ticma i ja cele prosle nedelje i da se saceka sa zakljucima povodom saopstenja vidica

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako brzo se običan Srbin primi na par udica koje se medijski izbace to je prosto neverovatno.  Ovde inače obitava  opozicioni korpus pa je sad odjednom zgrožen nekim Matićevim prizivanjem AV da reši stvar. Znamo vi koji živimo ovde a uglavnom znaju i iz bližeg okruženja da u Srbiji ni jaje na pijac ne može da se proda dok AV ne aminuje a kamoli fudblaske promene. On je postavio i Terzića i Kokezića i Krstajića i Tumbaka, on određuje ko puca penale i kad će vukanović da postigne gol. lično se zahvaljuje svakom igraču Zvezde nakon izbacivanja Salcburga i ono najbolje ne dozvoljava da Maksimović igra za reprezentaciju pošto ga mrzi još iz Zvezde.

Meni je jedno bitno, da je Vidić sve što je izneo bilo precizno i tačno, ko će se tu još prikačiti , okoristiti ili to zloupotrebiti niti je moj a nije bogami ni Vidićev problem.   

Da postoji pameti u Srbiji fudbal bi vodili Jugović, Vidić, Jokanović, Paunović uz par sposobnih ljudi u savezu. Ovako uvek će se sumnjati u dobre namere kao da je neoprostiv greh da Vidić bude u savezu ili na klupi Zvezde ili reprezentacije. Do sad su nam tamo obično bili samo najveći i najbolji pa bi neki tamo Nemanja( to videh od jednog terzinog bota na fb.) pokvario sve što su kvalitetni kadrovi radili.

Kakvi smo svi skupa i treba da nas vode terze, kokeze i vazure, da uživamo i njihovim saopštenjima i večitom ratu crvene i crne strane srpskog fudbala.      

Edited by Perkos2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Zvezdinho said:

Sad svi spominju Jokanovica a kad je vodio Partizan svi su pricali da je dunster.

Ko je pričao da je dunster?  Djura mutavi i njegovi plaćenici. Pa naravno da će svakog ko se ne ponaša kao oni nacrniti i napraviti dunstera od njega.

Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2020 at 12:29 AM, Perkos2 said:

Pisao sam vec kako drzava moze da resi problem u fudbalu a da niko sa strane ne bude imao primedbe. Prvo ukines finansiranje fudala iz drzavnih firmi, pokrenes sudske procese protiv onih koji su ucestvovali u mahinacijama i osudiš ih i formiraš ligu pod jakim sponzorom gde bi prvih par godina komesar bio neki Nemac ili Švajcarac. 

Mnogo ste optereceni sa AV, da ga zanima rešenje fudbalsko postavio bi Gašića i kraj. Ko bi se bunio? 

 

Meni je vise ovo obican Srbin. Baja. Proguta sta mu se upakuje na prvu, naravno isproziva ove sto ne gutaju da su mnogo optereceni AV-om.
A onda isti taj za 7 dana napravi fenomenalnu tranziciju od "Mnogo ste optereceni sa AV" do ne moze jaje da se proda bez AVa i to svi znamo.
Nakupio moc za tih 7 dana? Ili od starta tu nesto smrdi, od njegove najave da dolaze "promene".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo da pitam nesto sto veze sa sportom nema, ali tema u poslednjih nekoliko stranica i ovako sa sportom veze nema.

 

Jel je bilo glasanje? Zasto je 50% izlaznost bila? Gde je ostalih 50%?

 

Kada su brojali nevazece listice i ovih koji su izasli bili od tih 50% rekli su da su ti glasali za jednu opciju da bi ta opcija osvojila trece mesto valjda, da ne kazem drugo.

 

Slazem se ja da nema druge opcije na vidiku koja bi ljude privukla, da je nema planski i da je sve ovo sto se desava u zemlji planski odradjeno od iskompleksiranih likova koje su komplekse navukli jos 90tih. Ali jbg onda, sta ti mozes da uradis osim jedne kvalitetne revolucije gde ce narod krenuti na policiju i vojsku koja cuva ledja drzavi i ovoj vlasti? Samo to i nijedan drugi nacin ne vidim u ovakvoj situaciji. Naravno cak i to da se dogodi opet bi krenule price kako je CIA umesana u nerede u Srbiji.

 

I meni se ne dopada stanje i voleo bih da vidim izlaz iz ove duboke rupe koja traje od kada sam rodjen, par godina pre raspada SFRJ, tako da sam itekako otvoren za predloge ali nam ih nesto manjka.

Link to comment
Share on other sites

Hteo je AV na mnoge vozove da se ukrca ali su ga srećom izgurali ali on i dalje ne odustaje da se nakači i kaze da je najzasluzniji. Tako je i ovde nakon početne oganzive na Vidića procenjeno da se moze to iskoristit za sopstvenu promociju. Vidić mozè da bira da jaše uz AV i bude ispljuvan od brojne opozicione raje ili da ga odjebe i opet bude isprozivan ovaj put od mafijasko kriminalne organizacije koja onako uzgred moze i da zapreti. Kako god se okrene biće ispljuvan, to je fudbalska Srbija

 

Link to comment
Share on other sites

E a sada da napisem i nesto sto ima veze sa sportom, koliko toliko.

 

Nista vise iskreno od Matica nisam ocekivao osim ovoga. Po meni nije trebao nista da pise, bolje i bilo. Ovim je samo naskodio Vidicu. Glup potez Matica jer je situacija u zemlji haoticna da bi neko progutao ovo i ne bi video neku skrivenu koristoljubivu nameru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, lajavi krelac said:

Pa nista posto Vidic hoce ovo szbog licne koristi, onda je bolje da Kokeza ostane i nastavi sa svojim licnim koristima 😄

Posto ovi sadašnji sve rade iz čiste ljubavi prema fudbalu treba po svaku cenu sprečiti Vidića da se okoristi. Stvarno je alav, tolike pare zaradio pa sad hoće kokezi i tumbaku hleb da uzima iz usta. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni ovo sto je pisao Marcos nema veze s vezom.

Dakle vidara proziva kovrdavog lopova, a matic fss.

Vidara ipak bira cz, kokeza odlazi iz fss-a, da bi to preuzeo tvorza, a pantela postaje predsednik cz.

Sta, kokezi dosadilo tamo? 😂

Ili se zamerio av, pa ga pusta niz vodu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ta'veren said:

 

Kaze se oftalmolog.

Јесте у праву си, али имаш ли ти осим упућивања на правописну грешку (узгред врло ријетко их правим) шта да кажеш на тему због којег сам и поменуо офталмолога?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...