Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

E, moj Pantela...

 

unnamed.jpg

Quote

Ti si čovek koji može mnogo, ali koji je uvek govorio delima, a ne saopštenjima. Kažeš da su u Savezu ljudi sumnjivih biografija, pretpostavljam da mislis na moju biografiju, pa onda na biografije i ostalih funkcionera, predsednika Kokeze, potpredsednika Bjekovića, sportskog direktora Matijaševića… Zato sada koristim priliku da te još jednom pozovem da dođeš u Fudbalski savez Srbije, kao čoveka čiste i neupraljane biografije i da kreneš u poboljšavanje fudbala. Iznesi svoj plan za rešenje problema koje si naveo, jer sve su ovo opšta mesta ili opšti problemi evropskog fudbala i da se potrudimo zajedno da sve promenimo. U suprotnom utopićeš se u grupu kritičara koji sve znaju posle neuspeha i ne preduzimaju ništa.

I na kraju, ne pripada nekadašnjem kapitenu reprezentacije da na ovakav način komunicira niti da u ovako teškom trenutku zabije nož u leđa.

Nismo to od tebe očekivali"

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Е мој Пантела гађао је прије свих Кокезу а ти улети у офсајд. Видара ти фино напомену да је смијењен селектор који је одвео репку на СП (што заиста јесте преседан за репрезентације који то чекају као озебло сунце). Да нисте ставили ова 2 идиота послије Муслина (какав год да је и сам Муслин) играли бисмо ово проширено ЕП лагано, али као и много пута није сваки неуспјех нужно лош. Реформа у српском фудбалу мора једном да се деси иначе ћемо и даље пропадати.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Železničko gnomče said:

Saopstenje velikog Nemanje Vidica je za svaku pohvalu, sta god je iza toga.

 

Ali da li iko misli da ce ovo saopstenje bilo sta da promeni? Fudbal je u rukama najvecih mafijasa u zemlji, sa sve wannabe huliganom kao predsednikom drzave.

Evo ja verujem da hoce. Nije sada da cu se nesto preterano razocarati ako ne budem u pravu, ali verujem da ako bude pritiska konacno mora malo da se pomeri sa mrtve tacke u tom fudbalu nesto. 

 

Naivan sam ok, boli me uvo, ali eto odlucujem da verujem da ce se posle ovoga nesto bar malkice promeniti na bolje.

Link to comment
Share on other sites

On 11/13/2020 at 1:58 PM, Vamos Laki said:

Ma Tumba je sarlatan, zarobljen u 90im.

Mene vise brine sto Tadic i SMS ne naprave nijedan potez vredan paznje ceo mec.

Pa za to nije kriv TuNba.

 

Tadic je vec i u godinama, a i ne igra nesto ni u Ajaxu... imao je top sezonu kad su stigli do polufinala i kad je ponizio Real. Ali to mu je bio momenat karijere. Naravno, odlican je igrac ali ne treba ni od njega ocekivati mnogo

 

Mada je dosta i do odnosa u ekipi i stila igre

 

SMS je nekonstantan igrac, kako u Laciju, tako i u reprezentaciji, nista cudno

Link to comment
Share on other sites

Evo kaze Poledica da je Pantelic trenutno u tom savezu mozda i jedini koji ima koliko toliku cistu biografiju. I da je podmetnut da za ovo saopstenje. I da ujutru kad ustane da se umije hladnom vodom i pozove Vidica i da mu se izvini. 🙂 

Edited by lajavi krelac
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da ovo Vidićevo istupanje ne zatrpa tišina, pa da ga se posle tri dana niko više i ne seća. Moraju da iskorače i ostali, od Baneta pa nadalje, aktivni i penzionisani, svi koji nešto znače ili su značili u srpskom fudbalu. Već sam brzinski odgovor (kobajagi) Pantelića u Terza-Vuletić stilu govori da im nije svejedno i sad je najvažnije nagaziti gas do daske i guziti Kokezu i ekipu Ron Džeremi style iz svih oružja. Videćemo narednih dana, iskreno se nadam da je ovo nešto organizovanije od prostog "Vidari puko film."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2020 at 8:31 PM, Neme said:

Ako ništa drugo, izlazi na teren perverzija od tima. I, ako ništa drugo, startujemo s dva napadača.

Možda bih pre iz fazona tutnuo Vlahovića umesto Mitrovića od početka. 

Milion puta smo pisali, te ovakav sastav te onakav, evo nam sada prilike da gledamo...

Još kad puknemo Ruse a Mađari Turke i ostanemo ipak u B, sve će odmah da legne i pakao se nastavlja. :classic_biggrin:  

Respect

Link to comment
Share on other sites

Mogao je i da se zakuca autom u rts u znak protesta. Šta sve može da se uzme kao opravdanje za krimose i skretanje sa teme. Vidić je izneo neke stvari koje su opšte poznate i o kojima smo ovde neki pisali i to je naravno pogodilo one koji su kolovođe tog krimnala. Naravno da će glavni igrači ćutati a boranija napadati Vidića i pronalaziti svaki njegov kiks. To gledamo decenijama

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Podrzavam ovo da me ne shvatis pogresno. Samo mi je zaista jadno sto je cutao 10 godina o stanju u srpskom fudbalu i sada je nasao dase oglasi nesto sto u principu svi znamo vec.Samo pitam gde je bio kada su tukli njegov narod u Beogradu.U ovoj izjavi je naveo sva opsta mesta

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Podrzavam ovo da me ne shvatis pogresno. Samo mi je zaista jadno sto je cutao 10 godina o stanju u srpskom fudbalu i sada je nasao dase oglasi nesto sto u principu svi znamo vec.Samo pitam gde je bio kada su tukli njegov narod u Beogradu

Bio je tamo gde i 95% Srba

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

To gledamo decenijama

 

Gledamo, ali niko da se okuraži da iskopa rupu i vikne "U cara Trojana kozje uši"...

 

5 minutes ago, Mile1 said:

U ovoj izjavi je naveo sva opsta mesta

 

... makar je iskopao na nekom opštem mestu, posle 10 godina.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...