Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Just now, Cilemile said:

 

Nije nimalo nebitan, jer je Ukrajini trebao bod da osigura status nositelja grupe na Euru. 

 

Mislio sam, nama je nebitan jer i da smo pobedili ne bi se kvalifikovali ali bi naš tupan od selektora verovatno i dalje živeo u nekim iluzijama da imamo tim i igrače.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drgnk said:

 

Mislio sam, nama je nebitan jer i da smo pobedili ne bi se kvalifikovali ali bi naš tupan od selektora verovatno i dalje živeo u nekim iluzijama da imamo tim i igrače.

 

Ok, htio sam reći da ni Ukrajinci nisu bili bez motiva. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Vredni mrav said:

Licimo na amatere, nemamo nikakve sanse da odemo na euro. Odbrana nam je raspad, debil uigrava Kolarova na mestu štopera. 

 

To je ta genijalna zamisao da Kolarov glumi Mihajlovica i dugim balonima jako i nikmome organizuje igru.

 

Tumba vizionar.

Link to comment
Share on other sites

Kritike na racun takvog fudbalskog strucnjaka kakav je Gospodin Ljubisa Tumbakovic apsolutno nisu na mestu.

Njegova ekipa danas je u kasnom matine terminu potpuno nadigrala tim koji se vec plasirao na ep, igrajuci najbolji fudbal u grupi gde je jedan Kristijano sa svojom reprezentacijom braniocem zlata...

Tumbakovic ovim rotacijama vesto pokusava da pronadje dobitnu formulu, a i danas je Kolarov trebalo da bude onaj X faktor sa svojom razornom levicom i tetovazama koje ulivaju strah protivniku u kosti.

 

Ovo ce Gospodin Ljubisa itekako utegnuti do proleca, kada ce Tadica i drugove odvesti na ep, zivi bili, pa videli.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Kritike na racun takvog fudbalskog strucnjaka kakav je Gospodin Ljubisa Tumbakovic apsolutno nisu na mestu.

Njegova ekipa danas je u kasnom matine terminu potpuno nadigrala tim koji se vec plasirao na ep, igrajuci najbolji fudbal u grupi gde je jedan Kristijano sa svojom reprezentacijom braniocem zlata...

Tumbakovic ovim rotacijama vesto pokusava da pronadje dobitnu formulu, a i danas je Kolarov trebalo da bude onaj X faktor sa svojom razornom levicom i tetovazama koje ulivaju strah protivniku u kosti.

 

Ovo ce Gospodin Ljubisa itekako utegnuti do proleca, kada ce Tadica i drugove odvesti na ep, zivi bili, pa videli.

 

Kako nam je odbrana izuzetno busna, primamo ali i dajemo veliki broj golova, mslim da je jedini resenje da igramo da gol vise. 

 

Zato treba uputiti predlog gosn.Tumbi & FSS predlog da se po hitnom postupku dodeli drzavljanstvo i pasos Sadiku, gol masini, trenutno najboljem igracu na srpskim livadama, koji bi sa Mitrom cinio ubojiti tandem i terorisao protivnicke odbrane!!!

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Kako nam je odbrana izuzetno busna, primamo ali i dajemo veliki broj golova, mslim da je jedini resenje da igramo da gol vise. 

 

Zato treba uputiti predlog gosn.Tumbi & FSS predlog da se po hitnom postupku dodeli drzavljanstvo i pasos Sadiku, gol masini, trenutno najboljem igracu na srpskim livadama, koji bi sa Mitrom cinio ubojiti tandem i terorisao protivnicke odbrane!!!

 

Dobra ideja ali sumnjam da bi to Sadik prihvatio zbog licnog ugleda i renomea. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Jonnhy Clash said:

Reprezentaciju da preuzme selektorska komisija od 3 do 4 eminentna i nezavisna strucnjaka bez politicke obojenosti.

Npr.

1. Milan Zivadinovic

2. Nenad Lalatovic

3. Miloljub Ostojic

4. Nesko Milovanovic 

 

I Dejan Andjus kao PR i promotivno lice reprezentacije. 

 

+ da se naturalizuje Sadik, bio bi bolji stoper od ovih koje imamo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Drugari forumaši, pitam se kako ne prepoznajete viziju. Verujem da je zla namera u pitanju, niste dosad bili neznalice. Nije u redu takav odnos kada nam treba najviše jedinstva i podrške savezu, selektoru i reprezentaciji u teškoj borbi za ulazak u uzak krug odabranih ekipa koje će nastupiti na EP. Eto, mene nije stid da vam jasno i glasno kažem da takvo ponašanje za svaku osudu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, 34Barkley said:

Drugari forumaši, pitam se kako ne prepoznajete viziju. Verujem da je zla namera u pitanju, niste dosad bili neznalice. Nije u redu takav odnos kada nam treba najviše jedinstva i podrške savezu, selektoru i reprezentaciji u teškoj borbi za ulazak u uzak krug odabranih ekipa koje će nastupiti na EP. Eto, mene nije stid da vam jasno i glasno kažem da takvo ponašanje za svaku osudu.

Mene je sramota samog sebe sto ne verujem u ovu reprezentaciju. Stidim se sto nisam gledao ni jednu utakmicu reprezentacije niti cu, sto mislim da ce nas vec Norveska eliminisati i poniziti, sramota me je i sto sam dobio na kilazi pa dres reprezentacije od pre 4 godine ne mogu da obucem i moracu da ga poklonim ili bacim. 

Stid me je jer kad dodjem u neke pozne godine pitace me unuci: "Deda, secas li se vremena kad su Rodic i Miletic igrali za Srbiju? Kako je to bilo?" A ja necu moci da im nista kazem i prepricam jer ih nisam gledao a stariji su mi itekako pricali i za Dzaju i za Sekularca. I za Bobeka i za Maradonu iz mladih dana. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Mene je sramota samog sebe sto ne verujem u ovu reprezentaciju. Stidim se sto nisam gledao ni jednu utakmicu reprezentacije niti cu, sto mislim da ce nas vec Norveska eliminisati i poniziti, sramota me je i sto sam dobio na kilazi pa dres reprezentacije od pre 4 godine ne mogu da obucem i moracu da ga poklonim ili bacim. 

Za ono prvo nema pomoći, za ovo drugo dovoljna je i dijeta 😀

Link to comment
Share on other sites

Mi i nismo lose odigrali utakmicu, primili smo dva gola koja su nedopustiva, a primili smo ih zbog konfiguracije odbrane. Sto se tice igraca koje pominjete i kojih nema, protiv Portugala je igrao sastav koji bi potpisalo 90% foruma i prosli smo kao bosi po trnju. To u krajnjoj liniji nije ni bitno, koja imena ce da igraju, bitno je sto nemamo jasan koncept i sistem igre u koji mozes da uklapas igrace koji su u formi, kako bi zamenili one koji nisu. Mi imamo dovoljno igraca, nemamo ekstra klasu, ali sasvim dovoljno da to lici na nesto.

 

Evo Ukrajina ima samo jednog igraca koji je otprilike klasa ispod Tadica, Jarmolenko, svi ostali su dosta ispod i njega, individualno reprezentacija koja im je jedna od gorih u poslednjih 15 godina a evo idu na prvenstvo jer su dobro vodjeni.

 

Sto nas vraca na pocetak - nema sistema. Nas sistem bi trebalo da se gradi tako da neutralise nase najvece slabosti, a to su bekovi bez ikakve sumnje. Zbog toga bi trebalo da dupliramo te strane i Kostic i Gacinovic se namecu kao bocni igraci koji su najodgovorniji u odbrambenim zadacima.

 

Ostalo je manje bitno u tom smislu, u zavisnosti od protivnika mogu se rotirati vezni i odbrambeni igraci, dok se zadrzava taj kostur.

Link to comment
Share on other sites

Mi zbog nedostatka bekova moramo da igramo u 3-5-2 formaciji gde bi Kostić i Gaćinović pokrivali bokove  pošto nemamo ništa bolje a koliko vidim ni u mladoj nema nekog ko to može da odigra korektno. Milenković i Maksa i Kolarov pozadi n sredini Luka,Nemanja Maksimović i Gudelj u špicu Tadić i Mitar. U ofanzivnijoj varijanti Sergej, Ljajić ili Radonjić umesto Gudelja

Grujića su otpisali a ima mesta i u prvih 11 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, perkos said:

Mi zbog nedostatka bekova moramo da igramo u 3-5-2 formaciji gde bi Kostić i Gaćinović pokrivali bokove  pošto nemamo ništa bolje a koliko vidim ni u mladoj nema nekog ko to može da odigra korektno. Milenković i Maksa i Kolarov pozadi n sredini Luka,Nemanja Maksimović i Gudelj u špicu Tadić i Mitar. U ofanzivnijoj varijanti Sergej, Ljajić ili Radonjić umesto Gudelja

Grujića su otpisali a ima mesta i u prvih 11 

3-5-2 je idealna formacija u nedostatku kvalitetnih bekova, a i u tranziciji odbrane bi bilo vise igraca pozadi, sto nam odgovara, jer na tu duvva ozbiljna promaja.

 

Rajkovic-Maksimovic-Bleki-Bane Ivanovic (Nastasic)- Kolarov-Gacinovic-Milivojevic-Matic-Kostic-Tadic-Mitrovic

 

Mada sve je dzaba, jer se vidi ne zainteresovanost kod nasih igraca... Cast izuzetcima (Mitar,Tadic,Bleki,Kostic) 

Link to comment
Share on other sites

Nema u nasoj fudbalskoj reprezentaciji tog duha koji bi drzao ekipu na okupu. Imas tu par igraca kojima se igra iz patriotskih pobuda, par onih koji igraju da bi se prodali, onda veliku vecinu koja dodje na okupljanja a prvi motiv je obilazak beogradskih spavova, ima onih koje boli paja da se cimaju za repstaciju koju vodi Tumba-Lumba a u stvari Kokeza. Ni plasman na takmicenje nije zajednicki imenilac kad vecina gleda na to kao izgubljeno leto u najavi. Utakmice naseg tima imaju takmicarsku vaznost kao one utakmice Mrsavi vs. Debeli na lokalnom fudbalskom turniru. S tim sto je cak nekad tamo nivo zalaganja i zelje veci.

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije tačno. Više od polovine igrača nastupa za reprezentaciju iz najiskrenijih patriotskih pobuda. Ne treba preterivati i ići u drugu krajnost sada. 

 

Zna se koji su razlozi loših rezultata: 1) loša selekcija (pod ovim podrazumevam i forsiranje menadžerskih igrača), 2) loše vođenje tima sa klupe.

 

Dobra selekcija i dobar trener rešavaju sve probleme sa vremenom. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Dzistrou said:

Ovo nije tačno. Više od polovine igrača nastupa za reprezentaciju iz najiskrenijih patriotskih pobuda. Ne treba preterivati i ići u drugu krajnost sada. 

 

Zna se koji su razlozi loših rezultata: 1) loša selekcija (pod ovim podrazumevam i forsiranje menadžerskih igrača), 2) loše vođenje tima sa klupe.

 

Dobra selekcija i dobar trener rešavaju sve probleme sa vremenom. 

 

 

 

Pa ono jes'. I ovi sto splavare su tu iz patriotskih pobuda, kontam da su oni kroz placene pdv na sve te Henesije, Civase i armanjake (sad je to moderno) vise doprineli budzetu i rastu dzidipija ove zemlje od mene, prosecnog Srbende 🙂

 

Malo sam cinik, jbg, to sto u fudbalu nemamo rezultat od kad znam za sebe i to sto je fudbal kod nas uglavnom organizovani kriminal je doprinelo tome.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Vredni mrav said:

Reprezentacija kojoj je kapiten Kolarov ne može da bude ozbiljna reprezentacija sve da ima još 20 surovih profesionalaca.

Kapetana Kolarova si nasao da pljujes?

Taj nivo profesionalizma i borbe za otadzbinu dugo nismo videli u nac.timu, a ovde se provlace uvrede i kritike... ccc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...