Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

5 minutes ago, Vredni mrav said:

 

Sad ce se jave Perkos i DJ da objasne da to ipak nije tako. (Edit: javio se da zaštiti ljubimca 😁)

Kako si ti duhovit čovek to je čudo, prosto da ti čovek zavidi.

Bolje imati Maksimovića za ljubimca, nego te koji su tvoji. Bilo bi me sramota da je obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vredni mrav said:

Znao sam ja da ce umesto Krstajica doci neko gori.

 

Tako to obicno biva kadaa se selektori postavljaju po "drugarskoj" liniji ili oni politicki podobni... Imate dva nova kandidata da zamene nesrecnog Petardinja ... Debeli iz Lucana ili TraLalat, odlicno bi se uklopili " u pricu" 😴

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Tako to obicno biva kadaa se selektori postavljaju po "drugarskoj" liniji ili oni politicki podobni... Imate dva nova kandidata da zamene nesrecnog Petardinja ... Debeli iz Lucana ili TraLalat, odlicno bi se uklopili " u pricu" 😴

Kad se setim da sam kao osnovac smatrao da je Tumbakovic najveci nas trener ikada i divio se njegovim pobedama sa 10 datih golova OFK Beogradu, Napretku. Pa pobede nad Zvezdom u derbiju. Iskreno sam verovao posle beogradskih 1:0 da ce Kroacija da bude rutinirana u Zagreba, pa sam malo manje bio optimista u Becu protiv Rapida a vec protiv Slavije mi petarda nije bila iznenadjenje. 

Link to comment
Share on other sites

9  nasih igraca u 16 kod drugog gola ... Niko da napadne protivnickog igraca sa loptom, niko da pokrije svog igraca, niko da ukliza pri sutu,  agresivnosti bez :classic_sad:

 

Sa Tumbom na klupi i ovom SNS bagrom u foteljama EP je nedostizan cilj.

 

Neka se pripremi TraLalat...

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, drgnk said:

Nebitan rezultat pošto je Portugal rutinski odradio posao. Još bi se Tumba uljuljkao da raspolaže timom koji nešto zna.

 

Nije nimalo nebitan, jer je Ukrajini trebao bod da osigura status nositelja grupe na Euru. 

Edited by Cilemile
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...