Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

5 minutes ago, implant said:

 

Nismo se razumeli; nije problem da odeš na prvenstvo u najboljem sastavu, daš sve od sebe i neko te nakanta. Problem je što mi, iz raznoraznih razloga (koji se svode na lopovluk) retko odemo u najjačem sastavu. A i kada odemo, desi se da naši prekaljeni profesionalci igraju karte celu noć, puše, piju pivo, boli ih racku da trče, prave klanove u repstaciji...znaš već o čemu pričam. Ali neću da kenjam previše, uživaj u tekmi.

Ja pamtim SP i EP u fudbalu od 1976. naovamo i uvek je bilo tako sa fudbalskom reprezentacijom ove zemlje, tako da sam odavno navikao. Sad što sam ja budala pa se ponekad stvarno naložim da će sledeći put biti drugačije, greh na moju dušu.

A ovu tekmu gledam čisto iz navike, o uživanju (a i o nerviranju) nema ni govora. Kao da gledam Gambija-Senegal.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stiletto said:

Ja pamtim SP i EP u fudbalu od 1976. naovamo i uvek je bilo tako sa fudbalskom reprezentacijom ove zemlje, tako da sam odavno navikao. Sad što sam ja budala pa se ponekad stvarno naložim da će sledeći put biti drugačije, greh na moju dušu.

A ovu tekmu gledam čisto iz navike, o uživanju (a i o nerviranju) nema ni govora. Kao da gledam Gambija-Senegal.

 

To je dobar stav; ja ne mogu da se ne nerviram pa sam prestao da gledam, negde posle SP 2010. Đokovića prestao da gledam 2009., posle onog meča u Madridu protiv Nadala 2 dana sam bio totalno sjeban...samo pratim rez na netu i to je to.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bejbl said:

Mitar će prestići Bobeka i Savu koliko već u toku sledeće godine.

SMS blagi očaj na terenu.

Ne samo to, on je već 6 godina u reprezentaciji i ovo mu je 52 utakmica, a za 6 dana puni tek 25 godina. Do kraja karijere nakupiće i golova i utakmica da komotno postavi rekord u obe kategorije.

Link to comment
Share on other sites

Sjajna utakmica, prepuna obostranih šansi. Protivnik po meri, pravi praznik fudbala koji je donekle pokvarila slabija posećenost usled udaljenosti stadiona. Utisak meča je svakako dvostruki prelom i slanje po novine Spajića, što hitri napadač Luksemburga ipak nije uspeo da materijalizuje u izjednačenje. Na kraju, posle velike borbe protiv rivala po meri, Orlovi se vraćaju kući s nova tri boda i sada suvereno drže treću poziciju na tabeli.

 

Bravo i sve čestitke momcima, koji su u tunelu naišli na žarulju i sa sigurnošću mogu nastaviti dalje u mrak. A sada, da čujemo stručnjaketm u studiju.

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

Tumbakovic je inace poznat kao trener koji gaji jedan specifican stil i da su mu ekipe licile jedna na drugu po stilu igre. Sjajno resenje partijskog druga mu Kokeze. 

 

 

Za kraj jedna recenica za fudbalske sladokusce i ljubitelje filozofije. 

Luksemburg me nije iznenadio, nije to ona ekipa kakvu pamtim.

 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

utakmica taman po meri nasih trenera i igrača. neobavezna igra koju protivnik ne  moze da kazni. protivnik koji nema kvalitet da nametne svoju igru pa i u takvoj utakmici par kartona, desetak kikseva i mnogo gluposti. zato kad naidje ozbiljniji protivnik mrka kapa

 

Link to comment
Share on other sites

Oterati vec jednom splavarske ikone ove luzerske generacije Kolarova i Rukavinu (nek igraju Gobelja ili Miletic, nebitno) 

 

Markovica, Terzica, pa i Pavlovica i Joveljica u prvi tim, ionako necemo nigde 2-3 godine, taman ce da sazreju do tada... 

 

Inace, golo govno od igre, zamalo nas je unakazio Luksemburg. Ako se potrude Ukrajinci, mogu da nam smeste jos jednom petardu i to usred Beograda.

Link to comment
Share on other sites

Loše izabrani igrači, pa mora i loša igra/rezultat.

Nastasić, Maksimović, Spajić, Kolarov, Milivojević, Matić, Sergej, Radonjić, svi napolje.

 

Temelj treba da čine golman Vladimir Stojković, odbrana Nikola Milenković-Strahinja Pavlović, bekovi Antonio Rukavina, Nemanja Miletić, Milan Rodić, Filip Mladenović.

Sredina terena Saša Lukić, Nenad Krstičić, krila Darko Lazović Filip Kostić, desetka, kapiten Dušan Tadić i centarfor Aleksandar Mitrović.

 

Ovog selektora neznalicu najuriti pod hitno!

Edited by Znanje imanje
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...