Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

21 hours ago, implant said:

Nije mi namera da provociram, iskreno želim da postavim jedno pitanje: zašto da se uopšte kvalifikujemo na EP, sa ovakvom igrom i atmosferom u fudbalu? Da li je nama tamo uopšte mesto?

 

Od kada pratim naš reprezentativni fudbal (ne nešto zagriženo, priznajem), a to je nekih 35 godina, uvek je neka muka, svađe, kombinacije, nedisciplina, jednom rečju sranje - pa čak i u vreme onih naših najjačih reprezentacija, uvek je tu falilo nešto, samo što je to pokrivano ipak kvalitetnijim igračima pa smo kao i igrali neki fudbal. Ali ovo danas i poslednjih 10-15 godina, pa to je tako očigledan i ogoljen paravan za pranje i drpanje para da se ja čudim zašto se uopšte vode rasprave oko toga ko je selektor, ko igra, kakva je taktika, itd. Nisu ispunjeni osnovni preduslovi za bilo kakav smislen rad, ovde samo mogu da se vrte iste face godinama i prodaju one tupave fraze posle poraza tipa moramo da sednemo i da se pogledamo u oči. Tako da, šta ćemo mi uopšte na EP? Da nas opet nakantavaju neki Holanđani?

Jebiga ako tako gledamo. Evo Kosovo i Finska trenutno drugi u svojim grupama, što se oni trude kad će ih ionako na EP nakantati Francuska ili Belgija?

Još bolje, šta će Grci uopšte na EP 2004. kad je već tamo jedno deset boljih reprezentacija od njih? Kad ono međutim...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mvasic said:


Jok.

Reprezentacija je, odavno, podredjena prodaji igrača. Sve trčim da se ložim.

Ženski fudbal, Amerikanke, to je za loženje 🙂

Nisam mislio baš na svakog dijasporca konkretno 😀 ali pogledaj koliko "naših" je došlo u Luksemburg na utakmicu, kao i koliko ih ima kad se igra u Nemačkoj, Austriji, gde god ima ovdašnjih "zemljaka".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Martin Mystere said:

Posle današnje košarke kada sam emotivno potpuno ubijen u pojam potpuno ravnodušno posmatram ovu grupu građana i potpuno mi je svejedno šta god uradili večeras.

 

Same here. Basket me sjebao totalno. Ovo gledam jer ne mogu ništa drugo da radim trenutno sem da blejim u tv. Taman da nam uvaljaju 3 komada bio bih ravnodušan. 

 

Tumba je čista prevara od selektora, ali nama sa ovom SNS bandom ni Gvardiola ne bi ništa doneo. Sve su sjebali. Šteta što je i basket načet...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio baš na svakog dijasporca konkretno [emoji3] ali pogledaj koliko "naših" je došlo u Luksemburg na utakmicu, kao i koliko ih ima kad se igra u Nemačkoj, Austriji, gde god ima ovdašnjih "zemljaka".

Znam :)

To su ti oni što ne mogu bez “zavičaja” :D
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stiletto said:

Jebiga ako tako gledamo. Evo Kosovo i Finska trenutno drugi u svojim grupama, što se oni trude kad će ih ionako na EP nakantati Francuska ili Belgija?

Još bolje, šta će Grci uopšte na EP 2004. kad je već tamo jedno deset boljih reprezentacija od njih? Kad ono međutim...

 

Nismo se razumeli; nije problem da odeš na prvenstvo u najboljem sastavu, daš sve od sebe i neko te nakanta. Problem je što mi, iz raznoraznih razloga (koji se svode na lopovluk) retko odemo u najjačem sastavu. A i kada odemo, desi se da naši prekaljeni profesionalci igraju karte celu noć, puše, piju pivo, boli ih racku da trče, igraju rukom u šesnaestercu nekoliko puta, prave klanove u repstaciji, svađaju se...znaš već o čemu pričam. Ali neću da kenjam previše, uživaj u tekmi.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Martin Mystere said:

Posle današnje košarke kada sam emotivno potpuno ubijen u pojam potpuno ravnodušno posmatram ovu grupu građana i potpuno mi je svejedno šta god uradili večeras.

Ko ove naše fudbalere i bez današnje košarke gleda sa nekim krupnim emocijama, treba mu zakazati pregled kod lekara specijaliste.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...