Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Kad god pomisliš da ne može gore, ovi moroni te iznenade. Tumbaković nakon što je upropastio CG sad je došao nas da sahrani, da bukvalno zajebe i jednog Bata Đoru... Ljudi su nas rutinirali najstrašnije. Niti smo ih pritisli, niti smo probali neki presing (dok su oni nas pritiskali još od prve linije), bukvalno ništa... Ovu mafiju na čelu Saveza sa sve ovom alibi neznalicom bi trebalo bojkotovati, kao i vučićeve izbore... 

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao, ni ne znam sa kim smo u grupi, ko ide dalje.. Ubili su fudbal SNS-ovci, kao uostalom i sve cega se dotaknu. Smeni Muslina da se uci Krstaja i gura Sergeja, nagradi Tumbu sto je ispalio Savicevica, posle njega ce se uciti neko drugi i tako u krug. Ja se samo divim ovim ljudima sto su napunili stadion, da gledaju sranje fudbal po ovakvom vremenu. 

Link to comment
Share on other sites

Ево сад на СК гледам изјаву олоша  са клупе, каже Поругалија има 6-7 вансеријских играча па смо морали овако да играмо и било је све ок пробијали смо по боковима али  фалило нам је мирноће.:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Jel zaplako Tumba? Nisam ga slusao par god, al uvek je imao tu 'samo sto ne zaplacem' facu.

Koga taj moze da motivise.

Fudbalski Sito Alonso.

Selektor koji izjavi pred tekmu da nije sramota i da se izgubi je jasno dao do znanja sa kakvim stavom ulazi u utakmicu. Kakva grupa beskicmenjaka i gadova bog te mazo! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, 34Barkley said:

Pa dobro, gledali su evropskog šampiona i jednu od najvećih fudbalskih zvezda ove decenije. Malo li je?

I palo mi je na pamet da je 90 posto ljudi doslo da gleda Ronalda a ne nase. Kladim se da je pola klinaca imalo njegov dres.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Константин said:

Већина тих момака никада не дјелује распуштено у европским клубовима из  којих долазе, када имају менаџере умјесто незналица/политичара.

Кад ће вам бити јасно...

pa u čemu se onda ne slazemo?  momci znači znaju da igraju ali ih bole kurax kad igraju za reprezenraciju jer je na klupi neki tumbak ili krstaja. bolje onda da i ne dolaze, lepo su se distancirali neki od krstaje šarlatana pa su migli i tumbaka da preskoče. ako se odazovu red bi bilo da se potrude na terenu a ne da šetkaju. promenili smo mnogo trenera čak i strance smo imali i uvek nešto ne valja. naravno da je savez uzasan da postavlja poslušnike ali koliko znam nikog ne prisiljava da igra za reprezentaciju. ponašanje kolarova kao kapitena je iritantno i bruka za sve koji gledaju srpski fudbal. moja kritika igrača ne znači da branim savez ili tumbaka kojeg i ne smatram trenerom od one bruke sa CG.

Link to comment
Share on other sites

Evo sad javno pitam da li ima ista u ovoj Srbiji od parlamenta preko mesne zajednice, doma kulture, fudbalskog kluba ili osnovne skole da SNS nije upropastio? Evo neka se javi neko i da neki pozitivan primer kaze jeste moj sef/direktor/predsednik opstine je u sekti al mogu da kazem da radi covek ispravno, gresi al radi ispravno!

 

Mozemo mi da trubimo do prekosutra, apsolutno svi znamo gde lezi kljuc problema. Ovaj jadni Tumbakovic i slicna gamad koja se vrzma oko saveza i uzima pare su samo 

ljugavci u rukama Kokeze. Jednog krajnje iskompleksiranog i ne bas prepametnog lika. Spoj ta dva mu dodaje jos neke osobine koje ga nikako ne svrstavaju u red onih koji

treba da uzjasu bilo koju javnu funkciju. A znamo da tog i takvog lika drzi na tom mestu jos jedan gori od njega. 

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, perkos said:

pa u čemu se onda ne slazemo?  momci znači znaju da igraju ali ih bole kurax kad igraju za reprezenraciju jer je na klupi neki tumbak ili krstaja. bolje onda da i ne dolaze, lepo su se distancirali neki od krstaje šarlatana pa su migli i tumbaka da preskoče. ako se odazovu red bi bilo da se potrude na terenu a ne da šetkaju. promenili smo mnogo trenera čak i strance smo imali i uvek nešto ne valja. naravno da je savez uzasan da postavlja poslušnike ali koliko znam nikog ne prisiljava da igra za reprezentaciju. ponašanje kolarova kao kapitena je iritantno i bruka za sve koji gledaju srpski fudbal. moja kritika igrača ne znači da branim savez ili tumbaka kojeg i ne smatram trenerom od one bruke sa CG.

 

Шалиш се да ти није јасно!?

Не боли их qрац кад играју за репрезентацију. Недостају им менаџер и фирма. Нису баш фудбалски ванземаљци па да функционишу сами.

Link to comment
Share on other sites

Pa eto može da se kaže da je SNS ili bar ta neka veza pomogla Zvezdi i košarkaškom klubu a i fudbalskom da se izdignu malo više nego što su inače. Ne rade oni ništa to za džabe, itekako će ti neki dobiti poveće parče finansijskog kolača. Iako ih je sreća dosta poslužila da sve ispadne to kako treba mislim da je njihova stranka dosta dobila od konkretno Zvezde i njenih evropskih avantura.

 

To je moje mišljenje, možda i nisam u pravu ali tako mi deluje.  

Link to comment
Share on other sites

Tumba je izveo otprilike najjaci sastava, sto samo po sebi ne znaci da je to ispravno, jer najboljih 11 ne znace najbolji tim. Koliko je struka zaostala to je neshvatljivo, a to se na kraju ogleda u tome kako izgledamo na terenu. 

 

Ocigledno je bio plan da uzmemo bod i tako smo igrali. U prvom poluvremenu gosti nisu imali previse sansi i taj gol u finisu je presekao ekipu.

 

Ono sto moj mozak ne moze da pojmi jesu izmene u 83 i 85. Klasican moron.

 

Najveci problem nase reprezenzacije je taj sto smo uzasno spor tim. Oba beka i oba zadnja vezna kao da imaju prikolice iza sebe, ne mozemo loptu da iznesemo. To protiv iole ozb repki ne moze da prodje. Ja ne razumem da mi ne mozemo da nadjemo igraca koji ce da igra desnog beka, da probamo Lazovica, Gacinovica, Lukica, Nemanju Maksimovica, makar na peijateljskoj. Ima polivalentnih igraca koji mogu da odrade posao i van svoje pozicije. Makar je takvih primera na hiljade. 

 

Potpuno sam siguran da cemo otici na EP na suv kvalitet ali nista to ne znaci kad nema ni naznake da mi mozemo igrati moderan fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Na EP preko ove grupe nećemo. A ovamo u LN treba dobiti Norvešku. Ne znam baš da li ćemo ići na EP iskreno?

 

I taj naš suvi kvalitet je malo precenjen. Ok igraju momci po solidnim klubovima, ali više jakim ligama... ali.. uvek tu ima nešto ali? Nije isto kad ubaciš jednog našeg fudbalera u grupu fudbalski pismenih igrača iz raznoraznih sredina, to čak i može da ispadne na nešto. Ali je sasvim drugo kad skupiš 11 takvih istih, prosečnog kvaliteta i još goreg karaktera pa od takvih praviš tim. Nije to baš lak posao.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, lajavi krelac said:

Pa eto može da se kaže da je SNS ili bar ta neka veza pomogla Zvezdi i košarkaškom klubu a i fudbalskom da se izdignu malo više nego što su inače. Ne rade oni ništa to za džabe, itekako će ti neki dobiti poveće parče finansijskog kolača. Iako ih je sreća dosta poslužila da sve ispadne to kako treba mislim da je njihova stranka dosta dobila od konkretno Zvezde i njenih evropskih avantura.

 

To je moje mišljenje, možda i nisam u pravu ali tako mi deluje.  

 

Pa to ti pricam, moze da se kaze a u stvari nije. Terza sipa u sns kao pijani kum na svadbi, ne treba bas da budes dipl ekonomista da saberes 50+ miliona a dug u kasi 40... Moze Zvezda da 12 puta igra LS ako ti stvarno nemas nikakav organizacioni pomak, ili bilo kakav otklon od drzave i stranke na vlasti sve dzaba... ne treba bas ni da budes insajder pa da skapiras da se istovremeno dogodio prestanak Vucicu pederu i gubitak necjih dosijea, a sa druge strane pocelo ziveo Ultra kop najbrze rastuca firma u Srbiji. 

Kada i Terza i prepodobni Covic Nebojsa (koji je obecao da ce na svakih 6 meseci da izlazi sa finansijskim izvestajem, dobro obecao je i da nece u politiku dok je CZ pa je usao i potpisao pocetak BG na vodi) izadju iz klubova, nadam se direktno u zatvor i kada se otvore knjige onda mozemo da pricao o njihovom delu. 

 

I kada naizgled bude nesto pozitivno iza te zavese krije se neka krajnja namera. Zapamti sada ne laje kera sela radi nego sebe radi. Tako da u 100% slucajeva kada sns uleti da "pomogne i opravi" ima nesto iza toga. 

 

Ovo je cista politika, ali i Tumbakovic i Kokeza su cista politika. Mogu oni da dodvedu i Fergusona za selektora, i da nam tri tima igraju LS i dalje je to samo dimna zavesa uzasnog sistema koji postoji u svim porama drustva kod nas pa tako i u fudbalu. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva nonšalantnost u igri, kakvo šetanje po terenu... Golove smo primili kao da deniori igraju protiv kadeta... Kad primi igrač Portugala loptu u krugu od 10 metara nema nikog od naših, niti iko pokazuje želju da mu priđe.... Od presinga ni P. A kapiten Krstal Palasa samo što ruke u džepove nije stavio. Posmatra mirno kako se igra razvija u njegovoj blizini kao da ga se to najmanje tiče... Brine me da li su već stigli da se istuširaju i dokopaju se nekog splava 🤔?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Pa to ti pricam, moze da se kaze a u stvari nije. Terza sipa u sns kao pijani kum na svadbi, ne treba bas da budes dipl ekonomista da saberes 50+ miliona a dug u kasi 40... Moze Zvezda da 12 puta igra LS ako ti stvarno nemas nikakav organizacioni pomak, ili bilo kakav otklon od drzave i stranke na vlasti sve dzaba... ne treba bas ni da budes insajder pa da skapiras da se istovremeno dogodio prestanak Vucicu pederu i gubitak necjih dosijea, a sa druge strane pocelo ziveo Ultra kop najbrze rastuca firma u Srbiji. 

Kada i Terza i prepodobni Covic Nebojsa (koji je obecao da ce na svakih 6 meseci da izlazi sa finansijskim izvestajem, dobro obecao je i da nece u politiku dok je CZ pa je usao i potpisao pocetak BG na vodi) izadju iz klubova, nadam se direktno u zatvor i kada se otvore knjige onda mozemo da pricao o njihovom delu. 

 

I kada naizgled bude nesto pozitivno iza te zavese krije se neka krajnja namera. Zapamti sada ne laje kera sela radi nego sebe radi. Tako da u 100% slucajeva kada sns uleti da "pomogne i opravi" ima nesto iza toga. 

 

Ovo je cista politika, ali i Tumbakovic i Kokeza su cista politika. Mogu oni da dodvedu i Fergusona za selektora, i da nam tri tima igraju LS i dalje je to samo dimna zavesa uzasnog sistema koji postoji u svim porama drustva kod nas pa tako i u fudbalu. 

 

 

Sa postom se slažem u potpunosti.

 

Ja sam više mislio kako su oni eto poguali malo celu tu priču, publika/navijači dobili tu satisfakciju da gledaju dobre ekipe a i utakmice što da ne na stadionu svog kluba, a naravno da iza svega toga ne stoji dobra namera prema klubu koja će dugoročno biti od pomoći već samo lična korist. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neko reče golovi Portugala su nikakavi. Evo sad ih video. Pa ne znam, baš.. ja ne bih imao protiv ništa da ekipa za koju ja navijam daje onakve golove. 

 

Ajde prvi je kiks. Sudario se golman sa našim štoperom ispala lopta i tras.

Drugi je čisti skill Guedesa. Vrh gol po meni. 

Treći gol Cristiana, kontra ali opet odlična kretnja i samo je bocnuo onako kako treba, pravi poacher gol.

Četvrti isto kontra čini mi se, Silva inteligentan šut. Cenim da bi naši u ovakvoj situaciji u 99% slučajeva šutirali jako sa zatvorenim očeima pa ako pocepaju mrežu odlično a uglavnom je ne pocepaju. Ovaj sačekao i plasirao šut, meni je to sasvim ok rešenje za onu situaciju. Voleo bih da imamo više fudbalera koji tako rešavaju ove situacije i kao Cristianov gol i kao Silvin. Ajde Guedesov je već čist skill, kad se da onako nešto samo se pokloniš i teraš dalje.

:classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...