Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Je l' gleda iko od vas Stefana Mitrovica ili pljujete po automatizmu? Recimo sinoc je protiv Ajntrahta odigrao vrhunski.

 

Ni Nastasic trenutno ne igra bolje, a svakako nije gori od Spajica koji je bio ocajan protiv Olimpijakosa a i inace ne igra preterano dobro. Maksimovic isto nit smrdi nit mirise.

 

Osim Milenkovica mi u ovom trenutku nemamo iole dobrog stopera, Nastasic ima ime ali je propao kao zeton. Mitrovic je u njihovom rangu ako ne i bolji.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mister-no said:

Ima li objašnjenje za Grujića?

Quote

 

Tumbaković je obilazio igrače koji nisu bili pozivani kod prethodnika Mladena Krstajića kao što su Luka Milivojević i Matija Nastasić, ali prema njegovim rečima nije stigao do Grujića.

 

"Tek sam dva meseca selektor i fizički nisam uspeo da obiđem sve. Bio je i Grujić na spisku, isto kao Veljković, ali moraju da budu strpljivi", zaključio je on.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Једина замерка је Грујић који мора пре Лукића. Све остало је мање-више ок, то за бекове је стварно криминал.. Али када погледаш да су нама на беку опције ћелави, Гобеља, Рукавина и Линглонг олупине попут Аксентијевића и сличних, заиста схватиш да опције и не постоје. 

За сада подршка, па ћемо да видимо докле ће. 

Link to comment
Share on other sites

Sta je cudno za Gobeljica i Rukavinu? 

 

Koji su nam bolji desni bekovi?

 

Meni je spisak ok, ne volim da pljujem unapred. Jedino ne razumem sto se zove Radonjic ali ajde, nema nekih skroz levih imena. Videcemo kakav ce biti izbor u 11.

 

 

 

 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Grujić igra na Marsu, zbog toga Tumba nije mogao fizički da stigne do njega. Potpuno je razumljivo da je ovo malo vremena doći do Marsa. Ali očekujem ubrzo da se i to dogodi, da popričaju tamo pa da vidimo šta će Gruja odlučiti.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, 34Barkley said:

Kad bude doneo gomilu gvožđurije sa takmičenja može i slika da mu stoji na svakoj strani.

 

 

 

Kad bi to bio ikakav argument za bilo sta, bilo bi sjajno 🙂 Kontam da je recimo Arsen Venger trebalo da ostane dozivotni trener Arsenala jer je doneo gomilu gvozdjurije u svoje vreme.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

 

Kad bi to bio ikakav argument za bilo sta, bilo bi sjajno 🙂 Kontam da je recimo Arsen Venger trebalo da ostane dozivotni trener Arsenala jer je doneo gomilu gvozdjurije u svoje vreme.

Dobro al nisu baš iste situacije sa Vengerom i Saletom, jbg. Venger je godinama bio u Arsenalu već i potrošio kredita na kraju, mogao je komotno i 2,3 sezone ranije da se povuče. Sale sa druge strane i nije imao nekih neuspeha. Možda kao to finale protiv Slovenije, ako bi se baš bahatili, ali finale bilo kog takmičenja po meni ne može da bude neuspeh.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja smatram da svako treba da se kritikuje onda kada to zasluzuje i pohvali kada to zasluzuje. To sa proslim radom nema neke veze. Naravno, ako se neko dokazao prethodno, mozemo mu dati malo kredita, ali ne previse, jer se to svaki put zavrsi lose.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...