Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

Može svako da priča šta god hoće, ali apsolutno zasluženo. Ispravljena je jedna od većih sportskih nepravdi. Čekali smo 55 godina na zvaničnu potvrdu, ali nema veze. Sad nas ovaj trofej pomera na 1. mesto u regionu, ipak smo ga prvi osvojili.

Link to comment
Share on other sites

Sta da se komentarise? Dali smo gol i to je to. Prestali smo da igramo. Vojvodina ima loptu, ali nema bas ideju sta ce sa njom.

 

P.S. Stojkovicevo zadrzavanje vremena (krenuo jos u prvom delu), me dovodi do ludila.

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pavlovic me nije impresionirao. Mnogo hoce, malo sta uspe da uspesno izvede.

 

Zivkovica bih voleo da vidim kao startera na desnom beku. Ume da uputi upotrebljiv centarsut, sto ga automatski cini korisnijim od Miljkovica.

Edited by Xpert
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Malo me Mocart ovim vestima o prodaji nasih stranaca naterao da pogledam trziste.
Suma ide 100%, mozda vec dogovoren transfer. Takuma mora otici. Banjak i Bajbek verovatno idu. Natho cenim da ce jedini ostati. E sad soping. Sta mi najvise volimo??? Da ne placamo obestecenje.[emoji16]
Sta mislimo sa golmanom? Stojke je "na samrti", vec u poznim godinama pa cak i za njegovu poziciju. Racuna li se na Stevanovica? Koliko moze Popovic? Od sledece godine vise nije bonus igrac. Gocmanac moze biti bonus na klupi. Ako se ne racuna ozbiljno na njih Milinkovic-Savicu istice ugovor. Trebalo bi porazmisliti o njemu. Jeste (bio) njihov, ali to nista ne mora da znaci.
Treba nam stoper za sledecu sezonu k'o 'leba, pogotovo ako ne ostane Markovic. Resenje bi mogao da bude Golemic, Krotone ispada, istice mu ugovor na leto, iako je to manje bitno mislim da je nas. Plata bi mogla da bude problem ako ovi nasi planiraju to smanjenje budzeta.
Sredina place za jednim kvalitetnim zadnjim veznim i tu ne treba stedeti. Tu mora doci stranac, jer od domacih ne vidim nikog ko bi mogao.
Vec vidim na leto kako se pise da vracamo Pantica, Jevtovica, Nisica... Kako se to ne bi desilo predlazem Dzagoeva, a Natho moze da bude "provodadzija".
U napadu ce verovatno Skuletic ponovo biti tema i mozda to i ne bi bila losa opcija, domaci igrac, jak na lopti. Mozda bi mogli pojuriti i Velbeka.
Pretpostavljam da Stanojevic nece dovoditi puno stranaca, pogotovo tamnoputih. Tim moze da bude sa 3 stranca i da se 4. mesto cuva eventualno za zimski prelazni rok.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

počelo je, polovnjaci, penzosi, bivši igrači i raspadi, navalite...

 

Quote

Partizan želi Ljubomira Fejsu

Partizan će tokom leta odraditi ozbiljnu rekonstrukciju tima, to je sada jasno, a među željama za narednu sezonu je i dobro poznato ime.

 

I ovo što kaže Alek, ako je moguće da dođe za dž.

 

Quote

Kako prenosi "Mozzartsport", Fejsi kasne plate Arabiji i u Humskoj žele da iskoriste to kao adut u dovođenju 32-godišnjeg zadnjeg veznog igrača.

Njegov ugovor sa Al-Ahlijem traje do juna 2022. godine, ali budući da mu kasne plate, otvara se mogućnost ranijeg izlaska iz istog.

 

A evo i u kakvom je stanju...

 

Quote

Trenutno je član Al-Ahlija iz Džede u kome nema zavidnu minutažu u poslednje vreme.

Fejsa je ove sezone upisao 15 nastupa u dresu Al-Ahlija, ali u poslednjih pet ga nije bilo.

 

Edited by goofy
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...