Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

23 hours ago, Haklberi said:

Nadam se da jedan od trojice nije Trujić.

 

On trenira sa Partizanom vec mesec, dva.

 

Mali Sloba Stanojlovic najbolji igrac PLS-a bez dileme, uz Zvezdinog Lucica. Brz spic, moze i na zemlji i u vazduhu, odlican igrac u najavi. Citam jutros da ga saljete na novu pozajmicu, bzvz.

Link to comment
Share on other sites

Danas u pola dva je žreb za drugo kolo kvalifikacija za Ligu konferencije.

 

Quote

Partizan je u grupi 3 i potencijalni rivali su mu ovi timovi:

Elfsborg (Švedska)
Dunajsta Streda (Slovačka)
Levadija Talin (Estonija) ili Sent Džozefs (Gibraltar)
Inter Turku (Finska) ili Puškaš Akademija (Mađarska)
Dinamo Batumi (Gruzija) ili Tre Pene (San Marino)

 

Ne moramo baš da putujemo u Gruziju. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Barkley#34 said:

DAC 1904 Dunajska Streda. Prvu igramo kod kuće, čini mi se.

 

Prošle godine su bili drugi u Slovačkoj.

 

 

Tim koji finansira Viktor Orban, imaju 15-20 stranaca, uglavnom iz Afrike. Sa sadašnjim timom koji imamo, biće tesno ko u mideru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da mislim o Rikardu. Igrao je kod nas u sezoni u kojoj nije imao apsolutno nikakvu konkurenciju - Nemanja Nikolic mu je bio jedina alternativa cini mi se. Dosao je tada kao najbolji strelac 2. portugalske lige, kao zamena za Tavambu. Jeste dao 20 golova sa ful minutazom, ali je ostvaren mozda i najgori rezultat u poslednje vreme.
Meni je suludo da mu se daje plata veca od 500-600k godisnje. On je za ove 2 godine dao 10 golova!!! Ako vec hoce da se isprse neka daju Joveticu i duplo vise od toga. Ako Rikardo kod arapa zaista ima 1,4m na godisnjem nivou ne vidim kako mi to mozemo platiti.
Sto se tice Sanicanina, dobar "domaci" ubod.
Pantic?! To vise nije mlad igrac. Superliga je ocigledno njegov maksimum u karijeri. Klasican veznjak bez smisla za kreaciju.
Cekajuci bombe...[emoji16]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahaha, juče ide Vazurina priča da svi klubovi koji su zainteresovani za Asana odustanu nakon što kontaktiraju klub. Kao, nema šanse da neko nešto uradi, zajebali ga menadžeri, ovo ono. Danas, Bohum predstavlja Asana kao novog člana. :classic_biggrin: Raspade se priča u 24h.

 

Stvarno nisam srećan kad klub gubi novac i bilo bi super da uspemo nešto da naplatimo za njega, iako su šanse da će pare da odu ''negde'' velike. Ali, ne mogu više da podnesem ovo konstantno uveravanje kako je sve u redu u vezi bilo koje teme, a onda se šoknemo kad se desi nešto potpuno drugačije. I tako stalno.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...