Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

Nadam se da su ovo poslednje sekunde Stojkovica u nasem dresu. Zreo je za otpad vec par sezona, al ovo mora da bude kap koja je prelila casu.

 

Inace, zasluzili smo ovu losu karmu nakon ovog njegovog idiotluka.

Link to comment
Share on other sites

Buonasera, signore e signori
Fuori gli attori
Vi conviene non fare più errori
Vi conviene stare zitti e buoni

 

Dobro veče, dame i gospodo
Izvedite glumce na scenu
Bolje bi vam bilo da ne odskačete
Bolje bi vam bilo da ućutite i ponašate se

Link to comment
Share on other sites

Morao je da ponovi penal Štulića, Borhan izašao sa obe noge.

Nadam se da su ovo poslednje sekunde Stojkovica u nasem dresu. Zreo je za otpad vec par sezona, al ovo mora da bude kap koja je prelila casu.
 
Inace, zasluzili smo ovu losu karmu nakon ovog njegovog idiotluka.
Ajde i ti ne zajebavaj.
Posle penala mu dolazi klinac u peterac da ga napušava. Još je Stojke i mirno reagovao.
Trebao je dva dlana da podeli.
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kako je Stojkovic nastavio da brani?! Prvi put cujem za ovo pravilo da se od penala radi reset kartona. No dobro. Mi trofej zasluzili nismo. Nemamo za cim da zalimo. Ne moze se igrati napadacki fudbal sa dva zadnja vezna koja su ofanzivno limitirana. I ne moze se igrati fudbal bez napadaca. Mada, i sa takvim timom trebalo je da damo gol ovoj ekipi Czv u produzetku. Nije kao da su imali kvalitetnije igrace na klupi.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

A da li je Krstović ničim izazvan se unosio u facu Stojkovića ili je ipak nešto prethodilo tome?

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
 

Nakon šuta ne, jedino pre ako nije dobacio. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cooper said:

Morao je da ponovi penal Štulića, Borhan izašao sa obe noge.

Ajde i ti ne zajebavaj.
Posle penala mu dolazi klinac u peterac da ga napušava. Još je Stojke i mirno reagovao.
Trebao je dva dlana da podeli.

Naletio sam na kraj utakmice i penale. Kakva predstava. Ovaj zabija iz penala i galami kao da je zabio u finalu SPa, ulazi golmanu u peterac uz urlike i baca se na pod na dodir lopte. Plakanje 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je dozvolio Stulicu da pridje do stadiona? Ko mu je dozvolio da sutira odlucujuci penal?

 

Jojicu, bruko i sramoto od propalog igraca. Jebem mu da za 120 minuta igre ni jedan precizan pas ne mozes da posaljes, ni jednom da sutnes u okvir gola? Jos se premisljao nije hteo u Partizan da dodje, glumio vojvotkinju od Saseksa, pa na terminu za mali fudbal golman bi bio koliko nemas fudbalskog znanja.

 

Markovicu, nisi ni za okruznu ligu a tek da zaradjujes 600 hiljada godisnje. Moja baba od 82 godine izgleda mladje od tebe, a bogami se i brze krece.

 

Miljkovicu, ne zna se jesi li nesposobniji u odbarni ili u napadu. Potpuno nevidljiv na celoj utakmici, nisam siguran ni da je igrao.

 

Holender:  Koja budala je ovog coveka prvo dovela na pozajmicu u Partizan a onda odlucila da si vredan transfera od 500 hiljada evra? Malo blazi je od kisele vode u napadu, mlitav, slabasan ni sut ni skok.

 

Scekic: Nije kriv covek sto ne zna ni da primi loptu ni da da dobar pas.

 

Mustafa: Sram te bilo, godinama nam se useravas u klub. Bacas se u prazno kao macka, dobijas debilne zute kartone za nepotrebna zadrzavanja. Dve godine zaredom nas ti licno izbacujes iz evropskih takmicenja svojim debilnim izletanjima i losim postavljanjem. Idi zamonasi se, spasi nas vise covece. Imas 40 godina i uspe da te isprovocira dete od 20 godina. Necu da pominjem sto koristi svaku priliku da nas dobro obruka pred celom Srbijom i da pravi sprdnju od kluba.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Naletio sam na kraj utakmice i penale. Kakva predstava. Ovaj zabija iz penala i galami kao da je zabio u finalu SPa, ulazi golmanu u peterac uz urlike i baca se na pod na dodir lopte. Plakanje 😂

Kreten mali.

Ali šta on zna o sportu, tu je preko veze. 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Znam da je teško, ali imali smo i gorih sezona. Igrači nezadovoljni, duguju im se plate, a opet su poginuli na terenu. Dobro da je kraj sezone. Zvezda dostojan rival, individualno bolja realno od ove ekipe PFC-a.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...