Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

Quote

Italijanski gigant je poslao u Humsku 1 zvaničnu ponudu za 17-godišnjeg Sameda Baždara, najboljeg strelca i igrača kadetske selekcije. Prema informacijama Mozzart sporta, ona iznosi 1.000.000 evra, mada ima indicija da je Stara dama spremna da plati i koju stotinu hiljada više za napadača koji je tokom ove sezone prevazišao vršnjake i sa 17 godina ubedljivo je prva perjanica tima Vladimira Ješića.

 

Link to comment
Share on other sites

Cist primer kako ne treba igrati. Mozda i najgore poluvreme od kad je Stanojevic trener. Kad nema ideje ne moze se do gola, a kad nema ni volje mora se gubiti.
Iskreno se nadam da nece i u kupu igrati sa Markovicem kao jedinim spicem. Mnogo je bilo nepreciznih pasova, Markovic totalno odsecen, klizamo se. Nije sve do nas, igrala je i Mladost visoki presing veci deo poluvremena.
Fale nam centarsutevi, za pocetak mora uci Zivkovic umesto Miljkovica.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma nije toliki problem trener. Ja volim to sto insistira na fizickoj spremi. Mada, ovo ce mu biti prvi pravi prelazni rok pa da vidimo u kom pravcu ce praviti tim.
Nadam se da mu je primarni cilj zadnji vezni, neki igrac poput Evertona. Tu ne treba stedeti. Mogao bi i Natho da nam pomogne u dovodjenju saigraca iz repke Peretz-a. Ne bi bio bas jeftin, ali dobar ubod bi bio. Svakako bi bio jeftiniji od Fejse.
Drugi prioritet bi trebao biti napadac i mislim je tu Skuntelar vec dogovoren. Za slucaj da nije Baloteli ceka poziv.[emoji16]
Treci prioritet treba da bude centralni defanzivac.
Nadam se i da je Miljkon bio samo privremena varijanta i da se trazi startni desni bek. Pojacanje na toj poziciji bi bio Emilio Nsue, moderan desni bek, vrlo cesto je na protivnickoj polovini.


Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Predviđene nagrade u Ligi konferencija:

 

Ulazak - 2.940.000 evra,

Pobeda - 500.000 evra,

Remi - 166.000 evra.

 

Sve u svemu, nije puno manje u odnosu na LE, a zbog nominalno slabijih protivnika veće su šanse za više pobeda, a time i više novca. Još samo da ispunimo onu sitnu formalnost oko ulaska u grupnu fazu.

 

Inače, takmičenje startujemo u drugom krugu kvalifikacija (od ukupno četiri), a on je na programu 22. i 29. jula. Koeficijent nam je sa 22 pao na 18, tako da će biti teško obezbediti povlašćeni status u kasnijim rundama kvalifikacija. Mada, prošle sezone se videlo da nam ni visok koeficijent niti povlašćeni status ne znače previše. 

 

O tom, potom.

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, zavrsnica liga nam nije isla u prilog. Poslednje kolo gotovo sigurno nismo povlasceni, a to znaci moguci duel protiv 7-og iz primere (Viljareal, Betis, Sosijedad), serije A (Roma, Sasuolo), bundesa (Union Berlin, Mehengladbah, Stutgart, Frajburg), neki francuz (Lans, Ren) i Fejnord/Utreht. Ne kazem da ovi navedeni nisu nepobedivi, ali ekipe iz lige petice su apsolutni favoriti.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posteno...

 

Quote

"Pošto je ovo kup utakmica, Zvezda je samo nominalni domaćšn. Mi smo dobili 40 ulaznica, a želeli smo da nam porodice budu u ložama. Uskrsaćeni smo za više. Znam i da je večiti rival dobio isto. Zato vam tvrdim, ako bude više ljudi od tog broja na stadionu nećemo igrati utakmicu. Ne interesuju me nikakve kazne, platiću iz svog džepa... Organizator je Fudbalski savez Srbije, a ne Crvena zvezda. Ako budemo videli da je na tribinama više ljudi od predviđenog broja, tvrdim da ćemo izvesti ekipu sa stadiona", upozorio je Stanojević.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...